Kız arkadaşımla ilişkiye girmek istiyorum ama?

arkadaşlar 2 yıldır çıkıyoruz kız arkadaşımla bu son 1-2 aydır da baya bir aramızda elektrikler oluyor :d öpüşmeden öteye geçemedik daha ama şunu merak ediyorum ben lisede baya bir geç başlamıştım genital bölgeye jilet vurmaya ilk başladığımda bile baya fazlaydı ve penisin üzerindeki kılları da jiletle almıştım artık öyle ala ala baya bir fazla kıl çıkmaya başladı penisin üzerinde hele kalkınca felan durumun vahimliği daha da belli oluyor baya bir fazla var geçen hafta mecburi jiletle kısalttım kısaltabildiğim kadar acaba ilişkiye girerken bu kıllar bir sorun yaratır mı? tüy dökücü felan mı kullansam oraya? çok kafama takıldı bu durum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Kila tuye takilirsan zor

0|0
    0|0
    • adam gibi bir cevap beklerken tek cevabın bu olması ne kadar üzücü :)

Erkekler Ne Diyor 1

• tüy dökücü güzel olur hayalara gelmesin güzel yakıyor. ama onun yerine 3-4 günde bir jiletle al işte ayda birmi yıkanıyorsun. 20 saniyelik şeydenmi üşeniyorsun

0|0
    0|0
    • abi öyle böyle değil penisin üzerinde olduğu için bu kıllar baya bir tedirgin oluyorum jiletle almaya çalışırken bazen kanıyor jilet vurunca

• benim kafama takılan saçma mı bilmiyorum ama o bölgede kıl varken kız arkadaşımla ilişkiye girsem peniste kıl dönme gibi bir sorun çıkar mı o kıllardan dolayı?

• öyle bir şey olmaz 15 20 dakka bir sürtünme ile kıl dönmesi olmaz. ama koku ter filan kızada yazık. yapa yapa kanatmadan kesmeyi öğrenirsin. biraz elinle gerip sürteceksin işte ne var bunda :)

Yükleniyor...