Sevişirken yaşadığınız komik veya ilginç olaylar var mı?

Sevişiyoduk sonra boşalacağımı farkettim dedim yüzüne boşalayım sordum hayır dedi. Göğüslerine boşalayımmi dedim hayır dedi. Tam içimden lan buda hiçbiseye izin vermiyo diyodum kadın penisinde kondom var boşalınca oraya akçak ne yüzüme boşalması dedi çok fena rezil oldum o an

yabancı bi kadındı bidaha görmedim iyi oldu :D

Güncellemeler:
Sizin yasadiginiz ilginc veya komik bir olay nedir ?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• evet arkadas ile eve 2 kız attık odalara cekildik ben kızın üstünde git gel yaparken arkadas KAPIYA VURUP vurup direk iceri daldı kız ile biz hareketsiz soktayız aval aval bakıyoruz arkadas cırılcıplak bize bakıp selamlar abicim prezervatif bittide sizden alıp cıkacam dedi aldı cıktı resmen sevişmemizin icine etti kızada mahcup olduk kızın dedigi laf varmı baska dısarda bekleyen falan resmen rezil oldum .

2|0
    1|0
    • :D bide utanmamis alip cikcam demis insan kapatir kapiyi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• hahahahahahahaha ölüyorum su annnn asdjalkdjalkdjasdkjaskldjasldkjadkajsdlakjdaksl fenalikkk gecircem :D :D

0|0
    0|0
  • hahahaha koptum şuan hayır öyle bişi böle bişiler hiç yaşamadım hahahah

0|0
    0|0
    • aslinda kondom da baya engelliyodu hissetmeyi ama nasil unuttum kondom oldugunu ya :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Hhahhahahahaha hocam fena çuvallamışsın ya . Henüz bir tecrübeye imza atmadık ama kesin böyle bir salaklık yapacağıma da eminim ;) .

0|0
    0|0
    • cokta guzel kadindi ya bende hic farketmedim dalginligima geldi :D

• orgazm olabildinmi bari

0|0
    0|0
    • yoo zaten hic zevk almamistim mast yaparak bosaldim :D

• bu konuşmanın üzerine hala boşalma isteğin kaldımı :)

0|0
    0|0
    • yabanciydi ya ondan cok da farketmedi benim icin ama kadini sevisirken bile kendimden sogutmayi basardim agresiflesti kari :D

• yatagı kırmıstık

0|0
    1|0
Yükleniyor...