Kapat

Hangisini sevgili olarak isterdiniz

1) 1.55 boyunda, 47 kilo, sarışın yeşil gözlü güzel, eğlenceli esprili baya kafa, biçok sevgilisi olmuş, ilişkilerinden çabuk sıkılıp bitiren ama ilişki sırasında biraz cinsellik yaşayabilen birşeyleri çalma hastalığı olan, erkeklerle samimi, çok erkek kankası olan

2) 1.70 boyunda, bebek yüzlü, zayıf,güzel, kahve saçlı kumral tenli... gözleri kahve, soğuk, üşengeç biraz da uyumsuz ve nazlı, sır küpü, tek ilişkisi olmuş çok bağlandığı için ilişkiden korkan, duygularını belli edemeyen sakin

3) 1.75 boyunda zayıf siyah saçlı, koyu gözlü, hiç sevgilisi olmamış, platonik takılan, eğlenceli esprili, orta güzellikte, sevgilisine çok bağlanabilecek ve çok sevebilecek

4) 1.67 boy çok zayıf sarışın yeşil gözlü, çok sevgilisi olmuş ama cinsellik yaşamamış, sevgililerine çok zaman geçirebilince bağlanan ve yakınlaşanl, açık giyinmeyi seven, biraz fesat ve nazlı, tripçi ama çok güzel :)

0|0
9|34

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ü isterim. guzellik gecici birsey, ondan ikinci planda bi ozellik. boyu boyuma uygun olması da onemli(1.82 boyum).

baglılık cok onemli. sonucta eger uzun sureli bişi olacaksa, ki benim bi kac gunluk iliskilerle işim yok, bunun olması lazım. ayrıca ilişkide bakılacak sey bence oteki tarafa yonelik olması. sonucta cennette de birlikte olmaya calısmak lazım.

bir turk erkegi olarak sevgilisi olmamasını isterim, ben elimden geldigince kacınmısım boyle seylerden, o da kacınmıs olsun bi zahmet.

sen hangisisin? içlerinde var mısın?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 33

• 1. deli gibi sex yapılır.. on numara yaşanır cinsellik.. 2. aşk yaşanır.. sevgili olunur .. onu çözmek eğlenceli olur.. 3. evlenilip yuva kurulabilinecek , çocuklarına anne olabilicek , erkeğin gönlünün gül goncası ,yuvasının kadını , çocuklarının anası, ömür boyu hayat arkadaşı,can yoldaşı..

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak, bu özellikte 4 kız olduğunu varsayarak, bu dört kızdan birini seçmem gerekirse;

1. seçenek bana kesinlikle uymaz.

2. seçenek soğuk, uyumsuz ve duygularını belli edemediğinden bana uymaz.

3. alternatifler içinde bana en yakın tarz bu sanırım. 4'ü içinden bunu seçerdim ;)

4. fesatlıktan, tripçilikten kaybediyor. Buda bana uymaz pek.

0|0
    0|0
    • Baya alici gozle bakmissin :)) 3 ile mutlu bir hayat diliyorum sana :))

• eyvallah kardeşim, aylak olunca adam pazar pazar, yapmayacağı şey yok işte :)

• seçeneklere bakya hepsı bırden olmuyomu dıyıcem sanırım olmaz ama benım zevkime en yakını 3 cu şıkdakı durum en önemli kısmı sevgilisine bağlanabilicek ve çok sevebilicek yanı olması gerisi yalan

0|1
    0|0
  • 2 yi tek geçerim..

0|0
    0|0
  • buna bizkarar vermiyoruz n e yazkkı

0|1
    0|0
  • 3.cü zayıf yada şişman değilse 3.derim...

0|0
    0|0
  • 3 eski sevdiğim 4 şimdi ki hangisini seçeceğimi bilemedim :)

0|0
    0|0
  • ben erkeğim kız olsam 3 numarayı tercih ederim ama mantık evliliği yaparım evlilik öncesi bırak ilişki yaşamayı dışarı çıkıp gezmezdim bile çünkü evlilik öncesi ilşkinin temelidir sağlam olmalı

0|0
    0|0
  • dürtülerim 4 numero ,beyincağzım 3 numero diyo , 2 numara da walla yoklukta gider :D

1|1
    0|0
  • dur tahmin ediyim uni okuyosunuz evde 4 kız kalıyosunuz ve değişik sorulara cevap arıyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • boy kilo önemli değil karakterli olan.

0|0
    0|0
  • 2ikiyi seçme nedenim şuanki sevdiğim kızı tarif ettin nerdeyse

0|0
    0|0
  • bence 3.su tek eksigi guzel olmasi galiba

0|0
    0|0
  • siz 4 arkadaş kendinizi anlatıp en çok hangimizi isticekler diye iddayamı girdiniz.? :)

1|0
    0|0
    • sence bunlardan olsaydım kendime fesat veya hırsız der miydim :)

• Seçeneklerden en iyisi 3.sü sanırım

0|0
    0|0
  • bencede 3 numara caizdir :p

0|1
    0|1
  • tabi ki 1.

0|0
    0|0
  • 1.55 boyunda bi sevgili istemezdim :)

0|0
    0|0
  • hiç biri

0|0
    0|0
  • 1 4 aklından sil bence?

0|0
    0|0
  • 3 numara ama cok detay vermemişsin 3 numara için

0|0
    0|0
  • Hiç birini de seçmem ben

0|0
    0|0
  • 3 bilemedin 4

0|0
    0|0
  • Ne amaçla ilişki yaşayacağıma göre değişir ama 3 en cazibi sanki.4 belki ama sanmam

0|0
    0|0
  • ben olsam 3 derim :) eger sen 3 sen ulaş bana ciddiyim :)

0|0
    0|0
  • 2

0|0
    0|0
  • sipariş için tel no verirmisin 3 numara ii

0|0
    0|0
  • 1.Sevişmek için :) 2.Evlenmek için 3.Düşünülebilir 4.Zman kaybı Ben 2 Diyorrum :D

0|0
    0|0
  • 1 ile sevgili 3 ile evli

0|0
    0|0
  • boy önemli değilde kilo önemli biraz etli butlu olsun bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• 2.olsun dul olsun ama dayıma kız bakıyoz da bi zahmet..

0|0
    0|0
  • erkekler 3 der

0|0
    0|0
  • 2. kız tam beni tarif ediyor :O hem fiziksel özellikler hem herşey

0|0
    0|0
  • hepsinden biraz:D

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
  • inan bana hıc bırını okumadım. cunku bunlara gerek yok. Ask beden, kılo , karakter dınlemıyor kı

0|0
    0|0
  • peki 3 diyen ler neden 3 diyor onuda yazsın bence?en çok hangi özelliğinden dolayı seçiyorsunuz 3.ü yani?

0|0
    0|0
    • kesın sen 3 e yakın buldun kendini bayan gizli :D

• merak diyelim bay sezox;cevpda alalım=)?

• hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Bilemm belki de ; Elbet bualcaktır beni de hayırlısı ::D

0|0
    0|0
Yükleniyor...