Lütfen dalga geçmeyin olurmu?

6 yasımdan beri masturbasyon yaptığımı hatırlıyorum daha öncedende olmuş olabilir öncesini hatırlamıyorum bunun bana bir zararı olurmu şu an 18 yasındayım ve birşey soylemek istiyorum kız cocuklarınızın genital bölgesnin temizliğini iyi yapın iç çamaşırlarınıbutuleyin kaşıntı yoluyla buluyorlar hazzı

Güncellemeler:
Bu soru ana babaya sorulamayacagı için burada paylaştım inanmadınız iki yaşındaki cocuklar dahi farkında cinsel bölgesinin arastırın temizlik şart dikkat edin çocuklarınıza
Bazı süzmeler ütüyü kırışıklık için yapıldığını sanmş ondan değil BAKTERİDEN !

0|0
1124

En İyi Kız Görüşü

• Bu doğru bir şey. Bunu bile azgınlığa bağlayan sapıkların cehaletine şaşıyorum doğrusu. 6 yaşı geçtim daha öncesinde bile vücudunu keşfeden haz alan çocuklar var. Hatta bu çok yaygın. Buradan eleştireceğinize açın okuyun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Ne zararı olabilir ki... Dert etmeye gerek yok.
    Uyarı için ayrıca tebrikler ve teşekkürler; önemli bu tip konular...

0|0
    0|0
  • 6 yaşından beri?

Ulen hayatın yalan be. Yaş 22 görünüyor 18 yaşımdayım diyorsun ve 6 yaşımdan beri mastürbasyon yapıyorum diyorsun.

Ya bırak iç çamaşırıyla bulaşıyormuş.

0|2
    1|0
    • Ne yalan söylicem bu sorunun neresıyle dıkkat cekmeye çalışılır kendimi belirtmek istesem adımıda acardım orda 22 yazdıgını unutacak kadarda aptal değilm yapma.

• 2 yasında orgazm olan cocuklar var sende bir arastır bunu

• Mastürbasyonun bireye biyolojik yönden zararı olmaz hatta deşarj olman için yapman gerekebilir belli aralarla ama psikolojik yönden ufak zararı var o da mastürbasyonun takıntıya dönüşebilmesi. Rahat ol dalga geçilecek de bir şey yok bir zararı da yok sadece takıntı yapma

0|0
    0|0
  • Erken başlamışsın icraate

0|0
    0|0
  • çoğu insan kabullenmesede bu var olan bir şey. istemeyerekte olsa yani yaptığının ne anlama geldiğini bilmiyor olsalarda çocuklar yapıyor bunu.

0|0
    0|0
  • bak hergün yeni bilgi dedikleri bu olsa gerek. 6 yasinda ya da öncesi kizlarda mast hayret ettim valla

0|0
    0|0
  • Alınma ama biraz sallama olmuş gibi bir çocuk zaten 2- 3 yasında cinsiyetinin farkına varıyor sen nasıl o yasta yani 6 yasında o ise basladin ben onu anlamış değilim

0|0
    0|0
    • Ya yemin ediyorum dogru kımsenın olmagı odalarda duruyodum

• Sana şöle anlatayım fazla masturbasyona alışan insanlar ilerde evlendiklerinde cinsel hayatlarında masttan daha az zevk alabiliyorlar ve bu onların evlilik hayatlarında sorun olabiliyor bence mast. İ biraz azalt

• şu an sürekli yapıyorum demedm çok küçükken farkettim o sorun olurmu

• Hayir boyle olayin zarari vardır diye yazan site yok yurtdisinda ki sitelere de vaktim boyle olumsuz gazi görmedim

0|0
    0|1
  • Evt bunu bir yerde okumuştum demek doğru mus gerçekten.
    Senin hayatında olumsuz bir etkisi oldumu peki bu durumun?

0|0
    0|0
  • site yanıyorrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Kız öneri vermiş millet dalga geçmiş hep :/

0|1
    0|0
  • hehe :)) tavsiye iyiymiş

0|0
    0|1
  • erken başlamanın zararı tabikide olacaktır

0|0
    0|0
  • erken ergenlik diye bilimsel bisey var dedigin kesinlikle dogru maalesef

0|0
    0|0
    • 11 yaşnda regl oldum buda onunla alakalımı

• Çok yaptıgımı vurgulamadım o zamanda farkettim erken oldugu için sordum sakıncası olurmu diye

• tehlike olusturcak yaş degil 11 sadece erken normalden biraz erken olmasi ciddi sıkıntı olusturmaz

• Evet doğru tespit

0|0
    0|0
  • Haklısın erkeklerdede aynısı var

0|0
    0|0
  • Yaniyossun fuat abii :)))

0|0
    0|0
    • Ya gercekten yazık şu zihniyete

• Sen cok akıllısın. Aklin amina kacmis

• :):):) tamam sen haklısın

• Tamam dalga geçmycm :-D

0|0
    1|0
  • * ben amın ne olduğunu 8 yasında ogrendim kız mast. a baslamis

0|0
    0|0
  • Tesekkurler bu hassasiyetin icin ve ben seni cok iyi anliyorum kardesim benim. Allah razı olsun ikaz ederim arkadaslarimi mumkun olabilecek uygun sekilde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok haklısın canım. Sen takılma seviyesizlerin yazdıklarına. Senin için bir sorun teşkil ettiğini zannetmiyor. Çok abartıp cisim sokmaya falan kalkmadıysan bekaretine zarar vermediysen onun dışında sana fiziksel veya psikolojik bir zararı olmamıştır. Kuzenimin kızında var aynı sorun. Pişik sonrası kaşıntıyla keşfetmiş 2 buçuk yaşında ve mütemadiyen kendi kendisini uyarırken yakalıyormuş kuzenim. Dikkatini farklı yerlere çekmesini falan söyledim ama sonuçta çocuk bu hoşuna giden şeyi yapmak istiyor devamlı.

0|0
    0|0
  • bncede haklısın bn bildim bileli yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ulan sizin gibi ruhu bile o*ospu olmuş karılar yüzünden kızım için endişe duyuyorum.

0|0
    2|1
  • 6 yasinda biz daha hayatin noldgunu bilmiyoduk galiba

0|0
    1|1
  • Bende oyleydim farkinda olmadan yapardim ama ergenlige girdigimden beri hic yapmadim bu hissizlikte erken baslamamin bir etkisi var mı tabi orasini bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Nasıl yapıyorsun mastürbasyon

0|0
    0|0
    • Sürterek öyle hatrlıyorum

• Sapıkmısın ya

• Sapık olsam sana mi sarcam ya hey allahım

• canım olabilir 6yaşında başlaman normal anormal bir durum yok :)

0|0
    0|0
  • kaşınarak bende başlamıştım küçük yaşta ama masttan biraz farklı oluyo

0|0
    0|0
    • Nasıl oldugunu hatrlamıyorumki zaten sadece farkındaydm

• Aynen bnmde sungerli aptal koltuklar dimi yanları silindir

• aynen. s

• Teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • Bakire misin