İlk birlikte olduğun kişinin etkisi..

Tam anlamıyla ilk cinsel ilişkimi aşık olmadığım biriyle yaşadım, yaşıyorum. Yatakta çok iyi olduğunu da söyleyemem, normal yani. Orgazm olamadım henüz. Hep bu ilk olayı etki bırakmasın diye aşık olmadıgım kişiyle yaşamak istedim çünkü aşık olduğum kişiyle denemiş kasılmaktan ilişkiye girememiş sonra ayrılınca ya onunla olsaydım sorusunu kendime sormuştum. Ondan sonra böyle bir karar aldım. Birbirimize bağlanmadık hiç şu anki erkek arkadaşımla. Yani ayrılsak beni hiç etkilemez sanırım. Sadece cinsellik üzerine kurulu bir ilişkimiz yok tabi daha çok arkadaş gibiyiz ama duygusallık çok çok nadir oluyor, olmuyor hatta. Böyle biri olduğunu söylüyor yani tüm ilişkilerinde böyleymiş.

Şimdi böyle biriyle daha duygusallaşsam mı yoksa böyle yüzeysel bi ilişki benim için çok daha mı iyi karar veremiyorum. Aşık olmadan bir ilişki yaşamak istiyorum aslında bu ilişki de çok iyi ama bazen bencilce davranışlarına katlanamıyor gibi oluyorum.

Bu ilişki beni hissizleştiricek mi acaba korkum o. Yoksa zamanla zaten derinleşir mi ilişki ? Benimle birlikte olmaktan mutlu, cinsellikte dahil tüm beklentilerini karşılıyor gibiyiim e o da benim beklentilerimi öyle, duygusallık hariç. Çok değil tabii de biraz da görmek istiyorum aslında her kadın gibi. Ne yapsam nasıl davransam bilemedim.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• filimi sondan başa sararak ne yapsam nasıl yapsam nerden başlasam sorularını siz zaten yaptıklarınızla yaşamış durmdasınız . sizin için cinsellik yaşamın bir adın önünde gidiyor . bu durumu sizde biliyorsunuz . yazınızı başa alırsak siz bir araştırma geliştirme üzerien b,ir tez hazırlamış gibi bir ruh hali ile yazılmış satırlar , satır aralarında . baglanmıyor ve bağlanamıyorsunuz . baglansanızda sizi ipleri koparırsınız :)) siz sex duygularının esiri olmuş duygularınız yenilmiş :)) zamanla ilşki sahipleri cogalabilir dikkat alışkanlık daha coğu getirir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdiden duygusallaşmışsın. Belki bunu fark edemiyorsun bu çok normal duygularını kaybettiğin anda asla onu tekrar kazanamazsın! Artık ne yapman gerektiğini biliyorsun. Seçim senin!

0|0
    0|0
  • ooo sen çok ateşlisin :) duyguların hafiften var ve zamanla artabilir belki sonra ikiniz de bir bir birinizi sever evlenirsiniz tabi bu % 1 erkekler ilişki yönünden gördükleri ile evlenmez :)

0|0
    0|0
  • Sevişirim hasretinle demek istemiyosan seviş gitsin.

0|0
    0|0
  • Bir tane daha bul onunlada yapmaya başla etki falan kalmaz ozaman

0|0
    0|0
  • Hmm.İlginç.Aslen nerelisin sen?

0|0
    0|0
  • aşık olmadan sexs yaşasdığın kişiyi ne kadar süredir tanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Fuckbuddy olayını istiyorsun. Bana mantıklı, Türk milletine mantıksız gelen bi' yaşam tarzı.

Sorumluluk yok, kavga yok, şikayet yok. Birlikte güzel vakit geçiriyorsun, sevişiyorsun, içiyorsun, eğleniyorsun. Neredesin? O kız/erkek kim? Niye mesaj atmadın? vb. dertler yok.

Amma...

Fuckbuddy konseptindeki ilişkilerde illaki bi' taraf -genellikle kadınlar- kendileri kaptırıp duygusal olarak yakınlaşmaya başlıyorlar. Sonra sorunlar oluyor.

Bence hayatın güzel. Ben beğendim yani.

0|0
    0|0
    • fuckbuddy falan değil yaşadığım erkek arkadaşım. etrafımdaki herkes erkek arkadaşım olaarak biliyor tabiki elele tutuşuyoruz geziyoruz eğleniyoruz. Sadece duygusal bi çift değiliz olamıyoruz.

• Yazımı tekrar oku o halde anlamamışsın hiç bir şey.

Kızlar Ne Diyor 4

• ya sev ya terk et.ortası yok bunun

0|1
    0|0
  • Benim de ilk ililşkim senin gibi düşündüğüm için aşık olmadığım biriyle oldu. Hiç pişmanlık duymadım. hatta tam tersine cinsellikle ilgili merak ettiğim herşeyi onunla rahatlıkla denedim. aşık olduğum biriyle belki o kadar rahat olamazdım bilmiyorum. Aslına bakarsan bu ilişki benden çok karşımdakini etkiledi. Bana evlenme teklif etti. Benim böyle bir niyetim olmadığı için ona umut veririm korkusuyla ayrıldım.

0|1
    0|0
    • Evet benimde senin gibi olucak sanırım. Hiç pişmanlığım yok. Ama karşımdaki de benim gibi. Yani iyi hoş herşey ama, böyle bir duygusallık yok onun açısından da. Bu bi kadın için bazen kötü olabiliyor.

• mmm hiç duygusallık yoksa belki kötü hissedebilirsin kendini bilemiyorum. benim durumumda hoşlanma vardı çok fazla olmasa da. karşı tarafta aynı şekildeydi. ama sanki bekaretini o kaybetmiş gibi peşimi bırakmadı sonrasında. kurtulana kadar uuraştımdı bayağ. bence dikkat et.

• Ben esnek olduğunu öğrendim doktordan. Bu yüzden pek böyle düşünmüyor sanırım..

• aslında en mantıklısını yapmıssın

0|0
    0|0
    • en mantıklısını mı yapmısım ? kişiyi seçerken mi

• asık oldugun insanla yatmamakla herhangi biriyle yatmakta

• böyle de hissizleşiyorsun. hepsinin farklı dezavatajları var.

• ondan ona gitmek yerine biriyle olmuşsun zaten onu sevmeye bak başka erkeklerde farklısı yok yani hepsi aynı

0|0
    0|0
    • hissetmeden nasıl sevebilirim ki onu düşünüyorum.

Yükleniyor...