Kızlığım mı bozuk klitorisim mi yok?

Arkadaşlar öncelikle bakire olduğumu belirteyim. Lütfen cahil falan demeyin çünkü bu konularda hiç bilgim yok. Bende sadece 1 tane delik var o da idrar atımı için, klitorisde aynı mı bilmiyorum orta açıklıkta yani zarla kapalı değil ama dediğim gibi idrarın çıktığı yer. O delik kızlık zarının bulunduğu yer mi? Yoksa klitorisim yok mu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya idrar kesesi zaten adet kanamasının olduğu aynı zamanda zarın bulunduğu kısımdan daha önde ve gözle görülmeyecek kadar değişik bir mekanizmadır. Ve her kadında farklı bir yapısı vardır yani labia minör olmayabilir ama herşeyin tamdır çok şükür. He doğuştan kızlık zarı olmayanlar varmış ama onu da şekilden anlayamazsın korkma klitorisin olmaması diye bişey yok kim uyduruyo o hikayeleri yav

0|0
    0|0
    • Ay valla o delik neresi o zaman? Utanıyorum da yani benim için çok önemli durduk yere neden kızlığım gitsin?

• Niye gitsin Allah Allah iççeri bişey montala diyen yok deli :D bazılarında doğuştan olmayabiliyo çok merak ediyorsan ya test yaptır ya da evlenene kadar bekle :) labia minör denen küçük dudakların olmayabilir o da büyük bir eksiklik değil :) hassas nokta bulursan klitoris zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• Netten aç bir resim bak ok işareti ile gösteren resim bulursun

0|0
    0|0
  • şimdi resmi atardım da banı yerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Klitoris idarar deliğinin üst kısmında vajina ise idrar deliğinin alt kısmındaki daha büyükçe delik. İdrar deliğini muhtemelen görmüyorsun ve vajinanı idrar deliğin zannediyorsun. İnternette anatomi yazıp aratsan bulursun bir sürü şey. İstersen bana bir mesaj at ben oradan sana link olarak gönderebilirim bir kaç sayfa. En doğru şekilde öğrenirsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...