Sizce kızlık bu sebeple bozulabilir mi?

Bundan bir süre önce Aqua parka gittim ve uzun kayaklardan kaydim. korkudan olacak ki kendimi kastım ve havuza nasıl dustuysem panikten bacaklarim açık ve sert bir şekilde düştüm. Icime bildiginiz şu girdi gibi hissettim ve 1 hafta boyunca vajinamda ağrı oldu. aksilik adet zamanına denk geldi. Sizce kızlığım bozuldu? Lütfen ciddi cevaplar verin. Doktora git diyenler olacak eminim. ama doktora gitmeye korkuyorum. Sonuçta kız olanlara alttan bakmiyorlar tehlikeli diye birsey yoksa bile yanlışlıkla doktor bişey yaparsa korkusu var

0|0
624

En İyi Erkek Görüşü

• bir leğen dolusu suya çıplak otur eğerki vıcır vıcır ses geliyor kabarcıklar çıkıyorsa patlak tır. Bİ şey yoksa sağlam 😊hahaa şaka bir yana bişey olmaz korkma çıplakmı atladın nasıl şu giriyo ne kuku varmış sende büyük ağzı genişmi yok yok hiç bir şekilde su halledemez bu işi.

0|0
    1|0
    • Sert dusulen şu bazen dudak bile patlatiyor ne bilim bende tedirgin oldum andan

• Kız havuza girmiş bir hafta sonra hamile olduğunu anlamış ama kimseyle beraber olmamış niye ne olmuştur ki hamile kalmış

• Suyun soğukluğu fena koymuştur ona :)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• bozulur mu bilemem ama belirli yükseklikten hızla düşersen suyun beton etkisi gösterdiğini bilirim.

Doktora göster derim.

0|0
    0|0
  • bozulur diye neden dert ediyosunki sonucta zevk ugruna bozulmamış bir kaza yaşamışsın bunu erkek anlamıyosa başka erkek bul

0|0
    0|1
  • bakarak görebilirsin yerinde mi değilmi diye.. ne biçim kızsın sen böyleee

0|0
    0|0
    • Neden ne biçim dedin ki

• Ne biliyim hiç merak etmedim kızlık nasıl bisey

• anladım... zor birşey.. siz kızlar için. ama ben inanmıyorum içine birşey girmeden kızlıgın bozulacagına..

• Parmağını veya salatalık benzeri bişey sok kanamıyorsa kızlığın bozulmuştur...

0|0
    0|0
    • Parmak sokmakla kızlık bozulmaz

• @duchesse biraz insan olmaya davet ediyorum seni.. Düzgün bir üslup kullanabilirsin!!

• @UnaL_CaN gardaş boşver patlakla ne kavgaya giriyon belli 20 cm den aşağısı bunu bozmuyor anlarsın ya :D

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...