Kapat

Doğum kontrol hapı önerileriniz?

Doğum kontrol hapı hangisi önerirsiniz kızlar?yasmin nasıl?kullananız var mı?kilo aldırmayan ama etkili bişey arıyorum

Güncellemeler:
doktor kilo alıp almayacağımı garantiliyor mu pki? bünyem için sakıncalı veya sakıncasız bunun üzerine vermiyor mu hapı

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Doktorun sana bazı şeyler sorması gerekiyor hap kullanman için.Kafana göre kullanmamanı öneririm.Yasmin güzel ama doktora gitmeden başlama kesin.

0|0
    0|0
    • sana yazıyordum yanlışlıkla güncelledim

• Doktor bazı şeyler sorup oan göre soruyor ama kiloya iflan garanti vermez.Dikkat edersen sorun olmaz ama.İştah açabiliyor bu tür ilaçlar.Spiral filan da önerebilir.Önce muayene ol sen.Duruma göre karar verilir.Aslında prezervatif kadın için en rahatı.

• tamam çook teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• kendimi öneriyorum (:

1|1
    0|2
  • evlimisin bekarmı onu belirtirmisin önce

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben Diana35 kullanıyorum. Gayet memnunum. Ama bence en doğrusu doktorun sana en uygun olanını seçmesi

0|0
    0|0
  • yasmin

0|1
    0|0
  • kendı korunsun eseoglu bes kulak:)

0|1
    0|3
    • oldu canım hem biz çalışalım hem biz korunalım nerde öyle beleş zevk

• garantisi yok bende kilo almak istemedigimi söylemisdim istesende istemesende ben bundan önce baska birtanede kullanmisdim ordan yola cikarak dedi kilo alirmisim

0|0
    0|0
  • Diane35 öneririm herkeste farklı etki vardır bu hapların ama ben kilo verdim..

0|0
    0|0
  • ben yasmin kullandim ban hic iyi gelmedi güzel bir kilo aldim hemde baya baya aldim güzelim fizigimi bozdu birden aldigim kilolar yüzünden bacagimda catlaklar olusdu ama sende ayni etkiyimi mi yapar bilemem ablamda kullandi onda hicbirsey olmadi mesela

0|0
    0|0
    • kötü olmuş canım ya ben de son dönemde biraz kilo aldım almak istemiyorum daha fazla herkese ayrı etki yapıyor sanırım dediğin gibi ama denemeden de bilemezsin:(

• microgynon var hem fiyatı uygun 9 tl yasmin 25 tl yuh ya

0|0
    0|0
    • MİCROGYNON YAN ETKI OLARAK KILO YAPIYOR YASMIN ISE HEM SINIR HEMDE KILO YAPIYOR.BEN EN GUZELI ERTESI SABAH HAPLARI YADA SAGLIK OCAGINDA YAPTIRILAN VE AYLIK KORUMA SAGLAYAN IGNELER

• ertesi gün hapı ben de istemiyorum iğnelerden de korkuyorum iyi olsun da napcan canım ya.

• ken41 peki yasmin daha kötüyse daha ucuz olması gerekmiyor mu

Yükleniyor...