Kızlar okul zamanınızda ya da herhangi yerde regl oldugunuzda eteğinize bulaşma olayı oldu mu?

Etekten sıraya geçiyor falan bunu zamansız ya da farkında olmadan yaşadınız mı?
Erkeklere yakalandıgınız oldu mu?
Bunla ilgili anılarınız var mı :D

Arkadaşım anlatmıştı regl olmuş sıraya geçmiş arka sıradan bir çocuk pipetle vişne suyu diye içmiş :D:D iyi geceeler :D

Güncellemeler:
Erkekler siz böyle kızlar gördüünüz mü arkasına kan bulaşmış? :)

0|0
618

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasima olmuştu lisedeyken siraya bulasmisti bizde poposu siraya sksti siranin demiri kesti demstk herkese tabi inanmadilar :DD

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Lisede oldu, büşra bu ne? Arkanda 200 litre kan var demiştim gülerek :D oda ağlayarak Vişne suyu demişti. Neden ağladi çözemedim, en son lisedeki arkadaşlarla buluştuk büşrada var kız benimle tokalaşmadı bile :( Senin hikaye midemi bulandirdi one öyle :D

0|0
    0|0
  • "Arkadaşım anlatmıştı regl olmuş sıraya geçmiş arka sıradan bir çocuk pipetle vişne suyu diye içmiş "

notebook düşüyordu az daha sd kndsf jdskjf dj fd :D:D

O günlerde beyaz şeyler giymeyin derim kaçarım.

0|0
    0|0
  • Orta okulda mat. hocamiz selpak istemisti o anda zil calmisti bende hemen kalktim siradan hoca kalkti sildi oturdugu yerdeki kani.

0|1
    0|0
    • arkasında yok muydu :D :D

• Dikkat etmedim ona ama sandalyedeki kani fark ettim igrendim kadindan o gunden sonra

• Abartma

0|0
    0|1
  • Yok daha neler Vişne suyumu :D

0|0
    0|0
  • Bizim sinifta 20 erkek 2 kiz var 10. Sinifta kizlardan biri regl olmustu ve ka yere damlamisti sbxncj biz farkettik de soyledik derste sira full kan 😆😆 tabi kimse alaya almadi olgunlukla karsiladi shcnv

0|0
    0|0
  • Orta okuldayken erkekleri disari cikartip ped verdiklerini biliyorum ya da egitimdi sanirim,1995 ped varmiydi onuda bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Lise 3 teyken benden hoslanan kız laboratuar da önümde olmuştu eteğine flan bulaşmışti. Çok utanmisti.

0|0
    0|1
    • Çok utanc verici ya bakmasaydınız bari erkekler bir de dalga gecer :/

• gelirim :D

• Harbiden içmişçi

0|0
    0|1
  • Eski kız Arkadaşımın takside olmuştu eşortmanına bulaşmıştı eve gitmiştik

0|0
    0|1
  • Ebenin... Yaaaaaaa gece geceeeeeee igrenccccccxx :@@@

0|0
    0|1
  • Ya tamam da zaten uyku tutmuyor kustum laan

0|0
    0|0
  • İlişki sırasında oldu maf oldum ::-(

0|0
    0|1
  • Ayip be ayip gizlici

0|0
    0|1
    • ayıp yatakta oolur derler :/

• Saka yaptim zaten su anda kapidan gurultu geliyo biri cikarsa aninda gum vurucam

• Yaşın 13 üzeri ise bu siteyle yolları ayırma zamanı gelmiş.

0|0
    0|1
  • ben lisede önümdeki kızı görmüştüm ıyyy çok kötüydü ya

0|0
    0|0
  • Salağın teki çıtçıtlı bodysini içine sokmamış oda kıp kırmızı olmuş arkasında sallanıyordu kıyamadım gittim uyardım rengi atmıştı kızın :)

0|0
    0|1
  • vısne suyu kızım hıkaye mı yazıyo nburaya yaa:) ped yok mu senın peed kullanmıyon muu

0|0
    0|0
    • öyle anlatmıştı trollemiştir yani midem bulandı :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Iiiykk vişne suyumu hahahah :D ne yakalanmasi ben regl dòneminde karin agrisindan herkese bağiriyorum regl dönemindeyim diye umrumda olmaz yani erkek kiz diye

0|0
    0|1
    • Ama bulaşma felan olmadi hic aslinda

• Ya ne visne suyusu yaa mal mi o oglan ne kadae bulaşmişki icdi onu hem tadindan farketmedimi yaa iyyykkk dedim resmen

• o an özge meyvasuyu varmıs sırasında o döküldü diye içmiş güya malca inanmadım :D:D

• Olabilir ya insanlık hali geliyor bana bu tarz şeyler iğrenmiyorum ama üzülüyorum :) Gidip uyarırım *-* ve orkid reklamı gibi dans ederek ona bir ped veririm *-*

0|0
    0|0
  • Hayır ama hocamızın sandalyeye bulaşmisti

0|1
    0|0
  • ıyyy çocuk mallık yapmış ama öyle olunca çok kötü ya

0|0
    0|1
    • Kız ciddi değildir çok troll ce :D

• kötü :/

• berbat böyle şeyler gerçek olabiliyor

• Yok artık 😁 Hayır hiç olmadı umarım da olmaz 😃