Yükmüş gibi geliyor, ne yapmalıyım?

Ya hep, ya hiç olarak düşündüğüm için herkesle çıkmıyorum.Bazen tam o kişiyi buluyorum ki; o da bakire kızla yapamayan birisi oluyor.Bekaretim sorumluluk gibi geliyor yük oluyor.Bunu temizlik veya saklamak için görenlerde benim standartlarıma uymuyor.Ben saklama olarak görmüyorum ancak, herkesle konuşamıyorum bile.Ne yapmalıyım bilmiyorum.Çok moralim bozuluyor.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Görüşüne saygı duymakla birlikte eğer yapmak istiyorsan buna değecek biriyle yapmanı öneririm. Sonuçta senin için çok önemli bir olay, hayatını değiştirecek. Seni taşıyabilecek standartlarına uyabilecek olgun biriyle yapmanı tavsiye ederim.

Ancak kendini kullandırmamaya dikkat et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen bence cidden kendine en saglamını bulmalısın. herkes 1 gecelik yatak ilişkisi arayan olmuş kendini koru

0|0
    0|0
  • Yani o ülkemizde bir sembol . Eğer eşin sende onu görmezsen sorun olabilir . Olmuyorsa eşinin mezhebi çok geniştir bu daha çok can sıkar . Tutabilmen önemli bence . En azından iyi bir ilişki açısından .

Umarım değerini saçma bir yerde saçma bir şekilde kaybederek anlamazsın .

0|0
    0|0
  • vermeyen kız yoktur, almayı bilmeyen erkek vardır diye hep söylerim. karşına gerçek bi erkek çıkmasını bekle. ve o erkeğe aşıksan ya da doğru olduğuna inanıyosan devam et. sınırsızca yaşa herşeyi. bu dünyaya bi daha gelmeyeceğiz. sakladığın şeyin hiç bi özelliği yok. çevremde evlenen kız arkadaşlarımın çoğu bakire değildi. hatta bazılarıyla ben de yatmıştım. çok sorun olsa onlar evlenemezdi. bizim okulda lakabı 'patlak' olan şebo bile evlendiyse tüm dünya evlenebilir.

0|0
    0|0
  • anlamıyorum bu kadar bozulma merakı neden , evlen önce ilk gece bozulursun merak etme

ama kendini eşine sakla

yoksa evlenecek doğru dürüst birinimi bulamıyorsun doruya onları bulmak zor iştir ...

0|1
    0|0
    • yakında beni becermiyorlar diye kendi kendine bozarsın kızlığını sanırım :)

• Tipim değilsiniz.

• zaten ben senle birşey yapmam ben sana sadece fikrimi söyledim , yanlış yorumlaman senin hatan ...

• bu zamana kadar getirmişsin düğününe sakla

anladığım kadarıyla seçicisin , en iyi seçimini yap ,

boşuna harcama eşine hediyen olsun

0|0
    0|0
    • Öyle düşünen kişiyle işim olmaz

• Senin gibilere kaşar derler. Senin türün çoğalmaya başladı memlekette. Allah sonumuzu hayretsin!

0|3
    2|0
    • senin gibilere de abaza denir.ne istediğimi biliyorum ve sen o kişinin tırnağı olamazsın maalesef.

• Tamam canım birşey demedim ki. Yat altına gitsin:-)

• tabiki de olacak :) kama sutra sanattır. :)

• yahu kafanıza ne saçma şeyler takıyorsunuz. Sen doğru ol temiz ol ki temiz birini haket. Ilk önce sevgi saygı güven evlilik daha sonra cinsellik.

0|0
    0|0
    • prensip meselesi

• sen hiç aşık olmamışsın belli. Önce birini sev sevgili ol güven ona ondan sonra ilişkiye girersiniz sonra evlenirsiniz. Heralde yeterince tanımadan direk ilişkiye girmeyi düşünmüyorsun

• elini bile tutamam.bana göre değil.

• Prensip meselesi.Seni bozan kişinin seninle kesin evlenmesi gerektiğini mi düşünüyorsun ya da ima ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Ahaha. Saçmalama sakın dokunma bile. Sakin ol çempıyın.

0|0
    0|0
  • zaten bu konuyu konuiabileceğin en güzel yer burası kimse sana hayır demez dermi ?

0|0
    1|0
  • Ver gitsin kuzum, yük oluyorsa!

0|0
    1|0

• Her erkeği beğenmem, beğendiklerimin karakteri uymaz, kafa yapıma göre birini bulduğumda sorumluluk olarak görüp kaçabiliyor.Sıkıntı bu.

• O sorumluluğu kimse almaz. Mesela ben evlenmeyi düşünmediğim bi kızı bozarsam, vicdan azabı duyarım.

• bu yüzden işte, bende o kadar para üstümde olacakken tutupta tanıyamamış olduğum birine imza atmam.

• At safralarini ne sakliyorsun sarap mi bu yillandikca guzellessin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla ben isteyenlerin yaşaması gerektiğini düşünenlerdenim.bırakın görsünler .sen bakış açını belirlemişsin ve ne söylense boş artık.yaşa ve gör derim ben senin gibilere .bi kere bekareti geç ,bakireyim diye benimle çıkmıyor demen ayrıca üzücü.onlar sadece senin cinsel organın sebebiyle mi seninle çıkacaklar.o insanların amacı belli .sen de elbet görürsün.iyi mi kötü mü?yani istediğinle yaşa sana kim karışır.

1|0
    0|0
  • Bakire ol ya da olma seni neysen o olarak sevmeyen, "tam o kişi" olmaz. Evlenmeden önce ya da sonra zamanı geldiğinde yaşarsın zaten büyütme

1|0
    0|0
    • Tam bundan bahsediyorum

• beni anladığın için teşekkür ederim

• gizli soruyon gizliye kapatıyon ne ayaksın sen? ve bekaretin yük geliyormuş onu evlilik dışı bir ilişkide kaybedince çok ağlarsın

1|1
    0|0
    • güzel olduğun kadar düz mantıksın da :) ben ne istediğimi biliyorum, standartımın altında olanlarla sevgili olmam.Standart?İsteklerimin dışındakiler.Ben yürüyen vajina değilim dolayısıyla zekam mantığım ilişkide daha önemli olmalı.Karşımdakinin yatakta nasıl olduğunu bilmeden imza atmam safca olur.

• bunları açıktan yazsana bacım:)

• gizlilik hakkım varken neden açıkca sorayım ki?Sonuçta sitede tanıyorlar ve muhakkak ki bana kişisel yorum yapacaklar.Konu sapacak.:)

Yükleniyor...