Neden regl olmadim?

20 yaşındayım ve regl olmadım nedeni ne olabilir?

Güncellemeler:
Arkadaşlar hayatımda hiç olmadim yani..
Ailem 15 yaşımda götürdü bir sorun yok dediler bir ara 36 kiloyum, kucukken anoroxia yakalanmistim cok azyemek yerdim yani şu an 43 kiloyum 16 yaşımdada doktora gittim hormonlarında Problem var gibi bir şey söyledi bir kaç doktora daha gittim net bir şey soylemediler zayıflık demişti bir kaçı Kilo al olursun vs bazıları bir sorun yok dedi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl ya hiç mi olmadın.

0|0
    0|0
    • Evet

• O sorun değil zaten. Ileride çoçuk sahibi olma gibi bir durumum yok escinsel olduğum için.. Doktora falan gittik güncellemede açıkladım bunu

• Tamam o zaman güncellemende cevabını da vermişsin zaten :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yumurtalıklarına filan bakıldı mı ultrasonla?

0|0
    0|0
  • Bende sorayim bari
    Hayatında hic mi olmadinn?

0|0
    0|0
  • bakre misin

0|0
    0|0
    • Evet

• 20 yıldır olmadim birkaç güne mi olacam

• haaaa pardon yaa soruyu yanlış anladım bir doktora görün ters giden bişeyler var

• bunun için bir doktora gittin mi, biz işin ehli kişiler değiliz sonuçta, hele doktor hiç değiliz

0|0
    0|0
  • Ulan erkekler siz reglmi oluyorsunuz her boka yorum yapıyorsunuz abaza mahluklar kızım sende yazma şunlara biliyorsun neden yazdıklarını bile bilemi yapıyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Ben özellikle kızlara sordum

• Stres tendir

0|0
    0|0
    • Stres falan yok yani bugüne kadar hiç olmadim

• 163

• Çok zayıfsın ya bir 10 kilo ya yakın alman lazım senin görmemen normal

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora gitmeyi denesen keşkee

1|0
    0|0
  • hayatında hiç olmadın mı :O

0|0
    0|0
    • Evet

• Ailem 15 yaşımda götürdü bir sorun yok dediler bir ara 36 kiloyum şu an 43 kiloyum 16 yaşımdada doktora gittim hormonlarında Problem var gibi bir şey söyledi bir kaç doktora daha gittim net bir şey soylemediler zayıflık demişti bir kaçı

• bence iyi bir doktora görünüp sorunun ne olduğunu kesin olarak anlamalısın ileride çok üzülebilirsin yoksa.

Yükleniyor...