Bayanlar her zaman ''nasılsa onunla evleneceğim'' düşüncesiyle mi ilişkiye girer ?

Ülkemizde cinsellik konusunda kadın ve erkek arasında bu açıdan fark olduğu kesin. Erkekler sonrasını düşünmeden, eğer bayan da razıysa istediği gibi ilişkiye giriyor fakat bayanlarda genelde bir pişmanlık oluyor çünkü ilişkiye gireceği insanın evleneceği insan olduğunu düşünüyor bir gün ayrılırsa da keşke yapmasaydım diyebiliyor. Siz bir bayan olarak bu düşüncede misiniz yoksa ne olacağı belli olmaz diyebiliyor musunuz ?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Herşey bu cümleyle başlıyor. Sonu hüsranla bitiyor. Keşke mutlu son hep olsa. Sonra yok diktirim yok ruhum o*osbu kaldı yok şu yok bu. Hay töbeee sahura kalktıydım!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tam tersi.. nasılsa s*kip bırakıcam diye bakıyorum artık.. ne evlenmesi.. sevgili bile olmayacağım kimseyle.. sizin cinsinize duygusal yaklaşmamak lazım! belki bi kadın çıkar karşıma ona aşık olurum bi gün.. prensesimi bekliyorum.. (ciddiyim:)

0|0
    0|1
    • herkesi aynı kefeye koymamalısın böyle düşünmeyen çok insan tanıyorum ancak sen nasıl bir duruş ortaya koyarsan senin karekterine göre insanlar çıkıyor bazen karşına. ya da çok seçici olmak ve iyi tanıyabilmek lazım.

• @Soran: haklı olabilirsin.. tabii ki herkesi aynı kefeye koymem hiç bir zaman.. ama genel bir korku oluştu bende, ne evlilik ne sevgili beklentisi içinde olamıyorum

@uzakyerlerde: heheh..;) yok ben feminizme aykırı şeyler yapıyorum şimdilik benden feminist meminist olmaz:p

@immortal: Ok yavaş takılırım

@ maverik: Merak ettim acaba sonradan duygusal ilişki kurmaya başlayabildin mi?

• bazen ben de senin gibi düşünmüyor değilim.bence bayan vücudu daha tahrik edici.erkeğin bir penisi tahrik edici.gerçi bir bayanla hiç yakınlaşmadım.hep erkek sevgililerim oldu ve fazlasıyla zevk aldım

• yoo öyle bi derdim olmadı.olursa olur olmazsa olmaz.

0|0
    0|1
  • Her kız ilk aşkına böyle yaklaşır. Sonra kazık yiyenleri bir daha kimse kandıramaz. Asla cinselliğe evlilik gözüyle bakmaz bir daha birşeylerden tamamen emin oluncaya kadar. Ama diğerleri az da olsa hala saftır ve tehlikededir.

0|0
    0|0
  • bence evlenemeden vermemek gerekir.sevişebilir bir bayan ama ilişkiye girmemeli diye düşünüyorum.sonra olan bayanlara oluyor.

0|0
    0|0
  • hayır hiç pişman olmuyorum

0|0
    0|1
    • alısmıs kudurmustan beterdir :D

• oros. pişman olmaz sadece yer.

• samimi yorumlar

• hayır tabiki

0|0
    0|0
  • he böyle başlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Soru net olarak ifade edilmemiş gibi geldi. Ne istedğiniz net değil, yazanlarda buna göre net cevap verememişler...

0|1
    0|1
  • genele vurduğunda öyle olabilebilir ama herzaman demek çok çok yanlış : )

0|0
    0|0
  • bazen kaybetmekten kortukları için tabi evlilik düşnceleride o anda bu duyguyla beraber mevcut . bazende bunların hiç biri fark etmz ama bakire olan biri için ilk söylediğim nedenlernden birtanesi olabilir

0|0
    0|0
  • bence evlenmekle alakası yok.seks zaten gayet normal birşey biz nasıl seks yapmak istiyorsak bence bayanlarda bir o kadar istiyorlar...

0|0
    0|0
  • genellikle öyledir herhalde :D

0|1
    0|0
  • herkez zevk almak için yapıor bunu..fazla bahanelerin arkasına saklanmamak lazım die düşünüyorm..

0|1
    0|0
  • Hem evet hem hayır. Sonuçta beyinle cinsel organın yer değiştirdiği an olay kopuyor

0|0
    0|0
  • kendilerini tatmin etmek için evet kanka

0|0
    0|0
  • Bekaret namustur, erkeğin evlenmesindeki amaç kendisindeki eksik parçanın tamamlanması ve aile denilen mefhumu oluşturmaktır. Ailenin namusunu da başta bekaret oluşturur. Bekaret yoksa namusda yoktur, Ailede..

Bekaret bişeyi ifade etmiyor diyen arkadaşlar evlenmek için bakire kızları kullanıp zahiyat vermesinler.. ki böyleleri mutlaka ya birinin bekareti bozmuştur ya da kendileri bakir değildir.Hiç kusura bakmasınlar genelevlerdeki bayanlarla evlenebilirler..onlar o arkadaşların işine yarar... Bu zihniyetteki bayanlarsa jigolo denilen erkekler ile evlenebilirler.. Benim şahsi fikrim...

1|0
    2|0
Yükleniyor...