Güvensiz bir ilişkim var.

2 yıllık bir birlikteliğim var, onu her şeyden çok seviyorum. Bütün çevremi onun için bıraktım. Hiç bir arkadaşımla görüşmüyorum. Onunla birlikte oldum. Ve bekaretim bozulduğunda gelmesi gereken kan gelmedi. Daha önce başka biriyle olduğumu düşündü. Aylarca ayrı kaldık. Sonra bana inanmayı tercih etti. Kızlık zarımın esnek olduğunu düşündük. Şimdi askerde ve tekrar bu konuya dönüyoruz, bana bu gün tekrar öyle bir şey olup olmadığını sordu. Bana güven duymuyor. Aslında bende beni aldattın önceden benden bir şeyler saklıyorsun diye aynı şeyi ona yapıyorum. Ama benim ki kıskançlık. Onun bu yaptığı çok ağırıma gitti. Bekaret testine götürmeyi düşünüyor beni. Bunun çok fazla incitici bir şey olduğu kanaatindeyim. Ne yapmam gerekiyor, ayrılmalı mıyım ?

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• ney ney... gelmesi gereken kan gelmedi mi? gelmesi gereken...GEREKEN... insan hakettiğini yaşar, o yüzden git o testi yaptır derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bekaret testi için çok geç artık..ve sen bu kişiyle beraber olduğun sürece bu konu dönüp dolaşıp hep tekrar gündeme gelecek. Asla bitmeyecek. Hem o huzursuz ve hem sen güvenilmez bir durumda kalıyorsun. Sürdürmenin anlamı yok. Hayatınız zehir oluyor. Zaten bir sonraki hamlesi de, " Ben askerdeyken, beni aldatmadığını nereden bileyim ? " sorusu olacak.

İkinize de yazık olur.

0|0
    1|0
  • Bekaret testine dayalı iliski... Sanki bır kıvılcımda yıkılacak gibi.

Senin sıkıntılarında yanında olmamak icin herseyi yapabilecek bır insana benziyor.

Sana güvenmek yerine teste güvenmeyi tercih ediyorsa hayatında onun ne ısı var?

0|0
    0|0
  • Hmm. erkeğin yapisinda vardir bu. eşi tek ona özel olmali kafasi. ama bir yerde hakli, eğer seviyorsan o teste gir ve gerceği onun yüzüne vur zaten sonra evlilik falanda gelir bence. 1 iliski böyle bi konu yüzünden bitmemeli :)

0|0
    0|0
  • senin içinde onun içinde çok zor bir durum. Kimsenin başına böyle bişe vermesin Allahım.

0|0
    0|0
  • gidin doktora orda söyler esnek oldugunu

0|0
    0|0
  • beraber gidin doktora daha ii

0|0
    0|0
  • kendine güveniyosan git ilerde yüzüne vurursun sana artık hep güvenir :)

0|0
    0|0
  • "Bütün çevremi onun için bıraktım." Baştan kaybetmişsin. O kim ki onun için bütün çevrenden vazgeçiyorsun. Bi' de bekaret testi falan üüüf. Cıvığı çıkmış ilişkinin. Laçkalaşmış iyice.

Çok seviyesiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bence test mi yapılıyormuş ne oluyıorsa onu yaptır ve bir daha yüzüne bakma adamın.

birlikte oldun diye mecbur hissetme. birliktelikten daha önemli şeyler var, mesela güven

0|0
    0|0
  • AYRILMALISIN.

0|0
    0|0
  • bir kere düşüncen yanlış bu bekaret testinin gurur incitici bişey olduğunu düşünmen.Hiç beklemediğimiz insanların neler yaptığını her gün duymuyormuyuz ? Onunda senin hakkında öyle düşünmesi normal aklında soru işareti kalması. git yaptır testi ne kaybedersin hatta kazancın olur ilerde başka bir olay olduğunda sana güvenmek zorunda kalır. Yaptır testi al raporu yapıştır yüzüne :D

0|0
    0|0
  • nereye ayriliyosun ya sevdgn insandan onu gectm bu adami aldatmasn ble sonraki adam aldanmyckmi ona herseyi drstce syliyebilcekmsn cocuklarin ne cocugu olck kenedeni onun yerine koy sonucta erkek gururna yedremyo incticide olsada onun icn bnu yapmalisin.

0|0
    0|0
  • Bencede ayrılmalısın.Sana güvenmiyor belli ki.Sende bunu yüzüne vur.İnanmıyorsan ayrıl o zaman de bitir en iyisi

0|0
    0|0
  • git yaptır ve daha sonrada yüzüne vur sana o zaman güvenecektir ama genede yanlışın var onun için herkesten vazgecmişsin yazık etmıssın

0|0
    0|0
  • ben olsam o teste gider sonra düşündügü gibi olmadıgı için ilk önce burnundan fitil fitil getirir sonra ayrılırdım

0|0
    0|0
  • herkesin ilişkisi de azami 2 yıllık.

0|0
    0|0
  • senin dediğine inanmıyorsa ve seni sorguluyorsa bence hiç zorlama

0|0
    0|0
  • bekaret testine mi götürecekmiş...yüzüne tükürseydin...

0|0
    0|0
  • siz iflah olmazsınız

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın

0|0
    0|0
  • Bir erkek için çevrendekilerden arkadaşlarından vaz geçmekle zaten ilk hatayı yapmışsın. Böyle bir kıza hiç bir erkek saygı duymaz. Bekaret testine kendisini götürsün Allahın dingosu. Vur tekmeyi be kızım. Daha ne bekliyorsun.

0|0
    0|0
  • aynısı benmde basıma geldii aynısı askerliği hariç inan..ve ben tamam senn dediğin olsn dedm hç kafamı ağrıtmadım inanırmsn..ilşkim olmadı ama adımı çıkarmaya calısanlar yüxzünden kız olmadımı düşündü ..seviosan güven sevmiosan güvenme de..şimdi öyle yapar iki gün snra evlenrsınız koynunda yattgın adamn bööle demesi canını daha cok acıtır emn ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...