Sizce bakirelik çok önemlimi?

ben bu konu hakın da sizlerinde düşün cesini merak etim

Güncellemeler:
ben bu konu hakın da sizlerinde düşün cesini merak etim
Sizce bakirelik çok önemlimi?

0|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire olmayan kızlar; Namus bacak arasıdna değil beyindedir

Bakire olan kızlar: kesinlikle önemli ben erkek olsam bakire olmayan kızla evlenmem

2|2
    0|0
    • bende kabul lenemiyorum ama bakıre lıyınıu koruyup da baska sekilde de ilişkiye giren var

Kızlar Ne Diyor 19

• Evet önemli, ilk önemlidir o ilkte kesinlikle seni hak eden kişi olmalı herkesle yatıp kalkanlar cool gözüktüklerini sanalar ama tam tersisiz çook uncoolsunuz, ilk her zaman karın ya da kocan olmalı o seni bırakmayacak tek kişi olacak ve sen onunla birlikte olunca onun önceden başkasıyla bir cinsel ilişkisi olduğunu düşünmeye başlarsın ve sen üzülürsün, ne biliyim iğrenç yanlış bu duyguyu yaşamak istemiyorsanda kendinide temiz tutmalısın herşey karşılıklı çünkü, ve son olaeak zaten dinimizdede böyle birşey yasak

1|2
    0|0
    • çok dogru diyorsun ama bürün erkekler mutlaka yapmıştır

• yok bence yapmayanıda var ya :)

• yok eyer varsa kesın ötmüyodur mekanızma cokmüştür

• Bence önemli. Erkek olsam en hassas noktam bu olur. Kimisi çok rahat önemli değil diyo

1|4
    0|0
  • ahlak, edep çok önemli bir mevzu tabi.

0|4
    0|1
  • Benim için çok önemli.

0|2
    0|0
  • Bence önemli

1|2
    0|0
  • Evet Önemli. bedenin de ruhun da bekareti önemli.

0|2
    0|0
  • Önemli degil diyen kardeşlerim neden önemli degil ki ha?

1|2
    0|1
  • Hayır.

1|1
    0|3
  • Çok önemli.

0|2
    0|1
  • Erkek olsaydık farklı düşünürdük bayan halimizle farklı...

Ben önemsiz diye düşünüyorum

0|0
    1|1
    • tabi artık onemi kalmadı kör tutugunu topal yakaladıgını oldu artık devır kötü ben bile çelık donla gezıyorum hesabını artık sen dusun gerisini

• bir erkek için kendisinin ne olduğuna bağlı. ama benim fikrim olarak önemli.

0|1
    0|0
  • Değil

0|1
    0|3
    • sende bıseyler var beli durusun bile neyse tşkler cevap için :)

• Sence digil mi :/

0|1
    0|1
    • benim için önemli olan namuslu olmsı bakire olup da başka sekilde işini gören var agız burun kulak arka felan filan

• Bence önemli değil

1|1
    2|4
  • Bence değil

0|2
    2|5
  • Değil bence

0|1
    2|5
    • neden?_

• öyle insanın gecmisini s.. kerim geleceyının de a... korum gardaşşşş

• Ay kodumun yobaz beyinleri biraz saygılı olmayı öğren hakkımda tek bir bilgisi olmayan insanın bana o* demesi de ayrı bir ironi :D karsında erkek yok senin adam ol da bakire kadın diye yırtınacağına önce bayana saygıyı öğren.. sonra neden kadınlar öldürülüyor neden toplum bu halde.. zekan 5 yasındaki cocukla aynı değerde yırt kıcını basını gram umrumda olmaz düsüncemin dibine kadar arkasındayım

• Namus bacak arasında değildir (bakire olmayan kız atasözü) Bu sözün doğrusu "namus sadece iki bacak arasında değildir" olmalı bence. Bunun dışında ben erkek olsam eğer bende temizsem karşımdaki kızın bakire olmasını isterdim çok doğal bir hak bu. Sonuçta bu kadın benim çocuklarımın annesi başımın tacı olucak derdim ve yani erkek için sevdiği kadının ilkinin başka bir erkek olduğunu bilmek çok zordur bence. Bir süre sonra bu evliliğin huzurunu bile etkileyebilir. Ama her haltı yiyipte bakire kız isteyen erkekler var bide onlar tamamen şeref yoksunu başka bir şey değil.

