İdeal bir birliktelik için 17 CM yeterli ve tatmin edici olabilir mi?

Mutlu bir birliktelik için bu ideal bir boyutmu arkadaşlar? :-/ evlenince eşim icin tatmin edici olur mu sizcede 17 cm boy ve 4 cm genisliginde?

Bazen dusunuyorum ya yetmezsem die uzuluyorum yani.

Goruslerinizi de paylasin lutfen anket haricinde.

• Gayet yeterli tatmin edici
    A seç
  • Bence Büyük
    B seç
  • Bence normal
    C seç
  • Bence küçük
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Evet yeni bir level 4 ergeni daha :)

0|1
    0|0
    • Bisi sorcamda burada bulunma amacin nedir gizli bayan? Ben cinsel yasamda sormadim ki saglik bolumunde sordum ki buda bir pisikolojik sorun haline geliyor erkekde cunku. İlere kadinina yetmeme duygusu bir erkek icin ne kdr agir bir durumdur yani bunu bilemezsiniz.

• Titresim severim ben ;)

• Bisi demiyorum şu an aşmissin sen 😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• 15 de yeterli.

0|0
    0|0
  • Ideal birliktelik için. Saygı sevgi karakter önemlidir. 17 18 cm Her yerde var. sen kişilikten haber ver

0|2
    0|0
    • Yengeç burcu erkegi olduğumdan oturu. Kisilik olarak hep dürust ve saygili biriyimdir. Temizlik titizlik vazgecilmez ozelligimdir. Duygusal ve baglilik belirgin one cikan davranislarimdir kiskanc ve bana ait olan seyleri paylasmayi hic sevmem. Bu kadinim bile olsa. Sevdigine cok bagli ve sadik biriyimdir ki. Beni taniyandan dinlemen gerek gercekten yoksa inandirici gelmez ki burdan yazdigim bile. Aman yengec erkeklerini arastir bir sadece 😉😊 15 temmuz 1990

• Yengeç burcuyum o yüzden çok karakterliyim diyorsun. .. Bu lafı başka yerde söyleme bari. Sayın 17 18

• Demek istediğimi anlamamissin belliki. Yazdigin yorumu laf olsun die yazdiğin icin tesekkurler. burada sana en durust sekilde yazsamda kisiligimi karakterimi senin icin boş anladin mi? İnanir misin? -yok!! Eee inanmicagin biseyi neden soruyorsun o zaman? Ben sadece ornek belki inandirici olur die burcdan yola cikarak bisi demeye calistim onada inanmak zorunda degilsin. Ama burclar genelde kisiligi yansitior die dedim. Neyse ergen hanim iyi gunler 😉

• Böyle boyunu abartanların bamya olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Yalan borcum yok ki iyide elimde fotoğrafi bile var kendi cekimim telefonumda. Ayrica yemin bile ederim soylediğim seyin dogru olduğuna. 24 yaşina gelmis bir adam neden ergen gibi yalan dolan konusma gereginde bulunsun ki.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayet yeterli tatmin edici

0|0
    0|0
  • Dogruysa boy iyi ve ideal ustu ama esas mevzu esini tatmin etmek yani ne kadar uzun surede bosalabilmen sen bosalmadan esini 2 3 sefer orgazm a ulastirman onemli

0|0
    0|0
    • Hocam gercekten dogrudur. Fotografini bile cekmistim telefondan ama paylasmak sikinti 😊 ama erken bosalma sorunum var birz iste. Cok gec de duramiorum 10 dk maxsimum yani

• Onu cesitli taktiklerle 20 25 dk duzeyine cikarmalisin beynin s. kine hukmetmeli arada bosalma noktasina gelmeden cikarmalar olabilir ya da iliski oncesi wc de 1 posta boşalip gidebilirsin hatunun yanina s. ksden 1 saat once falan

• Baskan denedim onu 3. ye performans azaliyor gercekten ilkini ole yapinca mast la. 2. yi istior bu sefer hatun yetmior 😁 4 u de zar zor attiydim ama gelmedi bile sperm yani artik ayakda duramiodum bacaklarim o kadar halsizlesti ki birden 😂

• 0|1
    0|1
    • Burasinin cinsel saglik bolumu oldugunu unutma buda bir cinsel saglik acisindan pisikolojik bir sorunsal haline gelebilir. Ergen olarak konuyu terkediniz lutfen.

• Gönüller bir olduktan sonra öyle şeylerin pek Önemi olduğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...