Mastı bıraktım sorun olurmu?

Mastı bıraktım bir hafta oldu normalde haftada 5 gün yapardım. Sorun olurmu sağlık açısından mast yapmazsam daha uzun bir süre?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mastı bıraktıysan Body Building veya Fitnesse gidecen, Mast + Fitness = kısırlık, Yatış + mast = erken boşalma Mast+Mast= Abazalık

0|1
    0|0
    • yatış + mastıbırakma = sperim yapısı bozukluğu, herşeyin dengelisi iyidir

• 5 saat uzun baya ben en fazla 3 kalmıştım. Ozaman bacak kasları, parmak ve boyun hariç hepsini haftada 2 kez 4 tekrardan zorlayarak yapmıştım. son güne baya kalmıştı programı tamamlıyım diye ugrasmıştım anca öyle.

• zaten genel sorun hep bu, bende gittim programı tamamlıyım hepsini yapıyım derken gece oluyor. en sonunda biraz gelişme oldu fakat, boyun bel ağrısı çekmeye başlayınca bıraktım.. şimdi iyiyim..

Kızlar Ne Diyor 3

• daha saglıklı olursun bile aferin yapma valla hem günah ak herkes normal karşılamaya başladı bunu da yamayın yapan gördünüz mü uyarın çok zor durumdaysa olabilirs tabi

0|0
    0|0
    • Sen hic masturbasyon yapani gorup uyardinmi bu ne sacma bir cevap

• saçma cevap verdim zaten ak orası dalgasıydı esas kapman gerekeni kap sen ayrıntıya takılma koçum

• Mast yaparken görürsem mutlaka uyarırım. Toplum içinde yapmasınlar :D

• mast günah mı?

0|1
    0|0
    • Sevap +10 point

• sen hala konuşuyomusun buralarda çok dolanma git uyu

• peki belki hatamı anlarım :P

• Hafta da 5 gün?
    Nasıl bir ihtiyaç kardeşim senin ki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Salak olmak istemiyorsan bir sorun olmaz #V

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz. Ama bir kaç hafta içerisinde gece boşalmalarına ve büyük tuvaletini yaparken boşalmalara hazır ol, şaşırma yani.

1|0
    0|0
    • olmaz inşallah hiç sevmem öyle şeyleri. Gece olmaz bişey inşallah herkes söylüyor aklıma girmeye başladı :D uyardıkça daha kötü oluyor uyurken aklıma gelicek artık :D

• Bırakman Sağlık acısından iyi olmus

0|0
    0|0
  • bişey olmaz, hatta rüyalanma görürsün daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Rüyanda sıra sıra görürsün :)

0|0
    0|0
  • Kalitesi artar :) bence bıraktıysan hıc baslama bostan yere su faturası. Saglık acısından bır sorun olmaz sadece sabahları kendılıgınden bosalmıs olursun. Ayrıca daha fazla olur. Yani daha sağlıklı 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...