Gobeginizi neyle aliyorsunuz (resimli) ?

ben agdayla aldim azonce ama dokununca agri yapiyor biraz saglik acisindan zararlimi agdayla gobegi almak arkadaslar siz neyle aliyosunuz? http://i.hizliresim.com/AE5qlr.jpg

Güncellemeler:
http://hizliresim.com/4Dbbg0 bu fotografla arkadasa fake olmadigimi kanitliyorum.

0|0
16|54

En İyi Kız Görüşü

• hiç almadım daha gerekte duymuyorum açıkçası, yazın denize gidince güneşte yanıyo onlar

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 54

Kızlar Ne Diyor 15

• Biz bunu ne amaçla koyduğunu anladik canım ama gizliden yazinca kim olduğunu göremiyorlar ki saati kaç para diye sorsunlar?

5|5
    1|3
  • Gobekte Voldemort'u gordum sayin seyirciler.

0|2
    0|0
  • Gobegımde cıkmıyor o kdr tüylü değilim ayrıca sende sadece gubegını gosterebılırdın butun gogus kısmını ve ıkıncı resımdede ıprenc cıplak vucdunu cekmene gerek yoktu zaten bu fızk fake olamaz kımse o salak hayatnda vucut gormemiş belliki

3|0
    0|0
  • Gögüslerin güzel

0|4
    0|0
  • Almaman en iyisi canım ama en iyi cevap seçtiğin arkadaşa yazdıklarını okuyunca anladım ki kaçınılmaz olmuş senin için. Yine de ağdaya devam edip bir yandan da kıl kökü zayıflatıcı yöntemleri kullanmanı öneririm. Çünkü göbek diğer bölgeler gibi değil pek. Her seferinde aşırı hassasiyet batık olma ihtimali çok yüksek.

0|0
    0|0
  • gobegini de mi aliyosun. .
    geçmiş olsun.

0|0
    1|0
  • Erkeksi hatların var 😐

1|0
    0|0
  • ya bırak sen şimdi göbek bahanee :Pp

1|1
    0|0
  • Memeni herkesin gözüne sokunca ne elde ettin?

0|1
    1|1
  • göbeğe mi bakmamız gerekiyor :D

0|1
    0|0
  • Göbekte kıl mı çıkarmış?

0|0
    3|1
  • Bayaa gobek varmis yalniz benn olsam kilo vermeye bakardim

2|0
    0|0
  • soyunmana gerek yoktu knk

1|1
    0|1
    • Diyosun :/

• yani soru kızlara yönelik ama erkekler cevaplıyo genelde, amaçta sonuçta ortada

• Gobekte kil mi cikar yaa

0|0
    0|0
  • Yok artık zinanın bu kadarı

2|2
    0|3
    • O degilde gozumun icine ettin o yaglar o gobek nedir :S

• Yeterince güzel bir göbek bence :) siz kızlarda hemcinslerinizin her şeyini bir kulp buluyorsunuz :)

• :d daha neler artik 1.69 boyunda 50 kiloyum :D kulp buluyimde hirs yapsin zayiflasin :D

Yükleniyor...