Çocuklukta cinsel arzu?

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve aşırı bir cinsel istek var bende.. Yaşından dolayı normal diyebilirsiniz ama sanmıyorum çünkü ben çocukkende bu tarz hisler yaşadığımı çok net hatırlıyorum. En basitinden TV deki sevişme sahnesinde bile tuhaf hissettiğim oluyordu.. Bana kesinlikle anormal geliyor bu ki muhtemelen öyle zaten.. Benzer durumlar yaşayan var mı.. Tedavi falan mı olmam yoksa?:(

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hissettiklerin gayet normal yani çocukluğunda izlediysen büyük ihtimalle bilinçaltına yerleşmiştir ve cinsel arzu her insanda olabilir bende de bazen aşırı fazla oluyor ama dert etmiyorum yani eğer gerçekten çok rahatsız oluyorsan bu durumdan, bir doktora gidebilirsin ama ben senin bu durumun üstesinden gelebileceğini düşünüyorum ben de 18 yaşındayım bende de yoğun istekler var ama bu bir sorun değil bana göre. Önemli olan rahatlaman ve bu düşünceleri bastırabilmen ya da özgürce yaşayabilmen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tedavi edilecek bir durum yok bunda sadece Türkiyede yaşasığın için acaba bunlar yanlışmı diye düşünüyorsun. Avrupada yaşasaydın şu an düşündüklerinin zıddı bir durum olsaydı doktora mı gitseydim acaba diye düşünürdün
    İngilterede liseye gidenlere aileeri doğum kontrol hapı veriyor çocuklarına ya da bizim ailerimizin kızım terli terli soğuk su içme dediği gibi prezervatif kullanmadan sevişmeyin diyor. Bence hiç kafanada takma hissettiklerin normal

0|0
    0|0
  • Genelde ergenlik çağından sonra libido yükselmeye hormonlar dengesizleşmeye başlar.

Çok sıkma kendini böyle düşünerek.

0|0
    0|0
  • Ilk iliskiden sonra geçer bence

0|0
    0|0
  • Bazi kisilerde erken yasta baslayabilir

0|0
    0|0
  • bazı kişilerde çocukluk yaşında başlıyor cinsel farkındalık... Anormal değil yani

0|0
    0|0
  • Arzu olabilir de ötesi sıkıntı yaratabilir.

0|0
    0|0
  • Cinsel hisler 2 3 yaşından itibaren başlar.

0|0
    0|0
  • Herkes bir uzman sallıyor anasını satiyim.. Normal değil, Nymphomaniac deniyor bu hastalığa.. Araştır..

0|0
    0|0
    • biraz baktımda erkeğe tecavüz edebilirler akıl hastanesine yatarlarmış falan yazıyor ohaa

• O ilerlemiş durumu.. Ama çocukluktan gelme bir hastalık..

• vajinusmus olmayasın

0|0
    1|0
  • Bu bir hastalık olabilir, çocuk psikoloğuna git bence

0|0
    0|1
  • Normalsin genç büyüyünce geçicek.

0|0
    0|0
  • inanının ya da inanmayın bu durum sadece yaşınızdan kaynaklı hepsi bu zamanla duygularınız tamamen yerleşek o zaman bu gün burada yazılanar için doğruymuş diyeceksiniz

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Penisilin tedavisi gorebilirsin dikkat ileri seviyede

0|0
    0|0
  • p*rno izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne var la bunda

0|0
    0|0
  • yok canım ama kendne baska ugraslar bulursan geçistirebilirsin

0|0
    0|0
  • yaşadığın durumu anlıyorum bende karnım gibiydim daha cocuk yaslarımda bu cinsellik konusunda farklı hislerim isteklerim vardı cok çabuk uyarılırdim 6, yaslarındaydim vaginami biyerlere sürttügümü hatırlıyorum şu an evli bir kadınım ama seks düşkünü ya da hastası değilim cok fazla ama herkesle yatmıyorum tabiki ama her erkek'e o gözle bakıyorum ve seks düşünüyorum ve hala cok çabuk uyanıyor istegim bir bakis yeter bazen yani iste bendeki durum

0|0
    0|0
    • ayyy aynı benim yaptıklarım evet bende 6-7 yaşlarında aynı o durumdaydım.. bu hastalık mı anlayamadımki..

Yükleniyor...