Cinsel ilişkide küçülme ve acı olurmu?

İki yıldır beraber olduğum bayan arkadaşımla cinsel ilişkiye giriyorum hergirişimizde orgazm oluyor fakat o orgazm olduktan sonra bana çıkar demeye başlıyo küçülmeye başladı acıyo demeye başlıyo bir sıkıntımı var acaba? Gerçekci cevap istiyorum lütfen...

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• şimdi nasıl seninki kalkmadan ilişkiye gremezsen kadında sulanmadan ilişkye giremez he düşüncesiz erkekler salak kızlar vardır susarlar o haldede ilişkiye girerler ama ozaman evet acır ve yara olur sürdünmeden dolayı binevi o su krem yerini görüyo sürtünmeyi engellio her neyse biraz bekle tekrar azdırmayı dene

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bosalıyo sonra kuruyor istek kalmıyor canı yanıyordur

0|0
    0|0
    • Aynen normalmi ne yapmalıyız

Erkekler Ne Diyor 4

• -çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taammı. şimdi mesela türban olayını çok karıştırdılar. aralarında bir fark galdı, o farkda çok güzel oldu. herkesizn hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz. ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu şekil giyinir... amma hiçkimse kimseye garışmaya bir hakkı yok. özgürlüğü bidir. aa başörtü kurban olduuum ya resullallah tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar. hadi hayrılı işler.

0|0
    0|0
  • Günah cinsel ilişki evlenmeden

0|0
    0|0
  • Sonra da kizio mu neden bıraktın diye

0|0
    0|0
    • O diyo bırak diye ya ben desede bırakmıyom da

• Seni kullaniyor gibi geldi, isimi gordun hadi sktr git der gibi...

0|1
    0|0
Yükleniyor...