Vajinamı çok çirkin buluyorum fakat estetik günah olduğunu için olmak istemiyorum siizce kocam için çokmu sorun olur?

Vajinamı çok çirkin buluyorum fakat estetik günah olduğunu için olmak istemiyorum siizce kocam için çokmu sorun olur?

Bakireyim fakat iç dudaklarım sarkık genetik sanırım, ve aşırı çirkin buluyorum yapısı ya ne bileyim diğer kızlarınki gibi değill

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• www.kizlarsoruyor.com/.../q43180-vajina-dudaklari-durduk-yere-sarkar-mi Burada eig doğru şeyler yazmış onun dışında ağda yaparsan daha iyi olur tabi genetik olan değişmez, kararma olmaz sadece.

0|0
    0|0
    • ağda da karartıyo diyolar ee ne yapalım biz jiletmi vuralım?

• erkeklerde nası kararma oluyo yahu?

• bildiğin işte. Nasıl anlatayım nerede olduğunu felan, jiletle temizler genel olarak kişiler ve buna bağlı olrak kararma oluyor.

Erkekler Ne Diyor 20

• Sarkma çok belirgin mi?

0|0
    0|0
  • İşlevsel bir sorunu yoksa önemli değil.

0|0
    0|0
  • takma kafana böyle şeyleri... sorunun açıklamasında diğer kızlarınki gibi değil demişsin diğer kızlar derken neyi kıstas alıyorsun anlamadım doğrusu

0|0
    0|0
    • çoğu kızın www.rooshv.com/.../types-of-pussy.jpg 6. gibi oluyor. benimkisi niye öyle değil

• karekter meselesi o karekteri bozuksa her türlü yapar karekteri sağlamsa ne olursa olsun aldatmaz

• 😱😱😱 amma cesit varmis

• hiiçolmaz korkma

0|0
    0|0
  • hiç sorun olucak bişey değil bu takılmayın böyle şeylere. önemli olan şekli değil onu kocana saklamış olman.

0|0
    0|0
  • Sarkık olanlar cidden sıkıntılı ya

0|0
    0|0
  • Bu soru sık geliyor merak ediyorum cidden
    Rahatsızlık sadece gorselliğimi?

0|1
    0|0
    • hayır dudaklar sarkık olduğu için akıntılarda ve diğer hastalıklarda kolayca meydana gelebiliyor
      ve bazen dar şeylerin içinde rahat olamayabiliyorum

• dudaklar biraz koyu sadece onun harici üst tarafı ten rengimde, buğday

• Bence süper delimisin elletme sakın kocan şanslı olucak bence tadını çıkar gormuş gibi oldum hoş

• Sinirlendiyse onun için dudağını büzmüştür

1|0
    0|0
  • Sarkık olmayan kadın yokki bence çok sorun ediyorsun

0|0
    0|0
  • Alkol aldıktan sonra vur makası jileti kafana göre dizayn edersin hem ;)

0|0
    0|0
  • Kimse bakmadıkca sorun yok

0|0
    0|0
  • Ben de sevmem sarkık dudaklı olanını, kocan ne diyecek bakalım

0|0
    0|0
  • Hayır ya ne gerek var bunlara doğal olun arkadaşlar. Çok mu kötü yani bu kadar düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • Bize sorma kocana sor :)

0|0
    0|0
  • evet çirkin bence hiç sevmem

0|0
    0|0
  • bence boşa kafaya takıyosun , seni seven biri vajinanın dudakları azık büyük sarıkık diye senden sogursa zaten o adamdan hayı gelmez , ben eminim ki çiçegin çok güzel sen boşa takıntı yapıyosun :))

0|0
    0|0
  • Benim için şu an dünya güzeli o.

0|0
    0|0
  • bu asla sorun teşkil etmemeli.
    Insanın Yüreği temiz iyi olsun

1|0
    0|0
  • Öğğ sarkiksa bas estetiği kizim. Zerre yalanmaz, parmaklanmaz oyleleri. Anca gitgele musait.

0|0
    0|0
  • o tip vajinaya sahip insanlar daha çok zevk alıyolarmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir tarafa foto eklemissin 6. Demissin o sarkiklik degilki bence yanlisin var. Icindeki cikan adi da ne bilmiyorum 😝 onlar uzuyosa sarkik oluyor. Seninkinin olayi sekil. Hem anneannemin en sevdigi 6. Numara 😂 hicbisey gozukmuyor diyip durur

1|0
    0|0
  • Herkesin ki duzgun degl ki cogu kizn bozuktr sekli mesela benim sekli duzgun fakat esmer :)

0|0
    0|0
  • ay üzüldüm valla benim ki öyle değil eminim sorun olur ama söylemez her zaman küçük klitoris iyidir ya iyi ki küçük benimki

0|0
    0|0
  • Sen deli misin ya
    ben hangisi olduğuna bakmadım eşim de
    hiç başkasını bilmez
    ve hiccc sorun olmadı 7. yil

0|1
    0|0
Yükleniyor...