1|2
    0|0
    • erkek ler hakında fazla bırsey bılmıyorsun erkek kendını tutamaz kasr bır kadın en durust erkeyı bastan cıkarır

• kadın mıletı kafaya koydumu adamı allah muhafaza dın den ıman dan cıkarır allah göstermesın

• Erkekler kendini tutamaz erkekler yapar kızlara gelince hiç bişey yapamaz.

• Kardeşim bence önemli ama öyle çokta mesele etmem. Düşün şimdi bir kız arkadan veriyor her boku yapıyor tek onden yapmıyor. Bir kiz sadece onden yapıyor. Sence hangisi?

1|1
    0|0
    • ben de ondan bahsedıyorum bakire ama arkadan vermiş ne yapmak lazım arkadan test etmek lazım ozaman anlarsın

• Evlendikten sonra anlasan ne olur anlamasan ne olur

• Bir kızın öpüşmesi dahi anlaşılır merak etme zaten bu devirde hiç bir zaman akıllı bir insan evlenmez

• tabiiki de onemli, ama bakire olup da ruhu fahise olanlar var , onlarin gozleri bile farkli bakiyor, onemli olan guven vermesi, sirf zevk icin her onune gelene veren birisiyle kim birlikte olmak, cocuklarina anne yapmak ister ki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Evet önemli, yobazım ben basın eksiyi.

4|2
    1|0
  • Sen onca erkegin altına yatmış tenini vücuduna dokundurtmuş orasını burasını yalatmış bir kadını çocuklarına anne olarak yakıştırırmısın?

4|4
    2|1
    • Eksilemişler ne pis insanlarsınız başka erkeklere yalattıgınız gögüslerinizle emzireceksiniz o çocuklarınızı pisliginizle o masum cocukları kirletmeyin

• ayakta alkışlıyorum

• Şöyle söyleyeyim eğer ben bakirliye önem veren biri olsaydım 2003 de bakire olmayan biri le evlenmestim çünkü kendisi boşanmış bir bayandi,

Ben onla evlendimse onu gerçekten sevdim için evlendim.
    Ama işte daha sonra anlaşmazlık oldu o Almanya da yaşamak istemedi bende temeli Türkiye de yaşamak istemedim 2006 boşandık.

Eğer karşıma tekrardan bakire olmayan kız çıksa ben onu sevdikten sonra ve beni gerçekten sevmesinden emin olduktan sonra yine evlenirim.

Ha şunu da söyleyeyim bundan iki sene önce bir kızı sevdim ama birinci evlilimden dolayı bakır olmadini duyunca gitti başkası ile evlendi.

0|0
    0|0
  • Önemli kardeşim bakire olmayan biri benim için en aşağılık bir insandır evlenmeden tabi , milletin altında yatacak gelicek bir ömür boyu benımle bir ev paylaşacak yok öyle birşey kadın dediğin namuslu olur edepli olur , herşey evlendikten sonra olur

2|2
    1|0
    • Aynen öyle kardeş anlamıyorum bunları başkasına yalattıgı gögüselriyle çocuklarını nasıl emzirecekler

• Bende göremiyorum maalesef kapalısının ruhu açik , açiğinin ayrı oynar başka yerleri , ne gelenek ne görenek bu sadece kızlar içinde değil erkek adam diyoruz ama sadece erkek olanları görüyoruz sokaktaki 10 insandan 1 tanesi müslümanliği taşimiyor , neyse kardeşim boşver siyaset yapmiş gibi olduk aeo :)

