Kızlarda adet gecikmesi normalmi? sizin kaç gün gecikti? (önemli) ?

kızlarda adet gecikmesi normalmi? sizin kaç gün gecikti? (önemli) !!!

Güncellemeler:
ablalar bacılar kendinizden örnek verin böyle bir gecikme yaşayan var mı ne yaptınız bu durumda
regl oldu sorun çözüldü ama ilişki bitti..

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• bir hafta önce ve bir hafta sonrası normaldir.
    soğan kabuğunu kaynatıp içmek etkili bir çözüm yoludur. sık sık yapılmamalıdır.

0|1
    0|0
  • Kanka gayet normal ama 10 gunden sonrası doktor yolunu acar cunkiii ya kist belirtisi cinsellik yasadıysada gebelik ihtimali olabiliyor.

0|0
    0|0
    • yok cinsel bir münasebet yaşanmadı. kendi imkanlarıyla yaşadıysa bilemem :D :D ama sağlık açıısından endişeleniyorm

• Senin kız aptal sanırım anlat ona kalamiycagini ve doktora gitmedini oner baktin gitmek istemiyo gitme de konuyu kapat adet hakkinda daha bana bisey soyleme senin ozelin bynun icin bana tartisma cikartma de sussun en kolayi

• ayrıldı zaten. götü skştıkça ayrılıyo..

• Hava değişikliği, stres, uyku düzensizliği ve ağır yapılan egzersizler adet gecikmesi yapar

0|0
    0|0
    • peki gün sınırı vamıdır. bir kaç günden fazla olması bir sağlık sorunu olduğunun işaretimidir?

• ilk kez gecikmiyodur elbet ama sanki ilk kez olmş gibi gergin. bende anlamıyorm bu işlerden

• Bir kaç gün daha beklesin. Troid falanda geciktirebiliyor. Sürekli düzensiz oluyorsa gitsin doktora. Ama arada bir oluyorsa aktardan karışık otlardan oluşan adet söktürücü alıp içsin. bir iki gün içinde söktürüyor ayrıca kadın hastalıklarınada iyi geliyor.

• Hamile kalmış senin kız

0|0
    0|0
  • 1haftadan nolucak be kanka benim 1ay gecikmişti stres yapmasın sanada kolay gelsin hiç çekilmez aman aman

0|0
    0|0
  • 10 gunden sonrasi doktorluk, 10a kadar yolu var

0|0
    0|0
    • daha 7. günmüş bgn

• osuruktan nem kapıyo

• Iste bilemem. Psikologa bence direk

• Hayırdır bro günün mü geçti -.-

0|0
    0|0
    • 7 gün geçti.. hastalık öncesi bazı etkiler oldu bazılları olmadı. bgn 7. gün hala hastalanmadı mrs. trip

• uydurmuyorm. kokrkuyor test yapmaya. bnlede görüşmüyo. görüşsek hepsii yapmştm şimdiye

• Valla bence o kız gayet cesur yani neyse

• Acemi olarak kalkışırsanız böyle işlere, sonuçlarına da katlanırsınız.

0|0
    0|0
    • bişey yaşanmadı diorm. sadece sağlık açısından endişe ediyorz

• Kaç aylıkmış?

0|0
    0|0
  • Kesin hamile :P

0|0
    0|0
    • bişey yapmadık ki hamile olsn.

• şu an dediğine göre 1 hafta geçmiş bnu stres yapıyor. o kadar gergin ve sinirli ki ayrıldk galiba bu yüzden

• Doktor değilim bilemem, ama günü gelipde adet olamayan kadın adetli olandan daha gergin olur benden söylemesi

• Valla ben de hep oluyor ama eğer kişi de bu tarz bir sorun yoksa anormal elbet uzmama gorunmeli, birde kaç gün gecikti oda önemli

0|0
    0|0
    • bgn 7. günmüş dediğine göre

• onuda dedim içi rahatlasın die onuda yapmıyor gerçi konşmuyorda bnmle artk.. napcaz bilemiyorm

• Bak eğer bu konuyu kafasına takmış ise zaten stresten gecikir o şimdi bunun stresi ve kadın akliyla sacmaliyor bu ciddi bir mesele bence bir an önce sonuclanmali

• Klasik ağrı kesiciler bile geciktirebiliyor. Bir sorun yoktur olur öyle, dert etme :)

0|0
    0|0
    • 1 hafta gecikti die hayatı zindan ettide. sinir küpü kendisi şu an ayrılmayı bile düşünüyor

• tribi kim çekcek ben. suçum bu :)

• Allah yardımcın olsun :))

• 5 gün falan gecikme olabilir

0|0
    0|0
    • şu an 1 hafta oluyo bgn

• dicem de konşmuyo

• aaa işin zor valla :(

• Sevistniz sevgikinde adet olmuyor dmi :D

0|0
    0|0
    • anlamadm?

• 7 gün normalmdir ki hiç bilmiyorm. o korkuyo die bnde korkuyorm

• Bsey olmaz ya olur boyle seyler bu kdr dert etmeye gerek yok 15. Gunde olmazsa doktora gorunur

• Sevgili hamile

0|0
    0|0
    • bişey yaşanmadı cidden bir soru bu

• Doktora gitsin. Kist olabilir

• dedim ama sinirli kabul etmedi

Erkekler Ne Diyor 2

• stresli günlerden geçiyordur

sınavları , işle ilgili sorunları vs vs
    kısaca kafasında takıldıgı seyler varsa
    geç olabilir bu aylarcada sürebilir..

ki adet gecikmesi sık sık olan hatunlarda
    vücutlarında kıllanma oranı artar.

0|0
    0|0
  • Hatunun adeti gecikti diye dudağımın uçukladığını bilirim. Seks ve orgazm bazen kadınlarda geciktiriyor 1-2 gün panik yapma :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...