Bakir olmayıp da bakire kız isteyen erkekler hak ediyor musunuz?

kendisi bakir değil ama illede evlendiğim kız bakire olmalı diyen erkekler siz bakire kız hak etmiyorsunuz.her haltı ye sonrada illede bakire.var mı lan öyle yüzsüzlük?hadi delikanlıysan doğruları konuşalım.siz cansınız da istekleriniz varda kızların yok mu?onlar kendine hakim olsun siz zevki sefa içinde sonrada utanmadan illede bakire.hadi lan ordan anten kafa.yüreğiniz yetiyorsa doğruları söyleyinde görelim.hiçbirşey yaşamamışlardan bahsediyorum bana ön arka muhabbeti yapmayın.

Güncellemeler:
bazı kızlar tecrübeli ister diye yazanlar var.doğru isteyenler var.ama evlendiğin kişiyle her şeyi tecrübe edebilirsin.erkekler o kadar erotik filmler izliyo mal mı bunlar öğrensinler işte.yani bazı kızlar da erkek hemen ilkinde harikalar mı yaratsın istiyo.anlamadım bu kafayı.ya da ilkinde yapamaz canımı yakar işin içine eder diye mi korkuyorlar.o kadar cinsellikle ilgili şeyler okuyor izliyor öğrensin herşeyi oda.hangi devirdeyiz.

0|0
11|30

En İyi Kız Görüşü

• Ön arka muhabbeti yapmayın...tuttum bu lafı.

Evet haklısın tabii ama işte...kızlar kendine daha mukayyet olmak zorunda.

Dinimizce tabii ki zina her iki tarafa da yasak.

Zaten zina yapan birinin zina yapmayan birini haketmediğine de değiniyor dinimiz,okumustum.

4|6
    2|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ilki olmayacağım kişin ilkim olmaya hakkı yok ! evleneceğim kişin bakir olmasını isterim tabi buna fazlasıyla hakkım var

7|4
    0|0
  • Ya aslında evet haklısın ve bir erkek olarak bunları söylüyor olman çok güzel. Fakat kızların birçoğu karşısındakinin bakir olup olmadığını takmıyor sanırım. En azından ben takmıyorum ve bakireyim. Aksine tecrübeli olsun isterim ben.

0|6
    10|3
  • Hem etmiyorlar hem dinimizde de öyle bisey yok ! Erkekler de kizlar gibi bakire olmak zorunda ama nerdeeee

0|1
    0|0
  • Bencede. Bu kadar namussuz erkek varken neden namuslu kız takıntılığı var anlamıyorum

0|1
    0|0
  • Sana çook katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Bakire isteyen erkek kendisi bakir olması lazım, bu nasıl rezil bir zihniyet

0|0
    0|0
  • kesinlikle etmiyolar

0|1
    0|0
  • NAH HAK EDİYOLAR! Kendileri gibi biriyle evlenmeliler bakir olan erkeklere büyük haksızlık

1|0
    0|0
  • en hayvan tabiriyle bir abimiz, başkasının emdiği memeden çocuğuma süt içirmem demişti. sanırım bunun sebebi de bu. iş aile kurmaya gelince en temizini en masumunu arıyor erkekler.

hakketmiyorlar orası ayrı.

4|2
    0|0
  • Haketmiyorlar !

7|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• ne bu şimdı kım kıme empati sempati yapıp avda sölermisin bak aslanım erkek erkekdir kım nederse itiraz ederse etsin hiç bir erkek bı kızı zorla yapmıyo kızda bayılıyo o işe anladınmı şimdı evlenmeye gelince her erkeği bilmem ama evleniliecek kız bakire olmalı nedenmı doğuracağı cocuğun yüzüne bakmak istıyosa bakıre olucak şimdı bakir olmayan erkek bikre kızı hak etmıyosa ozaman kızalrın coğu evlenmesın lan bi kız yakışıklı seksi paralı adma gördümmü bakıyomu soruyomu o erkeke bakir misin diye yürüyün gidin işiniz gücünüz yokmu töbeya

0|2
    5|1
  • güzel kardeşim elini yorup böyle uzun uzun yazmışsın iyi güzelde birşeyi gözardı ederek yazmışsın o da toplumun ataerkil yapısı bayanlar istedikleri gibi çok rahat hareket edemiyorlar evet üzerlerinde toplum baskısı var çünkü sadece arkadaşı olsa bile yanında iki üç farklı erkekle görülse direkt kaşar damgası vuruluyor bu hak mıdır değildir tabi o ayrı bir mesele senin dedigine gelince Anaların toplumumzda kutsal bir anlamı var ki cennet bile ayaklarının altına seriliyor bu yüzdendir ki saflık temizlik gibi kavramlarla özdeşleştirilir analar o yüzden herkes eşinin bakire olmasını ister ama babaların böyle bir misyonu yoktur el değmemiş olmak zornda değildir erkek cefakarlıgın sorumlulugn ve mücadelenin sembolüdür onun bunu yürekle ya da onla bnla ilgisi yok varmaya çalıştıgın nokta saçma bence

1|1
    5|0
  • Bende bakire isteyenlerdeniz. Tecrübesi filan yok bu işin. Evlendiğin kızla/erkekle tecrübe edinirsin.

