Escinsel ev arkadasları.

Arkadaslar universitede okuyorum.Ev arkadasım gay ve eve giren cıkan kızın haddi hesabı yok (Bende faydalanıyorum bu nimetlerden ), Benim merak ettiğim kızlar neden gayları bu kadar seviyolar.?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Neden biliyormusun?Kadınları çözmek çok zor değil.Tabiki her kadının için bir şey diyemem ama benim en iyi arkadaşlarımdan biri erkek.Şimdi bir çok kişi bunun imkansız olduğunu düşünüyor ve altında bir şeyler ararlar ama yok.Bu zamana kadar ona hiç bir dakika bile o gözle bakmıyorum ve oda bana o gözlede bakmıyor.Bir gün olur oda evlenince hayatı olacak ve ben daima ilişkimizi o düzeyde tutuyorum.Kadınlar aslında karşısındaki adama güvenmek ister , korunmak ister, dinlenmesini ister ve her iki kelimenin arasında cinsellik konuşmak istemez.Ama straight adam seni istiyorsa eninde sonunda seninle yatağa girmek istiyorsa seni daima cinsellik yönüne itmeye çalışacak ama gay adamda o yok :).Birazda bazı gayler feminin oluyorlar ortak noktaları aynı oluyor birden hayatında erkek olan, seni dinleyen, seni anlayan ama erkek olan bir insan giriyor.Seni istemiyor, seni arzulamıyor.Diyorumki acaba kadınlar hayatlarında eş değilde arkadaşmı arıyor?

Hayirlisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eşcinseller ve gayler toplumu karşılarına aldıklarıneden birçok şeyi görmüş geçirmiş insanlardır, pek fark ettirmeseler de.bir de üstüne toplum baskısına rağmen kimlik edindiği haliyle yaşamaya devam etmesi, çabası takdir edilesi bulduğum unsurlardan.seviyoruz çünkü zarar verici bir kitle türü değil, kendi kimliğinin derdinde,azınlık da olduğundan kızları sahip olmak istedikleri kimlik olarak ayrıca seviyorlar hem.neyse senin için evde sorun olmuyorsa kızlar için niye olsun. :D

2|0
    0|0
  • Bende çok isterim eşcinsel bi kankam olsun. Ya hiç değilse aman bu bana aşık olur mu diye bi düşünce içine girmiyosun rahat rahat takılıyosun :D

0|0
    0|0
  • çünkü gayların kendilerine o gözle yaklaşmayacaklarını bildiklerinden yanlarında rahat olabiliyolardır.

0|0
    0|0
  • zararsızlar ve aslında kızlarla en iyi arkadaş olabilen insanlardır çünkü hemcinsletrni gayet iyi tanıyor :)

0|0
    0|0
  • bir zarar gelmeyeceğini biliyordur ondandır :) sende hemen fırsatçılık yap aferin sana.

1|0
    0|0
    • ama napim evde o kadar kız olunca :(

• zaten en başında gay ev arkadaşı ile eve çıkmayı göze aldıysa, tüm bu olan bitenden kendisi de memnun demektir.

• memnun olduğunu saklamıyor zaten faydalanıyorum diyor çok matah bir şeymiş gibi

• Benim 2 tane var eşcinsel arkadaşım Daha sevecen , hayat dolu görüyorum onları.. ve asla kanka muhabbetiniz ilişkiye dönüşmüyor gayet relax herşeyi konuşabiliyorsun :)

0|0
    0|0
  • Farklılık iyidir. Bir de sempatik oluyor bu tipler.

0|0
    0|0
  • adamdan zarar gelme ihtimali 0 nasıl rahat olmayalım? :D

0|0
    0|0
  • ben sevmem yaa yazık tamam üzülürüm ama arkads olup evinede gitmem yani

0|0
    1|0
  • yakın görüyolardır :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir kızdan fazla erkeği tanıyor .. bir erkekten fazla kızları anlıyor .. be kardeşim seni benimi sevecekler tabi gayları sevecek .. adam yanı kadın ya da her neyse, anlıyo işte :))

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum açıkçası benimde garibime gidiyor...

0|0
    0|0
  • kardeş bence o evden çabuk kaç valla gece gazozona ilaç katar uyurken gelir flan şimdi kaçabiliyosan şimdi kaç mk

0|0
    0|0
  • sen nimetlerden faydalan ama uyurken tenekeyi unutma mazallah :)))))

0|0
    0|0
  • Üzümünü ye, bağını sorma. Ama sana tavsiyem o evde fazla durma. Hoşlanır filan...

0|0
    0|0
  • dostum onların arasında fazla kalma,

0|0
    0|0
  • Kızlar değilde , senin korkman gerekir :))

0|0
    0|0
  • gayler ve göbeklilerden zarar gelmez mantığı vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...