Ertesi gün hapı ne kadar etkili?

diyelim ilişkiye girdik bitti. hemen o saat içinde içtim.hamileliği % kaç önler?daha önce denemiş olanlar,bilenler cevap verirse daha sağlıklı olur.riske girmeye değer mi? daha kesin bir yöntem var mı?dışarı boşalmak,kondom dışında.

Güncellemeler:
peki, daha çok cevap gelmeden güncelleyim dedim. doğum kontrol hapı ne kadar işe yarıyor? kilo aldırır mı?sürekli mi içmem gerek? ayda 2-3 kez ilişki için?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum kontrol hapı sürekli kullanılmalı etkili olması için.21 gün alıp 7 gün ara vereceksin ve aynı saatlerde alman gerekecek hep.Ertesi gün hapı yılda bir iki kez çok acil durumlarda kullanılaiblir korunma olarak kullanılmaz sürekli yani.Bazı günlerde geri çekilme yöntemi etkili olur.Prezervatif en iyisi aslında kadın için bence.Sorun olursa sorabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cidden bunun cevabını bilmeyen gençlerin olması beni şaşırtıyor.

0|0
    1|0
    • hiç bilmediğim denemediğim birşeyi nerden bileyim ihtiyacım olmadan

• Bize sorarak mı öğreneceksin karnında ki bebeğin geleceğini , benim iki dudağımın arasında mı ?Memleketin her yerinde kadın sağlığı merkezleri var git adam gibi birinden bilgi al sende rahat et.

• kadın sağlığı merkezlerinden haberin var mı randevuyla gidiliyor ve ne zmn arasam dolu! cevaplama sende zorla gir demedik. ben etrafımdakilere de sormak istiyorum belki.

• Sevgilin yanlışlıkla içine mi boşalmaya başladı?Senin gibi düzenli ilişkiye giren bi kızın bu soruyu sorması ilginç.

0|0
    0|0
    • hayır ama istedi. ne yapsam diye düşünüyorum

• hayat kurtarıyor iyi de lafmı... :)

0|0
    0|0
  • bu resmi profiline koyan biri hamilelige karşı neden cıkıyor?

0|1
    0|0
  • peki sen hiç aylık iğne kullanmadınmı , o sağlıklı diyorlar bigin varmı

0|0
    0|0
    • hayır bilgim yok.

• öğren daha çok kolaylık ayda bir oluyorsun , sık sık gerek yok bildiğim kadarıyla yan etkiside yokmuş sen bence bu konuda bilgi edin söylendiği kadar iyise rahat edersin

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğum kontrol hapı iç bence düzenli olarak.Ama onlar çok bulantı yapabiliyor canım.

1|0
    0|0
    • peki o nasıl kullanılıyor?ne kadar süre ?kilo aldırıyor diye biliyorum aldırır mı?

• anladım. teşekkürler :) kilo aldırmasından çok korkarım :(

• Dediğim gibi bünyeye bağlı o sanırsam :) Sen yine de araştır,ne demek.

• d.k. hapı hiç kullanmadım. ertesi gün hapı çok etkli onu çok kullandım

sürekli bi ilişkin varsa d.k hapı kullanmanı önerrim

1|0
    0|0
  • ayda bir kez kullanabiliyorsun daha fazlası hormonlarını alt üst ediyor geçerli bir korunma yöntemi değil sadece yanlışlıkla olduğu zaman kurtarıcı ...büyük oranla koruyor... ama her ay üst üste kullanmanda zararlı cildini mahvedecektir...

1|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullan ne gerek var ertesi gün hapı kullancaksın dikkatli olan hem %100 değil hiçbirisi

1|0
    0|0
Yükleniyor...