Bir erkek neden aldatır?

Çoğu erkek aldatıyor, neden? Adamca ayrılamazlar mı? Ya da cinsellik konusunda kız vermeyince başkalarına gidiyorlar sonrada bakire bir kız istiyorlar.. !

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin vereceği cevap kendini bağlayacağından bu yazacaklarımı genele vurmamanı tavsiye ederim, sadece "bu da varmış" diyebilmen açısından faydalı olacak.

Ben aldatacak olursam bunun tek bir nedeni olur, o da cinsellik konusunda karşımdakinin benim isteklerimi karşılayamaması. Bakirelik muhabbetlerine de asla takılmam, hatta ne kadar tecrübeli ve olgunsa o kadar iyidir derim her zaman.

Bir kız bana "vermez", bir kızla eğer onu seviyorsam sevişirim sevmiyorsam da sadece karşılıklı cinsel açlık gidermek -kısaca seks- olur yapılan işin adı. Her insanın kendine ait bir cinsel dünyası vardır, bu iki dünyanın birbiriyle çarpışması da asla kolay bir iş değildir. İstekler uyuşmayabilir, veya taraflardan biri sakin takılırken diğeri ekstrem fanteziler peşinde koşabilir. Bu da normaldir, sonuçta kimse kimseyle bunları paylaşmak zorunda değildir.

İş sevgili boyutuna geldiğinde de yukarıda bahsettiklerim şu şekilde gelişir tarafımda, eğer ben karşımdakinin isteklerini karşılayamıyorsam bende bulamadığını başkasında aramakta serbesttir. Aynı şey benim için de geçerlidir tamamıyla, ama herkes bu şekilde düşünmeyebilir tabii ki. Hatta ciddi bir çoğunluğun bu şekilde düşünmediğini aklında bulundursan iyi olur, başta dediğim gibi bunlar tamamıyla kişiseldir. Kafası biraz açık çalışan, öğrenmeyi seven bir insan cinsellik gibi geniş kapsamlı bir konuda da herhangi bir saplantıya takılmadan gönlünce davranabilir ve istediği insanla istediğini yaşayabileceğini bilir.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• erkek milleti doyumsuzdur. bunun sonucunda böyledir

bunun yanısıra yüzlerce yıldır süregelen erkeğe ve bayana yüklenen sıfatlarda etkilidir. 'erkek ne yapsa yeridir' mantığı artık dna'lara işleyecek düzeye gelmiştir. ama hatunlarda ise durum tam zıttır.

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa ve gelecek görmüyorsa aldatır. çünkü kaybetme rsikini göze almak için sevginin az olması lazım. ama cok seviyor yine niye aldatır . oda ruhsal bozukluktan ego tatmini için aldatır zaten kişilil bozuklugu vardır. son bir aldatma sebei var oda daha çok evli çiftlerde görülür kadınlar kocalrını cezalandırmak için beraber olmazlar işte ordada erkek bu cezayı cezalandırmak için tek gecelik olayına girebilir.

0|0
    0|0
  • godisanastronaut a kısmen katılıyorum... ama kısmen... çünkü her cinsel ilişkiye girdiğin kişi sende iz bırakır... o yüzden belli aşamaları katetmeden ben şahsen girmem

ikincisi o belli aşamaya rağmen sevgili dediğim zatı muhterem benden hala uzaksa 3 sebep ararım ya "beni sevmiyor" ya "başkası mı var" ya da "bu cidden kadın mı" soruları...

hangisinin cevabı evet olursa olsun benim için iyi bişey dğeildir...

ama şu realitem var hiçbir zaman kız arkadaşımı aldatmadım... eğer ilişkinin hayrı kalmadığını anlamışsam ayrıldım... yeni birisine döndüm...

0|0
    0|0
  • Kısır döngüdür işte bu. Devamlı kızlarla birlikte olmak isterler ama sonra da ciddi bir iş olunca bakire olsun derler. :)

0|0
    0|0
  • eğer evlilik olarak konuşuyorsan, mutsuz bir evlilikse yani baştan mutlu olmayacağını bile bile evlendiyse aldatır. bu tabi ki onun suçu baştan yalan söylemek

0|0
    0|0
  • aldatan aldanır ayrıca ablacım heralde yaşın 15 sen kendini erkeklere degil derslere ver hayatının dönüm noktası olan bi yaştasın :)

0|0
    0|0
    • Onuda nerdeb cikaRdn :D

• Hahaha kiyma bana.=)))

• erkekler neden aldatır biliyormusun...insan sevdigi insanın arkasından gizli kapaklı munzurluk yapması heyecan verdigi için..bu konularda tam adamını buldun canım :) 16çok küçüksn ama yaaa ugraşma bu işlerle :)

• gözserip elletmiyosa, elletip vermiyosa vajinal olmaz ilk gecenin büyüsünü bozaman anal diyosa aldatırım.. ya hep ya hiç.

0|0
    0|0
  • Sen yeteri kadar ilgi yakınlık göster bak ozaman nasıl peşinde pervane oluyor. Doyurman lazım sadece cinsel yönden değil özellikle sevgi yönünden..

0|0
    0|0
    • Peki netten dogru nasil olcak bu yani ona olan ilgim svgii nasil gösterebilirom ?

• Netten çok zor sanırım bişeyler yaşayıp paylaşmadığınız sürece karşılıklı sevgiyi göstermeniz zorr internet üzerinden.

• cinsel açıdan yetersizlik de etkenlerden birisi

0|0
    0|0
  • Her ihtimalde cinsellik çekici geliyor. İster senle, ister sensiz, ister evli, ister yalnız. Farketmez, sağlam güzel bi kız olması yeterli...

0|0
    0|0
  • triplere gelemez

0|0
    0|0
  • Hepsi farklı sanırız bı bakarız aaa aynıymış neyse deriz. Sonra bı daha sonra bı daha...

0|0
    0|0
  • Aldatmak karakter ve yaşam biçimine bağlı ben hep aldatıldım ama hiç aldatmadım.

0|0
    0|0
  • yaratılışımızda var bizim suçumuz değil dna mız bozuk

acaba kadınlar neden aldatır

0|0
    0|0
  • Karekter meselesi herkesi ayni kefeye koyma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...