Kızlık zarını diktiren var mı? Yorum yapabilir misiniz gizliden?

Benim kızlık zarım esnek. Bunun ırsi olduğunu öğrendim. Annem ve teyzemde de böyleymiş. Ben daha önceden kontrol etmek için parmağımı sokmuştum hiçbir şekilde kan gelmedi. Biliyorum evlendiğimde de olmayacak. Durust bir kızım alnım ak bu tur konularda da bişey yaşamadığım için vicdanım rahat ama ya şimdi ciddi düşünüyoruz bir erkekle 😊 napıcam ben doktora gidip ufak bir operasyon geçirsem daha iyi olmaz mı birlikte olmadan iki gün once? Bişeyler yaşamış diye damgalamasın suçlamasın sonra beni aramız bozulmasın nefret ediyorum bu kadın anatomisinden de bu zar muhabbeti yüzünden. Bu ameliyatı yaptıranlar okuduysa nasıl hissediyor ve gerçekten kanama nasıl oluyor yazabilir mi lutfen

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Madem Kızlığın esnek ameliyat yerine esnek kızlık zarı raporu almak daha mantıklı değil mi?

5|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ah be güzel kardeşim yok hiç gerek yok sen temiz düzgün bir kızsan karşına gelende öyle olur bunun bilincinde de olur merak etme..

2|0
    0|1
  • zarin esnekse nasi diktirceksin sacmalamjssin ayrica lastik mi bu o kadar esnesin eger bakireysrn iliskidrn illaki kan gelir degilsen de gecmis olsun

2|0
    1|1
  • anladık,, namusunuz bacağınızın arasında.
    ya beyniniz, beyniniz nerede sizin?

2|0
    2|0
  • Annesi ve teyzesi de hatta nineside bisiklete otururken patlatmış hava :D :D Kocana sakın mervelere gittim deme bisiklet ten oldu dersin.

1|0
    2|1
  • Esnekse versene kanka shjdfje :D

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya canım illa kan gelmesi şart değil ki zaten seni seven insan bunu anlar sana güvenir temiz bir kız olduğun belli ama saçma bir soru sormuşsun

0|0
    0|0
    • ya adam şartlanmış illa kan görecek benden gelmezse şimdi değil de ilerde sorun edebilir zaten sende olmamıştı falan diye

• Hangi adam yahu? Ve bu durum gayet normal yırtık manasına gelmiyo ki çok kan görmek istiyosa kendi şeyini büyütsün hıyar. Ki zaten zar yırtık değilse onu dikmezler. Bunu takıntı haline getirme

• Haydaaaaa

1|0
    0|1
  • öyle biriyse boşuna ciddi düşünme zaten

1|0
    0|1
Yükleniyor...