Beyler bir fikri olan varmı?

merhaba arkadaşlar. bu sorum özellikle beylere. 1senedir evliyiz. eşim bugün idrarında kan olduğunu söyledi. 1 sefer gelmiş. yani daha sonra olmadı. sizde böyle bişey oldumu? zirt pirt doktoru aramak istemiyorum önemli bişeyse gidelim. başına gelen varsa nedenleri ne acaba? netde pek bişey bulamadımda

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ağrı sızı , şişlik filan varsa doktora gitmeli bence.

0|0
    0|0
    • yok hiç bir şikayeti. zaten 1kere geldi kan çok az.

• Geçmiş olsun.. Karar sizin. İçiniz rahat etmezse gidip tahlil filan yaptırın derim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Meshanesinde kist olabilir. Babama da olmuştu. Ayrıca böbrek taşına da işaret olabilir. Doktor kontrolü gerekli.

0|0
    0|0
    • bir kaç gün öncede yanma olduğundan şikayet etdi. o da bu yüzdenmi acaba

• Olabilir. Erken harekete geçin. Önemli olabilir.

• olabilir.. çocuk yaşlarda 1 kere bendedeolmuştu hiç unutma.. geçti gittii yani tekrarlarsa problem var demektir

0|0
    0|0
  • idrarda kan varsa riske atmasın gitsin

0|0
    0|0
  • Bobreklerı usuttu

0|0
    0|0
    • ciddi bir şey değil dimi yani?(

• Ciddi de dr gidin yani

• şu an yurtdışındayız o yüzden bişey yapamadık dönünce gidicez. sağolun yinede

• cokmu sevişiyorsunuz? birde cay kahve sigara bunlarla arası nasıl?

0|0
    0|0
    • son zamanlar hergün. kahve içmez ama çayla sigara fazlasıyla. bunlarla alakalı olabilirmi?

• tamam. çok teşekkürler

• geçmiş olsun iyi geceler

• Önce kızlarsoruyor. com'da sorulur; "gitmesi uygundur" yanıtı alınca doktora gidilir.
    Doğrusu da bu zaten.

0|0
    0|0
    • arkadaşım zaten belirtim şu an yurtdışındayız. zaten dönünce gidicez hayati bişeyse burada hemen gidelim diye sordum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Fikri olanın zikri de odur erkekler bu konuda çekinirler genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...