Çok kötü bir durumdayım, bu işin içinden nasıl çıkarım sizce?

3,5 yıllık bir ilişkim var.Üniversite yıllarında hep beraberdik,herşeyi paylaştık.Seviyordum.Çok mutluydum,çok mutluydu.O mezun oldu,İş buldu ve işleri yoğundu benimle ilgilenmiyordu.Benim de son 2 senem kalmıştı.Son senemde karşıma biri çıktı.Erkek arkadaşımın ilgisizliği gönlümü o kişiye kaydırdı.Çok duygusal bir insanım.Bazı ailevi problemlerim yüzünden bu yaşıma kadar (sanırım bundan sonra da) hep duygusal destek beklentisi içinde oldum.Geçmiş yıllarda depresyon atlattım ve ömrüm boyunca da manik depresyon hastası olarak kalacağım sanırım...Öncesinde onunla başlayan bu duygusal destek,sonrasında biraz cinselliğe kaydı.Erkek arkadaşımı aldattım...Düşündükçe çok üzülüyorum,dengem bozuluyor.Ve o bunu öğrendi.Fakat şimdi hala beni bırakmadı.Ama çok incindi,çok yıprandı.Ve benimle ciddi düşündüğünü belirtiyor.Ben de diğer kişiden kopmak istiyorum ama bir türlü kopamıyorum.Uzaktayken pek birşey hissetmiyorum ama yanıma geldiğinde,ona dokunduğumda (cinsellik amaçlı değil) çok heyecanlanıyorum.Sanki görünmez ipler beni ona doğru çekiyor gibime geliyor.Ve bir türlü ondan ayrılamıyorum,bitiremiyorum (ki kaç kez ayrıldık,beni bir daha arama dememe rağmen).Erkek arkadaşımda aynı çekimi hissedemiyorum.Ama kalbim ondan yana sanki.Duygularım çok karmaşık.O kişiye karşı hissettiğim heyecan geçici olabilir mi?Sizce ben bu işin içinden nasıl çıkabilirim?ALLAH rızası için bana bir yol gösterin...

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecekte ne olacağını sana özet geçeyim:

Sen sevgilinle evleneceksin ama sürekli diğer erkeği düşünüp içini ateş basacak yatakta onu arayacaksın. Gün gelir seni masturbasyon malzemesi olarak kullanan erkek de yollarını ayırır. Sürekli aynı kişiyi becermekten sıkılacaktır ne de olsa. Sonra sen yine, "kocamdan yeterli ilgiyi göremiyorum ki ühühüh" diye kendine yeni sexgili arar bulur ve arada onunla kırıştırırsın. Öyle ömür geçer gider.

Sevgiline gelecek olursak; senin aldattığını bile bile, senin kişiliğini bile bile eyvallah diyen bir erkek için sorun yok. Evlendiğinizde de küçük aşk kaçamaklarını olgunlukla karşılar merak etme.

Çok geniş mezhepli birisiyimdir, her şeyde "bunu nasıl yaparsın" değil "bunu yapmasının sebebi nedir" gibi soruları soran, kendisini sorgulayan birisiyimdir ancak şu forumda gördüğüm bu ve birkaç konu bana bile pes dedirtti arkadaş. Siz nesiniz böyle yahu?

Kendi yaptıklarınızı bir kağıda yazın ve sonra kendinize " ben böyle bir annenin çocuğu olsam ne hissederdim, olmak ister miydim" gibi soruları sorun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayatda yasanan her ne olursa Insan icin bir Tecrübedir ve bu Tecrübeler dogrultusunda

Insanin kisiligi gelisir ve Insanlara Hayata tutumu farkli olur.

Türkiye gibi bir Ortamda Yediginiz damga şu an Gözlerimin önünde Canlaniyor.

Türkiyede herlafa Maydonoz olmak isdeyen cok ama yarar Maydonozlarmi o Süpheli derim.

Herneyse asil konu burda Kimin hatali hatasiz oldugu degil bir iliski yasaniyorsa bu iliski icinde diger birey Baska bir kisiyle Cinsel iliskiye giriyorsa bu giren kisinin kabahati degilir .

O yüzden Cözüm her iki tarafla olan iliskinizi bitirmeniz neden diyeceksiniz .

Birlikde yasadiginiiz Kisinin Size Saygisi , Güveni kalmadigii Kesin her nekadar Size farkli ifadelerde bulunsada bu bir gercek beyninin arka bir kisminda isde vehaut disarida oldugunda sorular olacak Sevgilim beni Boynuzluyormu. Yani Siz hak ettiginiz degeri bulamiyacaksiniz buda Sizin Mutlulugunuzu hep engeliyecek.

