Sağlık sorunum nedeniyle rahmimi aldırmak zorunda kaldım?

28 yaşındayım ve kitle nedeniyle rahmimin alınması gerekti. 2 aydır gelecek düşündüğüm bir ilişkim var daha da ciddiye binmeden nasil ona bu durumu söyleyebilirim duyunca nasil bir tepki verir yardimci olun lütfen bana sıkıntıdayim?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ne kadar erken soylersen o kadar iyi

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Normal daha geç olmadan söyle derim nasıl söylemen gerektiğini de sen bilirsin en iyi karşındaki kişi nasıl birisiyse

1|0
    0|0
    • Tabi anlayışlı biri ama bu hayati bir karar aslinda ne düşünür endiseliyim

• Bu önemli bir karar ama sonuçta çocuğu ya olmicak hiç ya da anca evlatlik edinip bide tek erkekse ailede aile soy devamı demek senin de kararına saygı göstermen lazım bence.

• Evlatlık alabilme gibi bir şansınız var. Deli gibi aşık iseniz birbirinize olur ve geç olmadan da söylemelisin

1|0
    0|0
  • Sizi gerçekten seviyorsa bu durumu kabullenir. Fakat ailesi bu durumdan rahatsızlık duyabilir. Bu durumu en kısa sürede açıklamalısınız. Allah yar ve yardımcınız olsun.

0|1
    0|0
  • ciddi düşüğünüz adama söleyin ben seni her türlü kabul ederim derse evlenin taşıcı annelik falan var olmazsa evlat edinin evlendikten sonra başka bir ilde yaşayın en az 1 sene kadar dönüşte evlat edindiğiniz çocukla dönün ne kadar az kişi bilirse o kadar iyi bilmiyorum Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcın olsun.
    Mümkün olduğukadar erken söyle ve bunun da bir sınav olduğunu unutma.
    Adam olan adam bunu sorun etmez asla

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun. umarım sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • kişisine göre değişir bu açık açık söylemlisin sonuçta herkesin bir beklentisi olur birşeylerden

0|1
    0|0
  • Bu konulardan hic anlamiyorum :((

0|0
    0|0
  • Üzgünüm :(

0|0
    0|0
  • ALLAH yardmcn olsun :( uzuldum

0|0
    0|0
  • çok kötü birşey , bir erkeğe sana gelecek veremeyecem demek çok kötü.

0|0
    0|1
  • Açıkca anlatmalısın. Yoksa sonucu daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • soylerse ve sonuçlarını görr

0|0
    0|0
  • Ya aslında seni gerçekten seviyorsa pek önemsemez zaten günümüzde bir çok cocuk yöntemi var tup vs ilişki içinde oral falan yaparsınız çok ısrar edersede anal evlatlık da iyi bişey en azından çok büyük sevaba girersinn :)

0|0
    1|3
    • Dostum yok o kadar kötü bişey değil. Adet ve doğurganlık dışında herşey doğal halinde. Buna menopoz bile dahil.

• çoçuk çoook ever ise kala bilir ancak kalmayada bilir insan bebek ister doğal olarak bu konu tamamen viçdani bir mesele erkenden söyle en azndan daha fazla bağlanmadan

0|0
    0|0
  • kenimce düşünürsem seviyorsam ben olsam her şeyinle kabul ederim

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 29 gün önce paylaşmışsın.. bir şey demek için geç mi bilmiyorum ama bir an önce söylemelisin.. açıkça konuş her detayı söyle. gizlemen geciktirmen daha kötü sonuçlar doğurabilir senin için..

0|0
    0|0
  • bunun için seni bırakcaksa bıraksın zaten

0|0
    0|1
  • Allah yardımcın olsun. Zor bir durum ama ne ayıp nede utanılacak birşey bence. Ciddi düşünüyorsanız paylaşman icap eder. Bilmeye Hakkı var. İlişkiniz içinde bir sınav. Umarım hakkında Hayırlısı olur.

0|0
    0|0
  • Gerçekten üzüldüm Allah yardımcın olsun :( bence ona sağlık sorunlarını ve bu nedenle rahmini aldırmak zorunda kaldığını söyle. Seni gerçekten seviyorsa hiç sorun etmeyecektir emin ol..

0|0
    0|0
  • Kendisi seni gerçekten sevdiği için bu durumu kabullenebilir ama ailesi bu duruma nasıl bakar bilmiyorum. Ama bu durumu biran önce konuşmanda fayda var. Kabullenmeyecekse bile yol yakınken daha fazla üzülmeden dönmüş olursun. Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun, sabır versin..

1|1
    0|0
    • Teşekkür ederim kimsenin basina gelmesin bir haftadir nasil söylerim diye kendimi yedim bitirdim.

Yükleniyor...