Böyle bisey var mi gercekden?

Doğum kontrol hapını 1 sene kadar kullanılması durumunda kullanan kişinin hic çocuğu olmuyormus doğru mu acaba?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlış anlamissin iz siz olayı. Muhtemelen kız arkadaşında polikistik over sendromu var. Doktor da demiştik bu hapı 1 yıl düzenli kullan eğer kullanmadan ve bu sendrom ilerlerken çocuğun olmaz demiştir. Adet duzensizligi var deyisinden tahmin ettim. Muhtemelen tüylenme gibi problemi de vardır kız arkadasinin

0|0
    0|0
    • 18 yaslarindayken adet donemi duzensizmis cok sık oluyormus ve agridan duramiyormus doktor ya evlenirse gecer ya da bu ilaci kullanirsa demis e kiz ozaman evlenemiyecegine gore o ilaclari kulla mak zorunda kalmis ve doktor bu ilaçi kullanirsan cocugun olmaz demis iki doktorda mecbur bir sene kullanmis.

• Çocuk doğurma ihtimalini azaltıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Sadece kullanirken degil mi bu durum yani ilaci birakildigi an çocuk olma durumu olmuyor mu?

• Ilacı bıraktıktan biraz süre geçmesi gerek Heralde. Bu konuyu İnternet'e yazıp ilgili doktorlara mail atabilirsin cevap verirler :)

• Tamam teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• bünyeye göre değişir

0|0
    0|0
    • Zayif bunyelerde mi olur.

• Biraz önce arastirdim yine ergenlik donemlerinde kullanilabiliniyormus duzene sokmak icin kisirlik yapmiyor diyo uzun sure kullanilmasi da zararliymis ama ancak bu zararlar icinde kisirlik çocuk olmama gibi bir durum yazmiyor ilgilendiigniz teşekkür ederim sagolun

• teşekkürler, internette araştırmayla olmaz..

Yükleniyor...