Bekarım adetim 2 aydir 20ser gün gecikti ne yapmalıyım?

Ilac kullanamıyorum yasak bir hastalık gecirdim tekrarlama riski var ilac yasak ne yapmalıyım ne olur fikir verin?
Dra gidiyorum hormon ilacı veriyor ama kullanamıyorm yasak
Bekarm bu arada ultrasona girdim kist felanda yok

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Başka doktora görün, maalesef her doktora da güven olmuyor. Adet olamamanın sebebi belli olmalı önce, ona göre tedavi uygulanır. Stres de gecikmeye neden olabilir. Ayrıca polikistik over olabilirsin. Ultrasonda kist görülmese de hormon tahlili yapılıp bazı değerlere bakılması gerekir.

0|0
    0|0
    • Adet olduktan 2 3 . Gun test yapilmasi lazimda test yapsam hormonal. ilacta kullanamicam kotu olanda o ne yapcami sasirdm ameliyat gecirsm 4 ay oldu narkoz etkileri stres hepsi birlesti bu H ftada cok agladm anlatamam:(

• O zaman pek tavsiye etmem. Bende de gastrit var hafiften, bana ilk zamanlar dokunmuştu. Ya da bikaç gün dene, dokunursa bırak

• Bendede safra kesem. yok benim bide reflu ya da gastrit var endoskopi yapilcak artık bezdim ameliyatta n vs den

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktorun bulamadığını burdan nasıl bulmayı düşünüyorsun bir doktora gittiysen değiştir ilaç kullanamAdığını söyle

0|0
    0|0
    • Bitkisel biseyler ya drlara guvenemiorm arkadasm doktor hatasi yuzunden olumden döndüm diyeblirm

• Menapiza giricem diye korkuyorm:(

• Bu yaşta mı

• 2 aydir gecikiyor olamaz menstruasyon evresi kendini psikolojiye gore zamanlar ve zamani ileriye atmis her ayin 5 inde oluyorsa 25 ine atmissa bir ay sonrasi yine 25 olur ve artik zamanin deismis demektir.

0|0
    0|0
    • En son 21 inde oldum daha hala olamadm 21 aralık olmustum

• Teşekkürler ederm arkadasm

• Anahtari sende rica ederim

• yasak hastalıktan kastın nedir dostum zaten gizlidesin soylesen? aids filan mı

0|0
    0|0
    • Yok hastalık gecirdim ilac yasak demek istedim mide rahatsızlıgm var ama hastanelik oldum ilac yasak bana dr kullanma dedi ameliyat gecirdm

• Soğan kuru uygulayabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ciddi bir sorun değil bu durum. Tekrar ederse önümüzdeki aydada bana yazar mısın? O zaman bir bakalım ne yapabilriz diye. Doğum kontrol ilaçları adetini düzenler aslında ama hormon ilacı kullanamıyorum demişsin o yüzden hiç girmiyorum o konuya

0|0
    0|0
    • Evet zararlı bana arkadasm. cok mercy bugun adaçayı ictm bakalım

• normal canım stresten havalardan yediklerinden herşeyden etkilip gecikebilir ilaçlık bir durum yok sen rahat ol:)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ederm canım insallah olurum bitki caylari felan iciyim en iyisi

• Dr yasak olan seyi neden yazsin?

0|0
    0|0
    • Doktor bilmuyordu ben yan etkisini bilmiyordum rahatsızlığı solememistm :(

• Dikkat et yeniden gecmis olsun.
      Bak hepsi gecici canini siktina degmeyecek.

• Teşekkür ederm canım . insallah

• Psikolojik olabilir bir arkadasim stres yuzunden iki ay hic adet olmamisti. bir psikologla gorus bence

0|0
    0|0
    • Dogru aslinsa benimde hep tariihidne olurdu son 2 aydır 20 ser gune yakin gecikti

• Hormon kullanma. Bazi bunyeler oyledir ne yazikki. Hava, iklim hep tetikler. Yapicak birsey yok zamanla duzene girer

0|0
    0|0
    • Hic olmazdı son 2 aydır gecikiyor hic bilmezdm ağırhhastalık gecirdm yasak napcamı sasirdm ağlıyorrm sinirden uzuntuden:(

• Takma kafana. Taktikca hormonlar degisir

• Haklsiin denicem sagol

• aslan pençesi suyu çok iyi geliyor söktürüyor ama iğrenç bir tadı var ağzına alır almaz kusabilirsin :/:/:/

0|0
    0|0
    • Adacayından kotumu acaba

• gözünü korkutmak istemedim. biz içine şeker koyarsak belki güzelleşir dedik sonradan ama şekerlli daha da kötü oluyor en iyisi soğtup burun tıkayarak içmek :D:D:D

• Bal en iyisi ya;)

• Bişe yapmana gerek yok tek yapman gereken sıkıntı yapma ;)

0|0
    0|0
    • Elimde degil bitkisel biseyler var mı ilacta yok kullanamiyorm:(

• Karın ağrısı için bir çay dedileronu deneyeceğim bende ama onun için bilmiyorum :/ internete yazsana canm tvlerde çıkan doktorlar anlatmıştır mutlaka. Aktarlara da sorabilirsin. İlaç kullanamıyorum de yardımcı olurlar. Bişe yok ki hem bunda sıkıntı yapmamaya bak

• Sagol bak düşünme dm aktara gidiiym yarın en azından bitkiler sağlıklı adacayı iciyordm bazen yarinda iceyim

• doktora gitsen mesele

0|0
    0|0
    • Gittim canım hormon ilacı verdi yanetkisi var ben kullanirsam. fenalasirm hastalik gecirdm dr stresten ya da ameliyat narkoz etkisi dedi

• canım normalde adetş düzenlemekte en kesin çözüm doğum kontrol ben kullanıyorum çok da memnunum fakat böyle bir durum varsa buna doktordan başkası yol gösteremez bizim söyliceğimiz otlarla bitkilerle kendini avutursun ancak çok istiyorsan normal adet sürenin bir hafta öncesinde doğadanın özel gün çayını içmeyi deneyebilrsin ama tabi bunlar çözüm değil

• Teşekkür ederm doktor dedi icme mide drum ben bir hafta sogan kurunu denicem olmazsam gidicem tekrar doktora ne yapaym

• İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun soğan kürünü uygulasan?
    www.sabah.com.tr/.../prof-dr-ibrahim-saracoglunun-sogan-kuru-tarifi

0|0
    0|0
    • Teşekkürler edermde midem saglam. degil dokunur diye korkuyorm ama en sonc are denicem

• Evet cok hemde dogal lik en guzellu mesela bitkiler felan ben grip olsam ihlamurla atlatiyorm

• Aynen öyle. Her derdin çaresi doğada :)

• Ben bir kere 2 ay falan olmamıştım ablamda 6 ay falan normal bişey yok merak etme

0|0
    0|0
    • Icimi rahatlattiniz sonra duzene girdimi

• Evet gayet normal bişey bu

Yükleniyor...