0|1
    0|0
  • kavram kargaşası var ortalıkta.. "bekaret" yahut "zina" inanış ile ilgili konular. Kişi kendi dini inancına göre bunları uygun bulur yahut bulmaz. Yahut kendisi günah tabir edilen bir olguyu yapar yahut yapmaz.. Bu o insanın "inanış özgürlüğü" ile ve aynı zamanda inancını nasıl uygulayacağı da onun özgürlüğündedir..insan "ben inanmıyorum" der.. Zina da yapar alkol de içer.. kime ne bundan?.. E ama aynı şekilde "inanıyorum der" .. bunları yapar.. yine kimseyi ilgilendirmez..onun günahı kendisini bağlar..Velhasıl insan düşünür.. ister.. yapar.. yapmaz.. insanları düşünceleri ve tercihleri için yadırgamamak lazım..

0|0
    0|0
    • inanmayanları sürekli zina yapan sürekli içen insanlar mı sanıyorsun?hapishaneler inanmayanlarla mı dolu?ben deistim ne içiyorum nede birileriyle yatıyorum.iddia ediyorum en düzgün müslümandan daha düzgünüm.

• Anlamamışsınız okuduğunuzu..

• inanmıyorum der zina da yapar içer de lafına tepki verdim sadece.inanmamak direkt bunların yolunu açar diye birşey yok.

• Haklısın.

1|1
    0|0
  • Etmiyorlar. Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • ben hiç bir erkeğin silah zoruyla bir kızın bekaretini aldığını zannetmiyorum. yatmayın vermeyin sizde o zaman.

0|1
    0|0
  • hak etme ne saçma bir şeydir ya

1|0
    0|0
  • Zevk istek meselesi

0|0
    0|0
  • aynen haketmiyorlar. Çok şükür ki bakireyim :D

0|0
    0|0
  • demek ki ben hakediyorum

0|0
    0|0
  • böylelerine zaten zina eden bayanla zina eden erkek yakısır başka türlüsünü düşünemem ben.. ha evlenmiş olabailir ayrılmıstır o ayrı

1|0
    0|0
  • Kız kendine erkek kendine sahip çıkmalı. Kızlar her seviyorum diyip erkeğe inanıp altına yatmamalı. Sonra çok pişmanlıklar oluyor.

0|0
    0|0
  • Anlaşıldı burada bir terk sorunu mevcut :-)

0|0
    0|0
  • Etmiyor

0|0
    0|0
  • bncede etmiyorlar

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğine değil kendine bakirdir.

0|0
    0|0
  • bu hak hukuk meselesinden çok kısmet meselesi bence.

0|0
    0|0
  • Valla benim hiç öyle bir derdim yok 😆😅

0|0
    0|0
  • hak etmıyor olabılır ama secım bkıre olcak ona gore davranın

0|0
    0|0
  • iyidr sanane?

0|0
    0|0
  • Etmiyorlar.

0|0
    0|0
  • bakir kelmesi için ne kastettiğine bağlı bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olması gereken bu katılıyorum

0|0
    0|0
  • Soksana lafı ippneye

0|0
    0|0
  • Hak ediyorlar ama anal bakireleri

0|0
    0|0
  • Ben deneyimli isterim diyor kızların yaklaşık %90ı bu şartlarda erkekler nasıl bakir kalabilirki soruyorum kızlar bakir erkeklerden hoşlanmadıklarını söylüyorlar...

0|1
    3|0
    • soruna gelince çok haklısın insan ilk önce kendisi namuslu olacak ki karşısından namus bekleyecek ama dedim ya BU KARIŞIKLIĞA SEBEP OLAN KIZLARIN BAKİR ERKEK İSTEMEMESİ...

• güncellemeye cevap:kızlar için bir erkek bakirmiş değilmiş hiç önemli değil hatta bakir olması itici bile daha önce böyle soru sormuştum oradan biliyorum.

• elbetteki evleneceğimiz kız bakire olmalı, namusumuz o bizim. ama biz tecrübesiz olsaydık eğer evliliğimiz mutsuz olurdu

0|0
    7|2
    • tecrübeyi evlendiğin kişiyle de kazanırsın.bir kere sevişip ayrılmayacaksınız ya.bahane buluyorsun bence.

• sanki sırf tecrübeli olmak için yapıyorsunuz zevki için yapıyorsunuz sonra neymiş erkek tecrübeli olmalıymış

• kız kuyruk sallıyosa yaparız tabi, sallamasın orasını burasını o zaman

• şöyle bişey söyleyim ben bakir değilim ama hiçbir kızı bozmadım daha.önümde domalsa yine bozmam.daha önce vermiş kızlarla yattım.onun için bakire kız hakkım diye düşünüyorum

0|1
    8|4
  • Sakin ol, kaba konuşma. Ben bakir değilim, eşim/sevgilim illa bakir olsun diyede yanıp tutuşmuyorum. Bunu burada çok kez söyledim ama tepkiler aldım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...