Tahareti anlatirmisiniz?

Yabanci ulkelerde bu yok a
Turkiyede butun tuvaletlerde mutlaka taharet icin biseyler vardir. taharet hakkinda ne dusunuyorsunuz yapiyormusunuz ve neden? Kursufun ne oldugunuda bilen varmi?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Niye sen gotunu yikamiyonmu

1|0
    0|0
    • Oyle bisey olsa ismini cismini bilmezdim
      Sadece merak ediyoruumm baskalarinin fikrinii

• Hahas ikisinide duymak isterim
      Tabii sana zahmet olmazsa?

• Kadının fercine koyduğu bez, pamuk, tuvalet kağıdı
      Halk dilinde a m bezi

Erkekler Ne Diyor 10

• Gevurlar daha kicini yikamayi bilmiyor.. Bizim Turkiyedekilerde bunlari adam yerine koyuyor:D

1|0
    0|0
  • Taharet kelime olarak temizlik demek diye biliyorum ancak sanırım tuvalet sonrası temizliği kastetmişsin burada

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım taharet i ama altta yorum lara baktımda çok ilginç birşeymiş :)

0|0
    0|0
  • Yabancı ülkelerdeki din farklı.

Adamlar pis...

1|0
    1|0
  • Musluk yok ben ilk gittiğimde zorlanmıştım.

0|0
    0|0
  • Ben bulgara gidiyorum biraz zorluk cekiyorum tabi wc icinde musluk bile yok, ancak wc disinda var musluk cok sacma birsey ama wcleri cok temiz. Bizim burada otobanda sikis istersen parkinklerdeki wc leri goren vardir.

0|0
    0|0
  • kursuf ne yahu?

0|0
    0|0
  • Ben anlamadim bilmiyorumda

0|0
    0|0
    • Taharet demek
      Her tuvalet ihtiyacini gidersdikten snra O yeri yikamaktiir
      Hic yaptinmi onceden

• Neymis o malum yer?

• bir kere yikamadan çıkmak zorunda kaldım b. k kuruyo orda killara yapışıyo kasindiriyo nasıl dayaniyo bu yabancılar anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Şimdi sol elimizin avuç içine su alıyoruz sonra o iki yanağın ortasına çarparak yukarı doğru sıvazlıyoruz 1-2 defa yapıp kullanıma hazır hale getiriyoruz

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|0
    0|1
  • Yabancıların temizlik şeklini bilmiyorsunuz adamlara pis demek hiç doğru değil kaldı ki taharet bize de araplardan geçmiştir. Yabancı ülkelerde taharet musluğu olan yerler var ama taharet musluğu önde olur. Doktorlar silme işlemini yaparken bile önden arkaya doğru yapın der mikrop kalmamak için kaldı ki popomuza deyip kirlenen su cinsel organa gidiyor kalcalara sıçrıyor bacaklara sıçrıyor yerlere sıçrıyor o su babamdan biliyorum yani hergün tuvaleti kloraklamak zorunda kalıyorum. Bana göre ideal temizlik kuru peceteyle silmek daha sonra ıslak peceteyle silmek ve tekrar kurulamak birde belden aşağısını banyoda yıkadınmı tamamdır. Kaldı ki pis dediğimiz yabancıların her sabah ve akşam duş alışkanlıkları var.

0|0
    0|0
  • Ya ben rahat edemem yikamadan ama toilette yapamam ya evdeyken hemen banyoya girip yikiyorum alt tarafimi ama elimle yapamam toilette. Dinimizde gerrkiyo

0|0
    0|0
    • Evet dinimizde gerekyor. Neden yapamiosun peki orda? Yani tiksinirsende su var aslinda direk yaninda?

Yükleniyor...