Diger Sevisdiginiz kisi ise ne düsünür bak Kiza Sevgilisiyle birlikdeyken benimle birlikde oldu bu ancak Yataklik Zaman gecirmek icin yeterli bir Kadin .

Sonucda kaybeden Siz olacaksiniz her nekadarda Kurtarmaya calissaniz iliskiniz bitmis .

Önemli olan ayrildiginizda Bir müddet kimseyle birlikde olmamaniz ve Kisiliginiizi bir Tartin gezilere cikin Kafanizdaki Sorulari aydinlatirsiniz gezerken.

Bu Platformda ben Doktorum ben Suyum diyendende uzak durmanizi Tavsiye ederim.

Insanlarin Magduriyetinden Faydalanmak isdeyen Kisiliksiz Insan cok.

Doktorunuza gittigiinizde Su receteyi yazdirin.

Orfiril Long - 300 mg

Sabah 1 tane alin Aksam yatmadan vehaut yatarken 1 tane daga alin .

Hayatda Mücadeleyi elden birakmayin herseyde bir hayir vardir... Sabretmeyi ögrenirseniz hayatda Hüzünler az yasarsiniz.

0|0
    0|0
  • Bir psikolog olarak ömrüm boyunca da manik depresif hasta olacarak kalacağım sanırım sözüne cevap vermek istiyorum eğer iyi bir uzman bulabilirsen ki ben kendimi başkasına tavsiye etmeyi sevmem ama tezimi manik depresif tedavi üzerine yapmıştım.. çok rahat bir şekilde bu sorunun üstesinden gelebilirsin.. ayrıca bu çocuk başkasıyla cinsel ilişkiye girdiğini öğrendiği halde hala seninle ciddi olduğunu söylüyorsa bence bu çocukla hiç düşünmeden evlenmelisin.. bu çocuk seni mutlu eder..

0|0
    0|0
    • Bir düzeltme yapmak istiyorum;ben o kişiyle cinsel ilişkiye girmedim.Erkek arkadaşımla da cinsel ilişkiye girmedim.Cinsellikten kastım daha basit şeyler.Geçen gün gittiğim bir psikiyatr bana bu ataklarımı dönem dönem,özellikle de sıkıntılı ve çıkmaz zamanlarda yaşayacağımı ve bu dönemlerde pişman olabileceğim şeyler yapabileceğimi söyledi.Ve psikoterapi önerdi.

• Ben Senin gercekden Doktor olduguna inanmiyorum. ! ! !

• çalıştığım hastaneye beklerim birgün özelden yazarsanız hastaneyi söyleyebilrim size.

• Nereden alıntı bu acaba? Ya da yaşını doğru girmemişsin. Kaç yaşında girdin Üniversiteye :))

0|0
    0|0
    • Yaşım 24.

• Bunalımlı zamanlarımda bana hiçbirşey kar etmiyor.Ne bir hobi,ne de başka birşey...Alamıyorum kendimi ağlamaktan ve üzülmekten,olmuyor.Kaçarak da çözemiyorum.Bu sefer kördüğüm oluyor.Teşekkürler tavsiyelerin için...

• Önce bu durumdan kurtulmayı gerçekten iste ve gerçekten tedaviye başla bence. Bu kadar kafana taktığın konular ne çok merak ettim. Anlatırsan belki mantıklı birkaç önerim ya da yorumum olabilir. Bir psikologla görüş. Ne varsa anlat. O sana yardımcı olabilir ama önce kendini bu sorunlarını çözmeye açmalısın. Çok kapalısın gibi hissediyorum. Yorumlara, önerilere açık olmazsan sorunlarını çözmenin imkanı yok. Umarım iyi olursun en kısa zamanda...

• sen kimi seviyon bi onu söylesene hele

0|0
    0|0
  • ne hastalığın var bilmem ama buradan çok kararsız olduğun analşılıyo çok kararsızsın yok ondan kopamıyom yok dıgerı boyle hiç kimse vazgeçilmez değildir madalyonun ötekı tarafınıda gör derim iyi düşün ve doğru olanı karar ver

0|0
    0|0
  • seni Allah ıslah etsinn o cocuga da ne diyimkii senin başkasıyla seviştiğini bile bile kabul edio mu seni taklayamı getircek çözemedim ama sunu bilki eden bulur bu dünyada kızım

0|0
    0|0
    • Eden bulur,evet.Ben de hep bu düşünceyi savunurdum.Hala savunurum.Ama pişmanlık çok yakın oluyor.Ki kimse de aldatıldığından emin olamaz bence.Özellikle de bayanlar.

