Akıntının rengi neden sarı olur?

Son ilişkimden sonra iç çamaşırıma aşırı akıntı çıkmaya başladı ve rengi çiş kadar sarı nedeni ne olabilir?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Enfeksiyon kapmışsındır partnerinden bulaşmış olabilir. Kaşıntı da var mı?

0|1
    0|0
    • Hayır

• 2 gün

• Akıntının renginin sarı olması iyi birşey değil. Mantar veya farklı bir enfeksiyon kapmış olabilirsin fakat durumun tam ne olduğunu anlamak lazım. Bana mantar gibi geldi. Akıntı dışında başka bir rahatsızlık yok diyorsun. Muhtemelen daha yeni olduğundandır. Bana bir mesaj atar mısın oradan yazacağım birşey.

Erkekler Ne Diyor 6

• Korunmasız mı oldu ilişkin?

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon kapmışsın partnerin tükürüp soktuysa ya da anal ilişkiden sonra vajinana girdiyse o zaman olabilir ya da herhangi bir tuvalette ya da iç çamaşırından bulaşan mikropla olabilir. Sık sık idrarın geliyor mu?

0|0
    0|0
    • Hayır gelmiyor

• Rahat olabilirsin bir dönem geçiriyorsun uzun sürmez. Belki de otobüs ya da araçla yolculuk yaparken oluşan titreşimden sulanma ihtiyacı duyuyordur vajinan. Klitoris suyudur rahatına bak kardeşim

• Enfeksiyon kapmışsın Jinekoloğa görün.

0|0
    0|0
    • İlişkiyle bir ilgisi olabilir mi peki

• Birden fazla erkekle birlikte olmak nedir ya? Tek insanla birlikte oluyorum. Teşekkür ederim bilgiler için.

• Sadece olasılıkları söyledim. Geçmiş olsun.

• vicuttan dısarı atılan her atık pis atıktır... biyerin bile kanasa o kan kan bile kirli kandır... iltihap suları - çiş sümük - kulak kiri göz çapağı sarıdır --- terde su rengi gibi akar ama sarımsıdır

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın twk eşli değilse ondan enf. Kapmis olabilirsin.. enf. Vardır muhtemelen

0|0
    0|0
  • Kurudugu icin o rengi alir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...