• Aynen öyle kardeş kapalısıda aynı açıgıda bu devirde hiç bir kız yok düzgünce sende aeo :)

• Ya önemli tabii ki de şöyle önemli her merhaba dediğiyle de yapmamış olması gerekir he uzun ilişkisidir ilişkiyi ödüllendirmek amacıyla yapmıştır 2 3 olmuştur belki bazı kişilerle ama tabii ki de evleneceğin kızsa bu her önüne gelene naber dediğine de vermemiş olması gerekir

1|0
    0|0
    • bir kereden bişey olmaz dıyorsun yani

• bir defa gazozun kapa acıldımı havası kacar devamı gelir

• Kendini durdurmayı bilen kendiyle yetinen kız da var dediğin gibi kızlarda var reis yapacak bir şey yok

• Tabiki onemli

1|2
    0|0
  • Ne zarmış arkadaş. Ülkede daha önemli şeyler varken bir zara takıldılar kaldılar ha.

3|0
    4|2
    • @Goodnight39 bu beni ilgilendirir başkalarını değil. Başkalarının işine burnunu sokmasın kimse.

• @Goodnight39 sana ne birader benim ne düşündüğüm. Hadi bakalım zarı koruyup her haltı yiyen birine denk gelince ne olacak çok merak ediyorum. Milletin karısını kızını düşüneceğine adam ol da kendi hayatını düşün.

• asla düşünemi yorum bile

• kesinlikle çok önemli

0|0
    0|0
  • Namus iki bacak arasında değildir diyenler çıkar birazdan :D:D

0|1
    0|0
  • önemli. ilkim ve sonum olmasını dilerim.

0|1
    0|0
  • Hiç önemi yok

0|0
    1|2
  • Resmine bakınca senin için pek önemli değil gibi :P

1|0
    0|0
    • ben bekar adamım tutma cakarım sen bana bakma evlenmeyede hıc nıyetım yok

• fahişe olmadığı sürece pek değil. -ki neye göre fahişe dediğim tartışılır.

0|0
    1|1
  • Bakirelik nedir önce onu tanımlamak lazım.

0|0
    0|0
  • Seviyorsam zara bakmam

0|0
    0|0
  • ben sadakate bakarım. geçmişinin hesabı Allah'la arasında. ben karışmam.

0|0
    2|2
  • Önemli Tabiki

0|0
    0|0
  • Bakire olmayan bir kız masumiyetini ve namusunu kaybetmiştir. Kendi ailesinin namusuna sahip çıkamayan bir kadın nasıl olurda kocasının namusuna sahip çıkar? Böyle kadınlar insanı kötü koca paranoyak koca yaparlar. Bir başkası kucağına alacak, hoplatacak ve kendisini 15 dk lık bir zevk olarak görecek, inim inim inletecek ve bende onu alıp çocuklarımın anası ve karım yapacam öyle mi? Yok öyle yağma. Gitsin kendini kim becerdiyse onla evlensin.

Bakın biz namusu kızlık zarında aramıyoruz. Küçükken yırtılmışta olabilir. Bunun kanıtını sunarsa kabul ederim. Evlenmiş boşanmış bir kadını en azından namusuyla evlenip boşandığı için kabul eder ve evlenirim ama benden başkasıyla sırf fevrilik için ilişkiye girdiyse onu asla kabul etmem. Gitsin kim kucağında hopladıysa onla evlensin. Ben milletin enayisi değilim. O yattığı çocuk övüne övüne benim karımı nasıl siktiğini anlatacak orda burada. Ben bunu kaldıramam. Öteki türlü her haltı yiyip bakire gezen kızların geçmişini araştırdığınız zaman zaten çıkar herşey ortaya.

1|1
    0|0
  • Çok çok önemli değil ama çok önemli.

0|0
    0|1
  • bana göre değil

0|0
    1|2
Yükleniyor...