Bu ateş nasıl söner sevgili ks üyeleri?

sürekli aklımda cinsellik var gün boyunca hayal edip ıslanıyorum, örneğin uzun boylu bir adam görünce kendime hakim olamıyorum gözlerimi dikip süzüyorum psikoloğa gitmem gerekiyor mu? ne yaparsam yapayım tam olarak doruğa ulaşamıyorum bana bir koca mı lazım? :D

0|1
6|75

En İyi Erkek Görüşü

• Tek sıkıntı ten teni tenine deymediği surece nafile:(

0|0
    0|0
    • evet beni tek anlayan sensin :/

• Dalga geçme abimlee :D

• Ten kelimesi sonunda nokta konulmadıgından anlamsız anlamışlar anlamsızlar sıkıntı yok;)

Erkekler Ne Diyor 74

• Bu ataşı söndüremem lo dünyayı ters döndremem.

3|1
    0|0
  • Sadece seks yoklugundan dolayı açlık çekiyorsunuz. Masturbasyon en iyi durdurma yoludur. :)

http://i.hizliresim.com/MP4Agk.gif

0|0
    0|0
    • durmuyo yaa sorun orda :D

• inşallah :) teşekkür ederim

• Rica ederim.

• 20 yıllık abazayım senin gibi yanmadım

1|0
    0|0
  • Çalışıyor musun ya da yalnız mısın genelde?

0|0
    0|1
  • Bakire deilsen farkli masturbasyon yontemleri var

1|0
    0|0
  • Benzer dertlerimiz var ben de tek düze sevişmekden sıkıldım
    öyle tipler denk geliyorki 3dür hadi büroya gelmelerini falan geçtim mutfağa bile ikna edemiyorum hep yorgan altı nereye kadar
    sende de bu tek tiplik neden olmuş olabilir mi sıkıntılarına?

0|0
    0|0
    • Bilmem belkii

• Evet aynen oyle ama oyle biri de yok cevremde

• onun da ayrı ortamları var
      neyse saplar gelmeye başladı yardımcı olabileceğim bişey olursa yazabilirsin
      kib

• Bu kadarı için koca kesmez. Alternatif tenasül organı ile nam salmış farklı hayvanata da bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ey tanrım bana 3 tane 3 te yetmez 5 tane 5 te yetmez 7 tane verr veerr veeer ver ver Allah ım ver şarkısı aklıma geldi nedense :D

0|0
    0|0
  • Git kendine bir hobi bul birşeylerle uğraş

0|0
    0|0
  • Ac karnina 3 x 2 defa 20 cm Cuktomisin yedinmi rahatlarsin

1|0
    0|0
  • O zaman sen beni görme ;) Bunu daha önce duymuştum, gerçekten merakımdan soruyorum neden uzun boylu erkeklere cinsel anlamda yaklaşımınız daha fazla?

0|0
    0|0
    • daha çekiciler

• 185 üstünün her zaman yeri farklı bende :)

• Bana pek yanaşma, sporcuyum ;) Çevremde ki bayanların çoğu minyon ve kısa boylu olduğu için gelseler bile ben istemem onları. Uyum diye birşey var, illa gezerken değil tabii ;)

• Evlen kocan sana bir çaksın kardeş, taşak geçmiyorum, tek yolu bu gibi.

0|0
    0|0
    • bana da öyle geliyo başka çıkarı yok

• farklı mastürbasyon teknikleri dene, etkisi daha uzun sürer.

0|0
    0|0
  • yazının sonundaki sorun , senin sorununun cevabıdır.

0|0
    0|0
  • sana bir koca da yetmez

1|0
    0|0
  • gercekten o durumda olsan gizliden yazmaz burada seni rahatlatacak erkekler ararsın sallama lütfen yaaa

0|0
    0|0
    • ne sallıcam abi inanmıyosan yazma zorla mı yazdırıyoruz

• evet istekliyim ne yalan borcum var sana?

