Ben anarahmini içimden sıkıp açabiliyorum galiba?

Daha önce hic cinsel ilişki yaşamadım. Ama nasil deyim böyle bazen istedigimde işte. Mast falan yaparken ya da daha doğrusu yapmadan içimden galiba rahim duvarlarindaki kaslar :/ tam bende bilemedim elimi karnimin altina kasık mi oluyor ne istenoraya koyuncada hissediyorum. Acaba gerçekten oraya sıkmış falan mi oluyorum oynatiyormuyum?

Güncellemeler:
http://www.jinekolognet.com/kegel-egzersizleri.asp sizin cevaplarinizdan elde ettigim bilgilerle arastirmaya girdim. Ve bu linke ulaştım ilginç. Ve şimdi anladım ne olduğunu

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kegel kaslarını calıstırmış oluyorsun işte. İyidir. Doğurganlığa faydalı. Cinsel ilişki esnasında partnerin için iyi olur..

1|0
    0|0
    • Ciddi misin? Öyle istersem heran yapabilirimde canım çok isteyince öyle oluyo. Öyle kesfettim yani. Dogurganliga faydasi olur belkide partnerim icin nedrn iyi olur ki orası normal koldaki kas gibi şişer mi?

• Rica ederim. Askıntı olmuyorum ama senin gibi bir partnerim olmasını isterdim

• Olur inşaallah. Hayırlısı olsun önce dua et

Erkekler Ne Diyor 13

• Karşınızda son rahim bükücü

6|1
    0|0
  • Oynatmaya başlamış: )

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Kegel kasları çalışmış oluyor sanırım... iyi yani... yaşlandığında idrar kaçırma gibi bir problemin olmaz...

0|0
    0|0
    • Kegel kaslarını ilk defa burada duydum teşekkür ederim :)

• yat çocuk uyu hadi

0|1
    0|0
  • Rahim kaslarını?

Sen vajina kaslarını kontrol ediyor olmayasın.

0|0
    0|0
    • İşte bilemedim ki tam :/ ikisinin arasindaki fark? Yani bu kontrol ettiğim yer galiba baya içte ki elimi karnimin altima koydugumda orası oynuyor..

• Ya yaparken zaten orası kapanıyor gibi istek falan gidiyor bir kac saniye sonra. Ama mesela mast yapmadan orası oynaya bilyior. Veya şimdi bile istek falan yok ama istersem oyanatabilyiorum :/

• İlginç bilemem o kadarını.

• ıyısın ıyı

0|0
    0|0
  • büyüleyicisn ama:)

0|0
    0|0
  • Hiçbişey anlamadım..

0|0
    0|0
  • o bahsettiğiniz vajina duvarlarındaki sarmal kaslar oluyor

0|0
    0|0
    • Olabilir

• Sen eminsen öyledir ozaman :)

• oyyy, teşekkürler :)

• Sen napıyosun ya

0|0
    0|0
    • Soruya soruyla cevap verilmez.

• içini mi

1|0
    0|0
    • Evet

• cidden hiç ağzına almadin mı

• Almadim

• resim at

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vajinal kaslarını harekt ettiriyorsun canım :))

0|0
    0|0
    • Sende de oluyo mu? Normal bisey yani herkesin yapabilecegi?

• Ay inşaallah yapmaya caliscam tabi.. de.. ben yaparken istek de oluyo ozaman :/
      Bide yaparken 3-10saniye sıkı tutun daha sonra bırakın diyor. Ben hemen sıkıp sıkıp açıyorum :/ daha fazla Tutamıyorum

• Yapa yapa zamanla tutabilir hale gelirsin ama evet çok tahrik ediyo. Islanma falan da olur. Bir de çok genç olduğundan şimdilik çok yapmana gerek yok. Sadece unutma ara ara yap yeter. Uzun süre yapmazsan unutuyorsun nasıl yaptığını. Bir daha zor hareket ettirirsin tekrar.

• vay vayy neler keşfetmiş bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...