Zevk alamıyorum?

Bakireyim sevgilimle ilişkiye girmedik ama öpüşme olsun yüzeysel sevişme olsun zevk almıyorum, sanki kendi elim bana dokunuyormuş gibi oluyor. Masturbasyon yapıyorum. Masturbasyondan zevk alıyorum. Yani sadece klitoristen zevk alıyorum gibi bir şey. Bu arada ıslanıyorum ama haz, zevk alma gibi bir durumum olmuyor. Islandığımı bile sonradan fark ediyorum.

Seviyesiz yorumlar yapmazsanız sevinirim.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Devam edersen ileride cinsel birleşmeden hiç zevk alamayacaksın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bazı kadınlar yatakta yaşadığı tecrübeleri öyle bir şekilde anlatır ki; siz başka birşey yaşıyormuş gibi kendi cinsel hayatınızdan şüphe etmeye başlarsınız. Onlar farklı şeyler yapıyormuş gibi hisseder ve kendi yaptıklarınızın yanlış olduğunu düşünürsünüz. Sonrasında ise kendinize sormaya başlarsınız; “Ben neden onlar gibi zevk alamıyorum?”, “Ben neden orgazm olduğumu anlayamıyorum?” ya da “Acaba ben orgazm olmuyor muyum?”. Eğer siz de bu ya da buna benzer durumları yaşıyorsanız orgazm olamama problemi yaşıyor olabilirsiniz. Bu problem fiziksel olabileceği gibi psikolojik nedenlerle de ortaya çıkıyor olabilir. Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Mira Danışmanlık’tan Psikolog Merve Tepeli Yürüten, orgazmın çeşitli cinsel uyaranların vücudu uyarması sonucu rutin olarak vajinanın kasılması anlamına geldiğini belirtiyor ve “Vajinanın kasılması durumunda bir haz noktasına ulaşılıyor ve orgazm gerçekleşiyor. Orgazm olamama durumunda bu problemin fiziksel bir nedenden mi yoksa psikolojik bir nedenden mi kaynaklandığına iyi bakmak gerekiyor. Bazen ikisinin birlikte olduğu da olabiliyor” diyor.

0|0
    0|0
  • Yüzeysel derken çıplakmı?

0|0
    0|0
    • Hayır

• Evet bazen soğuduğumu düşünüyorum ama iki senelik sevgilim. Ayrılmayı çok kez düşünsem de yapamadım ben de alışmışım. Bir yönden oyalıyor gibi oluyorum kendime kızıyorum bir yönden de sevmeye çalışıyorum yeniden. O beni çok seviyor ne yapsam bilemedim. Dediğiniz gibi olabilir

• Sevdmiyorsan zorlamanın anlamı yok bence

• Dil Atsın

0|0
    0|0
  • Sen sevgilinle arandaki hissiyatı sorgula, gerçekten seviyor musun?

0|0
    0|0
  • bunyen mast alışmış

0|0
    0|0
  • Oral yaptır

0|0
    0|0
  • Duşa girip ıslanmayı dene bir de bakalım.

0|0
    0|0
    • anlayamadım özür dilerim?

• Yok bir şey duşta dene diyorum.

• Tek başımayken mi? İlk masturbasyon yaptığım zamanlar zaten duşta yapıyordum. Zevki sadece tek başımayken alabiliyorum.

• Oralı dene

0|0
    0|0
  • Partner değiştir

0|0
    0|0
  • Erkekten zevk almıyorsan anında bırak , ben gelim Orani koklayıp sonra yalayım sonra da dilimı sokuyum sonra da sende ağzıma boşal ;))

0|0
    1|1
    • illa böyle yorum yapmak zorunda mısın

• Klitoristen kastin ney yani zevk almak icin mi zevk aliyosun

0|0
    0|0
    • Anlayamadım özür dilerim

• Vajinanın üstünde bulunan erektil cinsel organ

• Anladim sen bana yardimci oldun tesekkur ederim

• Sevgilin malmış sn benim sevgikim olcaksn seni duvardn duvara vura vura sevişirim

0|0
    0|0
    • O kötü değil ki aslında daha önce bir çok ilişki yaşamış. o benim ilkim

• Hm peki hırçın bir şekilde sevişmek hoşuna gitmezmi

• sevmiyorsun onu sevdiğini zannediyorsun

0|0
    0|0
    • Belki, ama iki sene oldu nasıl geri dönebileceğimi bilmiyorum. Yine de farklı bir el dokunsa tahrik olurum diye düşünüyorum. Durumum anormal geliyor bana.

• sevmediğin belli

Kızlar Ne Diyor 1

• göğüslerinle ilgilenmesine izin ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...