• Kusura bakma da sen hak ettiğini yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • 3,5 yıllık bir ilişkim var.Üniversite yıllarında hep beraberdik,herşeyi paylaştık.Seviyordum.Çok mutluydum,çok mutluydu.O mezun oldu,İş buldu ve işleri yoğundu benimle ilgilenmiyordu.Benim de son 2 senem kalmıştı.Son senemde karşıma biri çıktı.Erkek arkadaşımın ilgisizliği gönlümü o kişiye kaydırdı.Çok duygusal bir insanım.Bazı ailevi problemlerim yüzünden bu yaşıma kadar (sanırım bundan sonra da) hep duygusal destek beklentisi içinde oldum.Geçmiş yıllarda depresyon atlattım ve ömrüm boyunca da manik depresyon hastası olarak kalacağım sanırım...Öncesinde...

buraya kadar dyanabildim. Daha fazla okuyamadım. =(

0|1
    0|0
    • Engelletecek kadar kişisel haklara aykırı laflar etmeyin o zaman siz de.

• Yok sevişin falan diyorum en fazla. =(

Türkiye henüz bana hazır değil.

Kızlar Ne Diyor 7

• açıkça söyleyeyim mi..ikisiylede bir daha mutlu olamazsın.aldattığın adamla olamazsın çünkü o senin yaptığını unutmayacak ve belki sen onu aldattın diye oda seni aldatacak.

diğeriyle zaten olamazsın seni paylaşabilecek kadar az seviyor çünkü ve senden sadece cinsel beklenti duyuyor.

ikisini de bırak başka birini bul..onada bütün sadakatinle bağlan.

0|0
    0|0
    • Erkek arkdaşım aldatacak biri değil (gibi).Ama belli de olmaz.İnsan bu şaşar,beşer.Şimdi unutmuş gibi görünüyor,herşey normalmiş gibi,hiç bir iz yok onda."Bu konuyu bir daha açmak istemiyorum,ben herşeyi unutmaya razıyım" demişti bana...2.kişide ise,erkek arkadaşımın beni aramalarına dayanamadığı için şiddet eğilimlerine girdi.Onun da paylaşabileceğini düşünmüyorum.Ama teşekkürler düşüncelerini paylaştığın için...

• bak eğer bir erkek senin başka biriyle ilişki yaşadığını biliyorsa ve sonra seninle cinsel ilişkiye giriyorsa zaten o seni sevmiyodur.sadece seni kullanıyodur.2. kişi dediğin seni kullanmış.bu o kadar belli ki.

ha1. ye gelirsek... kendim için konuşayım, beni aldatan birisine hayatta güvenmem. bir kere yapan hep yapar

• Teşekkür ederim düşüncelerin için...

• İkinci kişi, hayatına giren yeni bir heyecan, sana farklı bir kapı, bazen yenilikler çok cezbedici olabilir. Ama bilemezsin senin için ne derece iyi olur veya olmaz. Diğer kişi, sen onu aldattığında dahi seni terketmemiş ve ciddiyetini belirtmeye devam etmiş. Heyecanlar geçici şeyler.. Bence ikinci kişiden kendini uzaklaştırıp asıl kişiye kendini vermelisin ( kalbini ).

0|0
    0|0
  • sevgilin yani 1. kişiye belki sadakatin vrdır sadakat derken sni bırakmadığı için acıyorsundur. ama bazen ikinciler geçici oluyo ikinci ile ne zamandır berabersin

0|0
    0|0
    • Anlaşılan sende o dediğim tipteki kızlardansın

• o zaman bir süre ikisindende ayrı kal hangisini özleyeceksin bi bak

• Benim hayattaki en büyük eksikliğim bu,sevgi eksikliği.Annem ile babam ayrı.Ve bu hayattaki en büyük başarımın,duygusal olarak tek başıma ayaklarımın üzerinde durmak olacağı inancındayım.Benim özlemlerim,sevgi ve şefkat istediğimde ve şefkat vermek istediğimde olur.Bu yüzden artık kimseyi özlemek istemiyorum.

• Sevgilinle ol bir hata yapmışsın tamam bunu sevgilinde biliyor beni rahat bırakmıyor de gerekeni yapsın yok sevgilini silip o adamı seçersen sevgilinin en ufak bir bedduası senin hayatını baştan ayağı mahveder ah alma hemde öyle bir adamı bırakma akıllı ol

0|0
    0|0
  • aklım karıştı die bişey yok bence, seven insanın aklı karışmaz çünkü... şayet aklım karıştı diebiliyosan 2. yi seçmelisin bence 1. kişi bişey ifade edeydi sana başka bi seçeneğin ihtimali bile olmazdı!

0|0
    0|0
  • of destan ya :S

0|0
    0|0
  • İnsan nasıl aldatır ya şaşırıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...