Sizce kızlık bu sebeple bozulabilir mi?

Bundan bir süre önce Aqua parka gittim ve uzun kayaklardan kaydim. korkudan olacak ki kendimi kastım ve havuza nasıl dustuysem panikten bacaklarim açık ve sert bir şekilde düştüm. Icime bildiginiz şu girdi gibi hissettim ve 1 hafta boyunca vajinamda ağrı oldu. aksilik adet zamanına denk geldi. Sizce kızlığım bozuldu? Lütfen ciddi cevaplar verin. Doktora git diyenler olacak eminim. ama doktora gitmeye korkuyorum. Sonuçta kız olanlara alttan bakmiyorlar tehlikeli diye birsey yoksa bile yanlışlıkla doktor bişey yaparsa korkusu var

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• bir leğen dolusu suya çıplak otur eğerki vıcır vıcır ses geliyor kabarcıklar çıkıyorsa patlak tır. Bİ şey yoksa sağlam 😊hahaa şaka bir yana bişey olmaz korkma çıplakmı atladın nasıl şu giriyo ne kuku varmış sende büyük ağzı genişmi yok yok hiç bir şekilde su halledemez bu işi.

0|0
    1|0
    • Sert dusulen şu bazen dudak bile patlatiyor ne bilim bende tedirgin oldum andan

• Kız havuza girmiş bir hafta sonra hamile olduğunu anlamış ama kimseyle beraber olmamış niye ne olmuştur ki hamile kalmış

• Suyun soğukluğu fena koymuştur ona :)))

Erkekler Ne Diyor 23

• Bozulmamıştır bence. Muayene de sorun olmaz ama dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Bence doktora gitmelisin ama jinekoloji uzmanı değil bir psikiyatra gitmen senin sağlığın için en uygun olanıdır.

0|0
    0|0
  • bozulur diye neden dert ediyosunki sonucta zevk ugruna bozulmamış bir kaza yaşamışsın bunu erkek anlamıyosa başka erkek bul

0|0
    0|1
  • Büyük ihtimal ile içeride bulunan kaslar ve vajinayı çevreleyen duvar darbeden dolayı biraz sersemlemiştir. Korkma bir şey olmamıştır.

0|1
    0|0
  • Dijital makina ile ayırıp resmini çek ve netteki resimlerle karşılaştır.

0|0
    0|0
  • bozulur mu bilemem ama belirli yükseklikten hızla düşersen suyun beton etkisi gösterdiğini bilirim.

Doktora göster derim.

0|0
    0|0
  • Birincisi şok imkansız ikincisi eğer şüphe varsa git jinekoloğa eliyle dudakları ayırıp bakıyor son olarakta tutki gitti imkansız ama doğru dürüst bakire kalmadı zaten boşver

0|1
    0|0
  • bişey olmamıştır.

0|0
    0|0
  • Eline bir ayna al. Apışarana koy. Sonra içine bak.3-4 cm içinde yuvarlak 1-2 cm çapında küçük bir nokta gibi duran zarı göreceksin. O yerinde ise korkmana gerek yok :) İnternette resimleride mevcut anlatamadıysan ordan bakabilirsin

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bu cevap iyi oldu benim için sanki

• Bazen şu beton kadar sert olur hatta dudak falan patlattigi olur ya ondan tedirgin oldum

• Boğaz köprüsünden atlarsan doğru gerçi kızlık zarı değil yırtılmadık doku, kırılmadık kemikte kalmaz o zaman :)

• Sen bir daha adetliyken havuza gidersen nooolur bana haber et ben oraya gitmeyeyim..

0|0
    0|0
  • yok daha neler olmaz bişey korkma hiç güleceğim yoktu haha

0|0
    0|0
  • hayır ya o kadar basınçla bişi olmaz.. suyun basıncı ile bozulabilmesi için senin uterusunun ya patlaması lazım ya da bir kova kadar büyük olcak..

0|0
    0|0
  • O kadar kolay mı

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum işte bende tecrübe olanlara soruyorum

• bozulmamıştır

0|0
    0|0
  • Kızsın. Problem yok.

0|0
    0|0
  • Bayan doktora görünme hakkin var

0|0
    0|0
  • İçine 3cm den uzun bir şey girmedikçe kızlığın bozulmaz!

0|0
    0|0
    • Umarim öyle olmuştur

• @MisterNo haklısın kardeş, bazen ancak doğumda kızlık bozulabilir çok esnek olduğu için..

• Bura da Xp kazanınca cebime para girmiyor ki bu mantık ta olanları anlamıyorum

• Sağlamdır o sağlam..

0|0
    0|0
  • Çok düşük bir olasılık ama mümkün

0|0
    0|0
    • Sanırım evleneceğim adama bunu anlatmaliyim ne olur ne olmaz

• Sevin bence hiçbirseyin yok kanama falan birşey olurdu illaki extra

• Peki teşekkür ederim

• Bozulmaz, bozulsada sorun olmaz çünkü zevk uğruna bir hata yapmadın, o anın stresi ile olan birşey

0|0
    0|0
  • bakarak görebilirsin yerinde mi değilmi diye.. ne biçim kızsın sen böyleee

0|0
    0|0
    • Neden ne biçim dedin ki

• Ne biliyim hiç merak etmedim kızlık nasıl bisey

• anladım... zor birşey.. siz kızlar için. ama ben inanmıyorum içine birşey girmeden kızlıgın bozulacagına..

• Parmağını veya salatalık benzeri bişey sok kanamıyorsa kızlığın bozulmuştur...

0|0
    0|0
    • Parmak sokmakla kızlık bozulmaz

• @duchesse biraz insan olmaya davet ediyorum seni.. Düzgün bir üslup kullanabilirsin!!

• @UnaL_CaN gardaş boşver patlakla ne kavgaya giriyon belli 20 cm den aşağısı bunu bozmuyor anlarsın ya :D

• Bişi olmaz ;) için rahat olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canim korkma yaaaa yani o sekilde kizlik bozulsa guiness rekolarlar kitabina girersin 😝 gercekten rahat ol, kizlik bana cok onemsiz gelen bir kavram, sonucta toplumsal bir dayatma, ama gercekten kizlik oyle su gelince bozulacak bisey degil

0|0
    0|0
  • Kızlık o kadar önemli degil ki. Bozulmamıştır bozulsa duramazsın

0|0
    0|0
  • Bişey olmamıştır, rahat olm

0|0
    0|0
  • Havuzda o olay yasandiginda regl miydin

0|0
    0|0
    • Hayır regl zamanım yakındı ama düzensiz oluyorum ben ne zaman olacağım belli olmuyor o gün havuzdan çıkıp eve gidene kadar yavaş yavaş regl günümun geldiği belli olmaya basladi

• Şundan da emin olamadım aslında sonuçta suyun icindeyim gelen kan azcık oluyormuş kaybolup gitmezmiydi suyun icinde

• Hayır illa ki görürdun. Hem bakınca da belli eder kendini

• hayır bişi olmadı icin rahat olsun

0|0
    0|0
    • Öyle kolay bozulan bişey değil yani bu

• Bence bir sorun yok merak etme

0|0
    0|0
    • Kolay bozulan bişey değil o zman

• Yurumemde bile bir aksaklık oldu.

• Öyleyse sen bir doktora git, muhakkak.

Yükleniyor...