Ilk regl olduğunuzda?

Kizlar ilk regl olduğunuzda kaç yasindaydiniz nasıl bir yerdeydiniz nasıl bir kıyafet vardı üstünüzde ve ne hissettiniz o an

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• 15 yaşındaydım. Sevgilimle film izliyoduk bir gariplik hissttim lavaboya koştum neyse ki erken fark ettim :D

0|0
    0|0
    • Erken fark etmesen aman :D

• Yani fark etmesende arkanda kırmızı bir lekeyle dursan ve görse baya utanç verici :)

• Tabi kötü bir durum olurdu :)

Kızlar Ne Diyor 13

• İlk reglimi akşam üzeri olmuştum 7. Sınıf ocak ayıydı anneme söylemiştim bana hemen ped falan ayarlamıştı. Her neyse sabah olduu ve ben pedimde yoğun kan görünce kuscak gibi olduum ve bayıldıım sonra tabi hemen arkadaşlarıma verdim havadisi falan ne günlerdi bee 😁😂😂

1|0
    0|0
  • 12 yaşımdaydım kıyafeti hatırlamıyorum. Hazirandaydı ve çok mutlu olmuştum. Kotex kullanıyorum

0|0
    0|0
  • 14 yaşındaydım kotu bir psikoloji di hatırlamak istemiyorum

1|0
    0|0
  • 13 yaşındayım. Yine evde tektim hemen annemi aradim. Hem agladim hem sevindim. Maldim ben biraz

1|0
    0|0
    • Kizlar buna neden seviniyo ki hayatın boyunca her ay yasayacagin ağrı nefret etmesi falan gerekmiyo mu

• Neden peki. Doğum neyi etkiliyo?

• Bilmiyorum orası

• Neden merak ettin?

0|0
    0|0
  • 14.. Şansıma evdeydim, biraz korkmuştum:D

0|0
    0|0
  • 12 yaşındaydım. yaz tatilindeydim kuran kursunda oldum herkesten gizlemiştim 2 ay boyunca çok utanmıştım :D:D

0|0
    0|0
    • Kuran kursunda olman bir isaretmi acaba :D

• 12 yasindaydim Mart ayiydi gece uyuyordum sonra sicaklik hissettim tuvalete gittim altimda gri eşofman vardi bir baktim kipkirmizi olmus regl oldugumu da anlamadim ha :D hastalik felan diye bir korktum bir agladim banyoda sonra annem geldi ped takti falan onun rahatsizligiyla sabaha kadar uyumadim ağladım

0|0
    0|0
    • Eşofman in tamamı mi kırmızı oldu

• Yok canım ama normalde her ay oldugum reglden cok daha fazlaydı

• Ordan gelen kan nasıl tam kıvamı yani yoğun mu akışkan bişey mi

• 13 yaşımda oldum evde herkes uyuyodu annem ablam uyandılar söledim annem git hemen orkid tak dedi dedim anne merak etme taktım hiç ağlamadm hiç tuhaf olmadım devamlı annem işe ablam ztn anlatıyolardı onları bildiğim için bişi hissetmedim olması gerekendi oldu :)

0|0
    0|0
    • Senden önce regl olan birilerinin olması iyi bişey sanırım :)

• Kesinlikle anne ve ablamın bunu bana daha önce anlatmış olması

• 14 yaşımdaydım okuldan oramda tuhaf acılı bir hisle geldim ağlayarak filan arkadaşlarım üzmüştü küsmüştük bozuşmalar oldu arada neyse eve gitti ağladım anneme anlattım falan tuvalete gittim bir baktım olmuşum hem ağlıyordum hem sevindim çünkü 8. Sinifta oldum geç gibi geldi olmiycakmiyim acaba korkum vardı

0|0
    0|0
    • Lise daha yeni olanlar varmış ya

• Ben 8. Sınıfta oldum ilk dönem evet ortaymış erken olunmasınsıkıntılıymış ben geç gelişiyormuşum

• Evet

• bir insan bunu neden merak eder?

1|0
    0|0
    • Merak ettigimden değil soru sormak için sadece

• 10 yasindaydim dorduncu sinifa gidiyodum mavi önluklerden vardi uzerimde yere dustugum icin oldu sanmistim cok korkmustum ve basim donmeye baslamisti cok igrenc biseydi ya

0|0
    0|0
    • 10 mu erken değil mi ya biraz?

• Tenks 😊😊

• You are welcome :)

• Beden dersinde koşup zıplarken oldum. Yataktan çıkmadım 3 gün insanlara bakamadım yattım

0|0
    0|0
    • Biri gormemistir umarım öyle seni beden dersinde koşarken

• bulaşmadı akıntıyı anladım. direk ewe gittim bulaşmadı

• Ucuz yirtmissin

Erkekler Ne Diyor 2

• Mutlu bana birşeyler oluyor mutlu

0|0
    0|0
  • Çok mutlu olmuştum parmağımı tıkadım

1|0
    0|0