Kızlar bir bakar mısınız?

Vajinadan gelen jelimsi şey nedir ya? Kötü bir şey mi? Bazen beyaz bazen sarıya yakın sizdede hep oluyor mu

Güncellemeler:
Ya ben erkek falan değilim ya her akıntı normal değildir diye soruyorum gerizekalı amip beyinli kızlar cevaplamasin lutfen

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• pis kokulu akıntı ise enfeksiyon var demektir. temizliğine biraz daha dikkat et. ve bir doktora görün. ilerlemesin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• usutuosun sanırım ondandır dıkkat etmelısın genelde sogukta olur bu durumlar kokusu olursa ve rahatsız edıosa bı doktora gorunmelısın

0|0
    0|0
  • ilk kez mi oluyor
    bence normal bu akinti yüzünden günlük pet kullanan bile taniyorum.

0|0
    0|0
  • Eğer şeffat ya da açık renkliyse sorun yok ama eğer sarı renkteyse mutlaka bir hekime başvurun

1|0
    0|0
  • akarken resmini atsana anlamadık?

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• oha bilmiyon mu bir de 23 yasnda olcan... akıntı kızım akıntı.. normal bişey

0|1
    0|1
    • Ya oof akıntı olduğunu biliyoruz her akıntıda normal değildir

• sarı renkli diyor. pis kokuyorsa enfeksiondur

• Bu saatte bu soruyla anca bu kadar olurdu zaten dikkat cekmeye calisma olayina +10 veriyorum..

0|0
    4|0
    • Ya kizim manyak misin ya sanalda dikkat çekip napicam ben sen miyim aklina kussunlar

• Yorumlara iyi güldüm :D Neyse kuzum seffaf tehlikesizdir ama sari ve kotü kokuyorsa doktora görün

1|0
    0|0
    • Ya en fazla ne olabilir çok korkuyorum

• Sende bir erkek degilsen war yaa soruya bak arkds

0|1
    0|1
    • Niye erkek olucakmisim

• Biri diyor erkeksin biri diyor ilgi çekmeye çalışıyorsun işiniz gücünüz yok hegralde gormediginiz tanımadığınız insanları yargilıyorsunuz

• Yargi degil olan bisey bu

Yükleniyor...