Kız arkadaşım beni korkutuyor hamilelik?

Vucudumda bir turlu anliyamadigim degisimler var. Surekli sisiyorum. Karnim buyuyo. Regl tarihime daha var ama korkutuyo beni vucudumdaki bu degisimler. Yanlarim cok agriyo. Sirtimda oyle. Etlerim cekiliyomus gibi boyle. Surekli bir yorgunluk var ustumde. Bulanti kusma hic biri yok. Regl olup olmamam karar vericek sanirim bu sacma degisikliklerin ne olduguna. Ama gercekten cok korkuyorum ben ilk defa.

diye mesaj attı daha reglsine 10 gün kadar var ayın ya 8 ya da 9 ydu bunlar sizce beklenen belirtiler mi? ilişkimizde sadece bir defaya mahsus korunmadan birlikte olduk 2 defa boşaldım ama 2 sinde de dışarı boşaldım ama böyle bir mesaj attı sizce var mı böyle bişey? Yardım edin lütfen

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kız arkadaşın değil artık o senin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hamile kalmış olsa bile bu kadarlık sürede bunlar ortaya çıkmaz psikolojik hepsi. Kadinlar Hamilelikten çok korkunç belirtiyor benzer semptomlar yaşıyor. Kız arkadaşının Son adeti hangi gün başladı siz hangi gün ilişkiye girdin bunları söyle de riskini hesaplayayim belki de korkak bişey yoktur. Ovulasyona denk gelmiş mi bakalım bir . Stajyer doktorum ben de bu arada.

0|0
    0|0
    • ocak 8 ya da dokuzdu bizde 21 inde ilişkiye girdik ovulasyon dönemi sanırsam

• Neden doğum kontrol hapı kullanmıyosunuz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanırım hamile kalma korkusu ve paniği içinde olduğundan, kendini çok fazla dinliyor ve kasıyor olmalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Psikolojik, bu kadar kısa sürede bu belirtiler olmaz..

0|0
    0|0
  • korunmadan ilişkimi olur.

0|0
    0|0
  • psıkolojık kardeşim..4-5 ay o korkuyla yaşarsın sen

0|0
    0|0
  • Hissettikleri veya değişimlerin sebebi psikolojik olabilir. Eczaneden bir test alıp yapsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...