37 yaşındaki bir erkeğin sizce hangi sıklıkta ilişkiye girmesi normaldir?

Ve ne sıklıkta nasıl ereksiyon olması normaldir? Mesela önceden mini etekli kadın görsem penisim taş gibi olup kalkardı, şimdi p*rno izlesem bile o kadar olmuyor? Yaşlandık mı yahu :(

• günde 3 den çok
    0% (0)22% (2)10% (2)Oy Ver
  • günde 2 kez
    25% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • günde 1 kez
    0% (0)22% (2)10% (2)Oy Ver
  • haftada 3 kez
    50% (6)33% (3)43% (9)Oy Ver
  • haftada 1 kez
    25% (3)23% (2)23% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlılıkta ilgisi yok hem daha yaşın ne ki? Duyanda sanacak ki 70 yaşındasın!
    Bence bu daha çok stres ve kafana bişey takılınca oluyor ve üzüntü de ola biliyor,
    Bir dergi de okumuştum bazı erkeklerin Erektion olmazsa bu daha çok stres ve kafasına bişey çok taktı sürece sorun Oldunu yazmıştı.

Bu ama sadece senin yaşında değil her yaşta ola biliyor yani yeni gençler bile o sorunu yaşıya bılıyor.

Onun ilacı sadece moreldir.

0|0
    0|0
    • adamın hammaddesisin dostum... teşekkür ederim..

• Rica ederim abi

Kızlar Ne Diyor 3

• Günde 2 kez

1|2
    0|0
  • yaşla ilgisi yok... dönemsel bişey herhalde... sevgilim 42 yaşında ben istersem 3 bile yaparız. çaba göstermesem günde 1 kesin

0|0
    0|0
  • 37 yılın yorgunluğu var be abicim günde 2 3 diyenler dalga geçiyor seninle
    haftada 3 ya da 2
    yeter gerisi seni 2 kat yaslandirir
    baba yorgun unutma

0|1
    0|0
    • aslında çok yormadım "Baba" yı her gördüğüm delikte kullanmadım onu, seçtim, çok seçici davrandım, vajenin hjyenine, temizliğine, hatta şekline, dokusuna, kokusuna bile bakıp öyle kullandım "baba" yı... çok yorulduğu günler oldu 24-34 yaş arası.. Günde 12-13 bile yaptı "Baba"... Ancak şu aralar çok fazla istemiyor "baba"... Biraz kendi haline bırakıp dinlendireceğim "baba" yı... Belki biraz kilo vermem lazım, biraz daha coşkuyu arttırmam lazım, belki de delikte problem var.. Hepsini baba ile değerlendirip öyle bir sonuca varmak lazım...

Erkekler Ne Diyor 3

• Vücudun biyoaktivitesiyle alakalı bir durum bu.. İniş çıkışlar olabilir bilemeyeceğin sebeplerden dolayı. seks için belli bir periyod aralığı verilemez.. Canın ne zaman isterse olmalı.

0|0
    0|0
  • haftada 3 kez normaldir.

0|0
    0|0
  • günde 3 den çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...