Çok korkuyorum Acaba Kızlık Zarı'm gitmişmidir?

Kur'an Kursta kaldığımda pamuk kullanmak zorundaydım henüz 12 yaşındaydım abdes olmaz dediler birgün pamuğum bittiğinde bende tuvalet kağıdını dolayıp koydum. Sonra otururken baya bir acıyodu ve Kan geldi bende malum 2-3 aydır adet görmüyodum sonra tuvalete gittim 1-2 damla kan vardı adet oldum sandım ama sonra bişey gelmedi sonra tekrar tuvalet kağıdını dolayıp koydum yine tuvalete gittim tuvalet kağıdı düşer düşmez kan aktı ama adet kanı gibi değildi normal kan gibiydi. tabi o zamanlarda ben kızlık zarı nedir bilmiyorum çok sonra öğrendim. O günden beri bu soruyu çok soruyorum kendime. acaba Kızlık Zarı'm gitmişmidir?

Güncellemeler:
Hocalar değil bir abla demişti akıntı olursa abdes olmaz diye bende malum çocuğum hiç bir şeyden haberim yoktu
Ayrıca parmağımıda rahatlıkla sokabiliyorum hiç acımıyo zevkte vermiyor

Yanlış anlaşılmak istemem şimdi yani

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Pecete koymanla bozulacagini pek sqnmam ama parmagini rahatca sokabilmen cok tuhaf eger bozulmadiysan o anda kizlik zarin esnektir ki şu an sokabiliyosun

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kizlik zari ( hymen ) , oyle pamuk koymakla kagit dolamakla bozulacak bir zar degildir.. sert bir cisimle zorlanip bastirildiginda bozulur ve bu yirtilisi emin ol hissedersin.. rahat ol.. ve jenital bolgenden turlu akintilar gelebilir.. kadinsal organ , hassas bir organ.. adet harici kan geldiyse , turlu kist ler vs lerden suphlenilebilir , ya da enfeksiyon tarzi seylerden.. boyle dogal olmayan akintilar oldugunda da , jinekologa basvurman gerekir.. kadinlarin cogu donem donem jinekologa gitmek zorunda kalir.. o ablalara vs gelince.. hic bir buyugun sana bu kadinsal konuda egitim vermedi mi gercekten? Kanim dondu.. bekaretini de kaybetmemissindir korkma..

1|0
    0|0
  • Saçmalığa bak ya.. Pamukla tıka abdest tutmaz yoksa. Yemin ediyorum hocalara bile din konusunda güvenmiycem artık. Kendileri penisine kulak çubuğu soksun o zaman.. Bu arada bir kadın doğumcuya git baktır kardeş nolur nolmaz.

3|1
    1|0
  • bisiklet olayından daha yaratıcı bişeymiş

1|0
    2|0
  • sen kafan rahat olsun istiyorsan doktora git.

1|0
    0|0
  • tamam seninki yırtılmamıs patlamış hisetim

0|0
    1|0
  • Ben pamuk olayını anlamadım hala.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım jinekolog diye bişey var gider muayene olursun. Kaldı bize duvarın arkasında ne var diye soruyorsun. Ben nerden bileyim ne var?
    Ya zedelendi ya da yırtıldı.

0|0
    0|0
  • Heee oldu mk o kadar kolay gitmez o annem o kadar kolay olsa 25 cm neder var dimi ama?

0|0
    0|0
  • Aynayla bak bir

0|0
    0|0
  • artık o zaman kurs binasına rahibeler gibi kapanabilirsin

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir hikaye?

0|0
    0|0
  • tampon gibi yerleştirmeyimi denedin ki.

0|0
    0|0
    • Hayır ne anlarım ben şimdi bile tampondan

• Şimdi sigorta işimi iyice hallediyimde jinekoloğa gidicem

• yas kaç çalışıyormusun

• gitmiş olabilir

0|0
    0|0
  • Parmak testi yap

0|0
    0|0
  • İmam seni halletmiş ama fark etmemişsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanmam ama için rahat etsin istiyorsan jinekoloğa muayene ol.

1|1
    0|0
    • Peki canım bende öyle yapıcam

• İçin rahat değilse bir doktora görün bu ayıp birşey değil bozulmadıysa bile parmağınlada bozmuş olabilir ne cesaret parmak sokmak ya

1|0
    1|0
  • l*n hayatimda duyduğum en saçma kizlik kaybetme hikayesi ama bozulmuş. Sakin kimseye anlatma götüyle güler sana :D

1|2
    5|2
    • Sanada götleriyle gülmüşler demek!

• Yav milletten ne biçim g*t var yaaa,
      Arkadaşlar g*t nasıl gulüyor yaa

• peçeteyle mi? saçmalama.

0|2
    0|0
  • Gitmedi. o adet kani. kesik kesik gelmis. yani bozulmadi.

1|1
    0|1
  • Ebesinin amisi kanki

0|4
    1|0
    • :)) piç bunlar yaa...

• Ne kafa yasiyor hoca buna ne iciriyor anlamadim

• He kanki anahtar boyutunu asmicak şeyler kizligi bozluyor haberin olsun

Yükleniyor...