Kızlık zarı sizin için ne kadar önemli arkadaşlar?

Kızlık zarı sizin için ne kadar önemli?

Güncellemeler:
peki önceden hata yapmış bir kere, kabul edermiydiniz?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• TAbikide çok önemli ama sadece iş zar olayı ile bitmiyor ona zarar vermeden bir çok nane yiyende var yani sadece namus iki bacak arası deri parçası ile değerlendirmemek gerekir gönül göz zihin zinasınıda yapmamak gerekir ki beden bunlara dahil oluyor
    önceden bunu yaşamışsa da çok seviyorsamda gerçek anlamda pişman ve hatasının farkında ise evet kabul ederim

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Şimdi:

Wikiye göre her 1000 kadından 1 nin zarı olmuyor ya da esnek oluyor. Diyelim ki hiç bir halt yemedi bir şekilde bozuldu. Hadi dayanamadı kendi parmaklarıyla yırttı. Tecavüze de uğramış olabilir.

Bu önemli diyenler böyle biriyle ne yapacak? Onuda geçtim daha dün kızın biri normal konuşuyordu gece gece işi cinselliğe getirdi benle? Sanal seks istedi. Anal yapar oral yapar bunları bilemezsiniz...

bir bitmedi bu bekaret konusu.

Hadi bakalım ne kadar önemli görelim...

2|0
    0|0
  • Sağlık açısından bayanları mikroptan koruyormuş onun harici bir önemi yok yani

2|0
    0|0
  • O kişinin dürüstlüğüne ve samimiyetine inanmam lazım olmaz demiyorum ama olacak kişide tamamiyle dürüst olmalı.

1|0
    0|0
  • Bozdurmuşun millete soruyosun şimdi nolcak diye bunun hatası yok hayatta bazı şeylerin geri dönüşü olmaz bunu duymadınmı biri girmiş içine yani şu en iyi cevap yaptığın arkadaşta haklı gerçi ama yani onunda dediği gibi önemli

0|1
    1|0
  • kizin herseyini oraya baglanmamis gerekir cok geri bir düsünce kabulenbilinir bir durum ama dürüst olup söylicek

0|0
    0|0
  • SSK lı bir işte çalışmak kadar önemli.

0|1
    2|0
  • elbette çok önemli
    ilk olmak isterim
    bir sürü kişi ile yatmış kızı ben napayım

0|1
    3|0
  • Sizin icin onemli olsun!
    Zaten hep daha once hata yapmis oluyorlar.

0|1
    1|0
  • O km araba varken 2. eli ne yapim

0|0
    2|0
  • O işler akılda bitiyor. Yoksa kızın ruhu malum olduktan sonra kızlığı duvar olsa ne yazar?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sıcak bakmam

0|0
    0|0
  • Önemi Yok..

1|0
    0|1
  • ilk ben delmeliyim

0|1
    4|1
  • çok önemli. o zarı ben yırtıcam arkdaş

0|0
    2|0
  • onu patlatma fantazim var çok önemli.

0|0
    2|1
  • Düşeş geldigi surece siknti yok

0|0
    0|0
  • Benim eşim başkalarının ihtiyacını gidermiş bir kadın olamaz sırf zar değil ruh zarıda önemli

0|0
    1|0
    • Güncellemeyi okudumda kim becerdiyse onla evlen ya da bulursun bir geniş

• kızlık zarı benim için hiç bir zaman önemli olmadı olmayacakta...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Önemli

0|1
    0|0
  • onemli tabi ama ne kadar oldugunu bilmiyorum dusunmem lazim

0|1
    1|0
  • Önemli.

0|1
    0|0
  • erkek turnusolu.
    buna önem verenden sizi gerçekten sevmesini beklemeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...