Arkadaşlar acil yardım bir bakarmısınız?

Arkadaşlar benım özel bölgemin kenarında. Yani bacagımın bitiminde bacak aramda kemıgın üzerinde çok önceden beri bir şişlik var. Bu şişlik bazen kuculuyor bazen şişiyor derinin altında elledigimdede elime ceviz gibi yuvarlak bir şekilde elime gelıyor sıkınca agrıyor bazen otururken agrı yapıyor. Genelde adetim bittikten sonra şişiyor ne oldugunu anlayamadım aynı sorunu yaşayan var mı aranızda.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm.. Genel cerrahiye görünmen gerektiğini düşünüyorum. Vajinanda değil ama değil mi? Tam olarak mevkisini belirtir misin? Ve şişliğin tipini? Şiştiğinde kızarıyormu? Kaşıntı, akıntı vb. durumlar var mı?

0|0
    0|0
    • hayır vajinamda degil bacak aramda. kenarda yuvarlar bir şişlik dün gece buyumuştu bugun geri indi derinin altında üzeri hafif siyah gıbı kaşıntı fılan yok elleynce agrı ypıyr.

• Genel cerraha muayene olman gerek o zaman. Araştırma hastanesinden randevu al. Geçmiş olsun.

• Teşekkürler eig için.

Erkekler Ne Diyor 6

• bence dahada buyumeden doktora gıtmelısın yag dokusu olabılır o patlar iltihap fılan yapar zannedıyorum utanıyorsunuzdur belkı ama ıhmal etmeyın doktora gıdın ıcınız rahat etsın

0|0
    0|0
    • şimdiye kadar çok sıktım başında delik filan yok sıkılsın. Başı çok yumuşak hücre gibi. Bu yag dokusu nedir nasıl alınır bı bılgınız var mı

• yağ bezı olarak ta anılır bıraz degısık yanı elıne gelır ama sıkınca agrır yanı

• bir doktora görünsen iyi olur arkadaşım içinin rahat etmesi için gerkli..

0|0
    0|0
  • bir kız arkadaşımda vardı beni takibe al özelden konuşalım

0|0
    0|0
  • kas dokusudur benim sol ayagıımda var büktükçe büyüyor

0|0
    0|0
  • doktora gitmeyi denesen

0|0
    0|0
    • yarın gidecegim ama gitmeden önce sormak istedim.

• burada sorup kafanı karıştırma yanlış birşey yaparsın daha kötü olur

• İçinde kalmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şişlik normal bir şey değil ki aynı sorunu yaşayan arıyorsun. Derhal doktora git. burada sana faydası olan birini bulamazsin. Yüzeysel ultrasonla bakmak lazım ona.

0|0
    0|0
Yükleniyor...