Birazcık ilgi göstermek zor mu?

Erkeklere ' dir bu sorum :))

bi ilişkiniz var ve o ilişkide hep naz yapan hep ilgisiz sorumsuz taraf olan sizsiniz yani erkek , kız da çok üzerinize düşüyor çok seviyor çok aşık herşeyi sizsiniz , ama bunu bildiğiniz halde onu üzüyosunuz ilgilenmiyosunz yapmanız gereken bi takım şeyleri yapmıyosunuz ? hep görüşelim diyen taraf kız oluyo yani birazcık tek taraflı bi ilişki gibi , tamam erkek de seviyo sevmese birlikte olmaz zaten çünkü kız ona bişey vermiyo sevgisinden başka .. sadece cinsellik le ilgili şeyler hariç hep tamam diyo hep evet diyo kız .. şimdi bu kız bir yıldan beri böyle ya şu zamandan sonra kendini geri çekse işe yarar mı ? hep kız koştu ya çocuğn peşinden bunu kız tam tersine nasıl çevirebilir yani erkek koşsn biraz peşinden çünkü yoruldumm artık :( dahane istiyor ki anlamıyorm bıktımm birazcık ilgi göstermek zormu ondan birazcık bişeyler bekliyorm ama olmuyo odunn ya :( ne yapayım a dostlar yardım edin bana

Güncellemeler:
bi kaç defa denedim ve anladı böyle oyun yaptığımı :( en fzla bi hafta dayandım bi hafta aramadım oda aramadı ya varmı böle bişey :( neyse ben şimdi tekrar geri çeksm kendimi sağlam çeksem ama işe yararmı ve taktik verirmisinz biraz

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• canım ya,kesinlikle işe yarar,aynen öyle yap çık kendini geri.O salaq seni stepne görüyo,yani yedek.En kötü anımda bile nasıl olsa o var amk. diyo.Ona iyi bir ders vermelisin kendini geri çekerek,aklı başına gelsin salagın

1|1
    0|0
    • evet beni cepte göryo, onu kaybetme korkusu var bende ve bunu anladı bunu biliyo

• nasıl ? sadece aramayarak mı ben konşmayı da bilimyorm ki :( hemen ylknleri indiriyorm

• saçmalama yaf,sert konuş onla bitti bu iş de

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok sevgi onu sıkmış olabilir. Biraz geri çekilmelisin. İnsan sahip olduğunu kaybettikten sonra onu aramaya başlar.

0|0
    0|0

• Bunun kız veya erkekle alakası yok, çok seven hep daha çok düşer ilişkinin aşkının kanunu bu yapacak birşey sonuna kadar bu böyle olacak...

0|0
    0|0
  • Böyle bişey başıma gelmişti. O kadar mesaj atardı ki, bi gün yeter atma artık dedim. Sonra bi daha bişey yazmadı. O olmayınca eksiklik hissettim. Sonra ben ona mesaj attım. Sonraları ben onun peşinden çok koştum.

0|0
    0|0
  • en zoruda bu ya zaten bitarafın ilgisiz kalması kendını yıpratman bence sen yeni bul en kolay yolu bu

0|1
    0|0
  • bi ilişkiniz var ve o ilişkide hep naz yapan hep ilgisiz sorumsuz taraf olan sizsiz den sonrasını okumadım ilişkim yok :(

1|0
    0|0
    • kıyamam olr olur üzülmee baksana oluyo da noluyo ki :) ama herkesn kadirendi biri vardır sıkma canını

• Kendimi çok ezilmiş hissettim :((

• saçmalama ya daha 19 yaşındasın arkadaşmm saçmalama önemli olan iş meslek okl sen bunlara önem verde oda olur

• bir işe yaramaz o nu kendine öyle bir bağlamalısınki bu sefer trip yapan sen olmaalısın buda senin elinde

0|0
    0|0
    • nasıl yapabilirm bunu yardımcı olurmusun :/ yani yapmam gerekenleri yaz açık açık çünkü benim ilk ilişkm bu ben naz yapmayı bile beceremiyrm ki

• Belli ki seni ciddi evlenecek bir kız olarak görüyor ilgiyi ise başkalarına veriyor çok açık

1|0
    1|0
    • aynı durum bnde de oldu yeri geldgnde ilgi gösterrdi ama genel olarak hep ben yazardım hep bn gzl bi kelime duymak icin cabalardım. ama bni sevdigini bilirdim bu cok ilginç

• ummhnn sonuç ne oldu canm değiştimi sonra

• püf noktası şu zaten sen kendinde çözmüşsün KAÇAN KOVALANIR

0|0
    0|0
  • elbet birgün gelir . o beni cok sevmisti deyip geri dönecektir emin ol :) ben yaptım :D

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmıyor demekki

0|0
    0|0
  • ağır abi ayağına yatıyoruz

0|0
    0|0
  • Baştan hata yapmışın sen.

0|0
    0|0
  • Bi saniye son 1 yıldır dedin yani öncesi öyle değil doğrumu?

0|0
    0|0
    • bir yıl oldu da yanlş yzmışım bir yıldır böyle şimd değişsem

• Şimdi siz 1 yıldır mı görüşüyorsunuz?

• Sevmiyorumdur. Olur da ekmek.cikarsa diye bekliyorumdur NOKTA

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kız hiç zahmet etmesin bence o erkek bu oltaya gelse bile ondan bir cacık olmaz..

kız gitsin adam gibi bir erkek ile ciddi yollarda yürüsün..

öküze tapmanın alemi yok..

adam sıfatı olsaydı baştan bu teranelere hiç girmezdi zaten..

1|0
    0|0
    • gerçekten öyle biliyomsn bunları bende dşünüyorm ama sevdiğneden vazgeçmek zor ki

• Yahu ne sevmesi yaa.. böyle adamları sevecek kadar öz güven eksikliğiniz mi var.. bir sor kendine "bu adamı neden seviyorum" diye... böyle sevgi olmaz bu olsa olsa senin cahilliğin ve elde etme duygun başka birşey değil.. vazgeç o adamdan o adama istediğini yaptırsan da o sevgi değil mutlu etmez senii. kalbini de beynini de gereksiz insanlara harcama..

• 1hafta aramadım o da aramadı diyosun nasıl sevgi bu ? Merak bile etmemiş seni. İnsan sevdiğiyle konuşmadan duramaz.Bence vazgeç o çocuktan.

0|0
    0|0
  • bu anlattığın aynı durum bendede var napıcam bende blmiyorum. beni kaybetme korkusu olsn istyorm . benmle ilginsinn güzl mesajlar yazsn istyorm 2 senedr böle bide bzdee

0|0
    0|0
Yükleniyor...