Şu zamanda biriyle sevgili olmak şart mıdır?

Şu zamanda biriyle sevgili olmak şart mıdır? BEnim sevgilim yok. Şu an olsun da istemem. Canım istemiyor bi' kızla bir yerlere gitmek saatlerce mesajlaşmak... Sıkıcı geliyor aslında.

Aşık oldum mu? Yok olmadım.

sevgilim oldu mu? tabiki de..

Ama ne bileyim hani çoğu insan şartlamış kendisini illa birisi olsun diye. İlişkiler de sağlıksız oluyor sonra.

Anormallik mi var ben de

not: gay değilim saçma saçma siz yazmadan söyleyeyim.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisini yapıyorsun. İtiraf etmeliyim ki bu konuda hemfikiriz.

Bayanlar ilgimi çekmiyor değil ama başkaları gibi otomatiğe bağlamadım kendimi. Yani yoldan geçerken birini görür beğenirim bakarım. Ama bu onla sevgili olacağım anlamına gelmiyor. Aşık olacaksam dış görünüşüne göre değil FİKİRLERİNE aşık olmalıyım. Onun dış görünüşü 40 ında değişecek yıpranacak ama fikirlerine kolay kolay bir şey olmaz.

Birine bağlanmakta istemiyorum. Tek tabanca takılmak iyidir. Kendimi daha özgür hissediyorum. Kitap okurken tak mesaj sesi... Sevgilinden mesaj.. İlgilensen bi' dert ilgilenmezsen ayrı dert. Ayak bağı gibi bir şey oluyor bu. Diğer insanlar gibi kendimi evliliğe de şartlamadım. Olursa olur olmazsa olmaz. Bu kadar!

Aşık olduğumu söyleyebilirim lakin bu 8 yıl önceydi. Zaman her şeyin ilacı insan her şeyi, unutur.

Sen demişsin ya bana gay demeyin diye. Bana diyen bile oldu. Hala da oluyor. Mantıklı davranıyorum, illa biri olsun diye yaşamıyorum.

Her şey geçici be dostum!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• yoo değildir aksine tek olmak daha güzel bence canın yanmaz hayata bakışın hep sabit gelir bak sana tavsiyem çevrendekileri gözetle onlardan büyüklerden tavsiyeler al kitaplar oku araştır bu konular üzerine teoride iyice prof laş sonra yaşarken bir olumsuzluk ile karşılaşırsan zarar almadan ne yapacagını bilir ve atlatırsın ama bomboş yola cıkarsan herkes gibi sende hayata lanet eder mutsuz olursun kimisi bu lanet den cıkıyor kimisi de bataklık içinde bir ömür kıvaranıp gidiyor ne gerek var böyle birşeyi yaşamaya ;) hiç bir zaman bir konuda bilgin tecrüben etraftan bilgiler almadan bir işe girişme maça 2-0 başlaki gol yersen 2-2 olur bir tanede atarsın mutlaka 3-2 alırsın maçı ayıkıyon mu ? yani kısacası benim dediğim birine aşık olmadan bunları öğrenmendir. sevgili ayrı aşk ayrı.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle şart değil. Herkes bir sevgilisi olması gerektiğini düşünüyor. Benide böyle düşündürtmeye başladılar. Bu gençlik ve güçlü çağlar insanın eline bi daha geçmiyecek. En önemli zamanlarımızı sevgilidir falandır filandır bunlara harcamamak lazım. Gençliğinde kendine bişeyler katmazsan ilerde pişman olursun. Yalnız kal demiyorum. Karşına ruhuna hitap eden biri çıkar. sana yük olacak değil, yükünü kaldırmanda yardımcı olacak biri çıkar evlenirsin. Ama sırf kendini buna mecbur hissedip zamanı boş şeylerle tüketmek doğru değildir. Pişmanlık gerçekten ağır bir duygudur, kaldırması zor bir duygudur. Keşke dememek için iyi düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • Bende aynı fikirde gibiyim arkadaşım. Sevgili olayı iyi hoş ama dediğin gibi mesaj yaz, gün içinde defalarca konuş..Kızlar sıkıyor bu konularda.Araba kullanırken dahi konuşmamı istiyorlardı :)

Ama ben tam senin tarif ettiğin bir ilişkiyi yaşadım. Chat ten tanıştığım biriyle.kısa sürdü ama bir ömre bedeldi.

0|0
    0|0
  • olum bunun gaylik le ne ilgisi var :) tercih meselesi evet o mesaj trafiği nerdesin naptın ne ettin niye aramadın olayından ben de daralıyorum. Kafana göre hareket et. Ha sürekli dışarı çıkan bir insansan evet yanında birinin olması her zaman iyidir. Canın nasıl istiyosa öyle davran ;)

0|0
    0|1
  • Şart değil..Sen Normal...çevresine sırf benimde sevgilim var demek ve göstermek için sevmediği biriyle birliktelik yaşayan Anormaldir.

Akl edilip bilinsin !

1|0
    0|0
  • en güzeli kardeşim.. birken iki olmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Valla ya kim uğraşcak. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...