• Hhmm çık samimiyim bak bu şekilde değil bir kişi ile anlaşma ama emin ol onunla en azından sanada cinsel yünden rahatla,
      Bunda kirkacak birşey yok, sanada sana kimse bir zarar veremez gerçek şahsi bilgilerini vermezsin olur biter okey?

• bendede oluyor ama bunu dile getirmedim dile getirsem abaza derler ama abaza lafını kullananlar kendilerini söylerler ama sen hiç takma kafana sevgilinle bu isteğini azda olsa dindirebilirsin

0|0
    0|0
  • 12 ye daha 6 saat var.

0|0
    0|0
  • itfaiye hortumu lazim

0|0
    0|0
  • bir kenara not et...

0|0
    0|0
  • sanalda yasa bisiler. Ne sana zarar verebilirler ne de istemedigin bisey yapabilirler senin keyfince olur hersey

0|0
    0|0
    • hissetmeden?

• yok bee öyle biri denk gelmedi

• O gelmediyse sen git burasi o isler icin baya uygun bir ortam

• Tabi bu yaşlar tehlikeli artık. E bu zamana kadar dayanmışın kızım. Yani bu zamana kadar durduysan sana göre bazı doğrular için durmuşundur. E sık dişini :)

0|0
    0|0
    • durduğumu kim söyledi :D

• sevgilim yok kime güvenip gel sevişelim dicem

• Herkesin bir günahı vardır. Ne gerek sevgiliye, sevişmek için?

Bkz. Nuri Alço repliklerine giriş

• Yas 23 olmussun sen artik zamanin gelmis

0|0
    0|0
  • bir bey ile sevgı pıtırcığı olmanın vakti gelmiş..

0|0
    0|0
  • söndürün şunu :D

0|0
    0|0
  • Senin inletilmeye ihtiyacın var netten birini bul bir ev kiralayın son gücünüze kadar çakışın sonra kimse kimseyi tanımasın arada dene

0|0
    0|0
    • kime ne kadar güvenebilirim

• durum onu gösteriyo :)

• Özelden gel konuşalım aydınlatıyım biraz aynı durumu çok yaşadım erkek olarak

• boşalamadıgından oluyor bu heralde.. boşalma sorunu var sende.. sıvı geliyor boşalamıyon azcık kasılıyon 1-2 saat sonra yine istekli oluyon dimi? mastın püff noktalarını falan bilmen lazımm.. boşalmayı bilmiyon?

0|0
    0|0
    • yo gayet orgazm olabiliyorum ama tek kişilik yetmiyor sanırım bir de erkek lazım :D

• ya canım benim aynı şey mi? erkeğin güçlü kollarına kendini bırakırken 5 dk da kendin yapınca 15 dk da orgazm olursun

• ya canım benim... kendin demiyor musun azıyom diye. boşalırsan eğer bu kadar ıslanmazsın yani boşaldıktan sonra en az 1-2gün sonra istekli olursun

• spor yap... ya da sevıs rahatlarsın :)

0|0
    0|0
  • Hem de bu gece lazım evlen sen evlen :D

0|0
    0|0
  • Len birini bulacan sonra gidecek zar ağlıcan ühühüh diye burada sövecek millet.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 6

• itfaye gelse söndüremez senin ateşini :D:D

0|5
    0|0
  • evlenme zamanı gelmiş

0|1
    0|0
  • Yasin gelmis :D

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz be burdan milletin seni tatmin etmesini mi bekliyorsun? Kalk git evlen Allah ım ya

0|1
    0|1
    • Cok konusma bebek :D

• Sizin yüzünüzden sizden cesaret alıp her kız böyledir diye düşünüp harekete geçiyorlar git kölelik mesajları atanlarla ilgilen yettiniz ya

• Tamam canim

• Söndürürler

0|0
    0|0
  • Yapacağın şey uyaranlarfan kaçınmak
    ayrıca oruç tutmak

1|0
    0|0
Yükleniyor...