Rus kızlarıyla evlenir misiniz?

bütün erkekler rus güzeldir iyidir falan filan demiş burdaki rusla ilgili sorularda peki evleneceğiniz kişinin bakire olması sizin için önemliyse rus kızlarıyla evlenir misiniz?

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızların suyumu çıktı güzel olabılırler.Ama Asla bır turk kızın yerını tutamazlar.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• türk kızlarının rus kızlarından farkı çirkin olmaları ve az da olsa hala bekarete önem vermeleri.

ağırlıklı olarak rusya ukrayna ve bilimum slavyan ülkeleri kızlarıyla konuşuyorum. bakıyorum da o kadar kaprisleri yok. en önemlisi kaynana derdi yok. sadece rus kızının erkeği sevip de gelmesi gerekir. eğer öyle gelirse eşini asla aldatmaz. he bir de gönlüyle müslüman olması gerekir. deliler gibi sevsemde müslüman olmazsa olmaz.

bakirelik meselesine gelince çok sert dindar olanlar bakireliğini evlenince veriyor. ama bunlar azınlıkta. ruslar ortodokstur. sscb den beri ateist yetiştikleri için her şey serbest. 13 14 yaşında başlıyor cinsellik kızlarda.

ülkemizde de durum çok farklı değil açıkçası her nane yeniyor bakirelik hariç. ruhunun bakireliği uçmuş gitmiş aynı şey.

yalan dolan sahtekarlık bizim kızlar kadar bilmiyorlar saflar o konuda. istisnalar hariç. ama rusların belki de en çok tercih edilmesinin sebebi GÜZELLİĞİN YANI SIRA TÜRK EV KADINLARI GİBİ ÇOK İYİ BİR EV KADINI OLMALARIDIR. erkekleri malın teki olduğu için çok anlamsız gördüğünüz önden bayanlar sözü bile onlara büyük mutluluk verir.

özün ve sözün kısası türk kızlarına karakter duygu olarak en yakın kızlardır.

0|0
    0|0
  • Rus kadınları kolay aşık olur zor vazgeçer rus kadını evlenmeden önce hovardadır ayran gönüllüdür ama evledikten sonra tam bir evinin kadını olur ve namusuna düşkün olur hatta son zamanlarda ülkemizdeki kadının aldatma oranını düşünürsek rus hatunlardan daha fazla bile olabilir zekidirler bir şeyi yapamasın de dediğin şeyi yapmak için gece gündüz çalışır yaparlar evlendikten sonra acayip değişiyorlar ve okadar bağlanıyolarki senin inandığın herşeyi doğru buluyolar bizim türk kızları gibi sev sev sev değiller azıcık sevgini hissediği anda köle olurlar nerden mi biliyorum antalyada yaşıyorum ve bildiğim en az 10 tane rus hatunla evlenen tanıdığım var öyle bir şans elinize geçerse direk basın nikahı hee her insanda aynı değildir tabi rus türk farketmez içinde pislik varsa herkes aldatıdır ama genelleme olarak konuşuyorum tek dez avantajınız şudur çok kıskançsanız kavga oranı yüksek olucaktır çünkü giyim kuşumdan vazgeçmezler belli bir süre daha sonra iyice güven verirseniz ve dini güzel öğretirseniz kendileri siz söylemeden tesettüre bile girer ama ilk zamanları atlatmanız gerek .Her konuda milli tavrımı koyarım ama Bizim yeni jenerasyon yani 90 lı yılların jenerasyon kızları 10 para etmez kimse kusura bakmasın ...

0|0
    1|0
  • Bizim kızlarla kıyaslamıyorum ama rus kadınları sevdikleri erkeğe karşı çok sadıktır. Kalabalık bir ortamda başını yerden kaldırma desen kaldırmazlar =)9 O yüzden kendi ülkesiyle bağlantısını tamamen koparmış,yıllar önce buraya yerleşmiş rus kızla evlenirim =) Ara sırada olsa gitse sevgilisi vardır muhakkak unutamadığı.. Zaten onların erkekleri çalışmaz evde yatarlar mk..

0|0
    0|0
  • Insaat sektorundeyim.ve cevremde rus esi olan muhendis ve mimar arkadaslarim var.kesinlikle evlenilebilir.kizlik desen ulkemizde de cok yok artik.

Ayrica rus kizlar rusyadan turkmenistandan ulkemize herseyini birakip gelirken bizim turk kizlarimiz is geregi gitmemiz gereken sehre bile surat yapip gereksiz triplere giriyor.eger firsatim olursa alirim bir rus.en azindan cenesine kstlanacaksam gozum disarida olmadan katlanirim en guzeliyle.ve oyle bir soru olmuski butun ruslar o... Anlami cikiyor.ulkemizde de universiteye gidip ciktigi herkesle sevismeyen kac kiz var.% ye vuracak olursak universiteki kizlarimizin %65 inde bekaret yokmus.bu 5 yil onceki anket sonucu.su anda birak universiteyi liselerde bile neler donuyor.

Yani artik bizim kizlarimizinda cazip gorulmesini saglayan madumlugu edebi kalmadi...

0|0
    0|0
  • Rus kizlari yatakda herseyi yapdiklari icin bukadar tutuluyor Güzelikle alakasi yok ben Sevdigim Kadinla evlenirim benim Tecrübelerim diyrki Türk Kadini affedersin Bokdaa olsa Türk kadinindan vaz gecmem .. Türk Kadinin Asilligi yeter

1|1
    0|0
  • Evlilik işini sınırların içerisine sokmak doğru gelmiyor, zaten çok çok zor bir iştir evlilik, bir de kısıtlamalar olursa daha zor olur.

Rus, amerikalı, türk farketmez, sadece anlaşabileceğime inandığım kişi olmalı.

Özellikle Rus die sormandaki amaç seks se eğer, evlendiğin kişi Kate Moss olsa bile günde en fazla 1-2 saat seks yapabilirsin, kalan 22 saat bu kişi ile anlaşman beraber zaman geçirmen lazım

0|0
    0|0
  • Bak bu soru cidden karışık benim için ya...Bakire olan rus kızı ?Hadi lenn... derler adama :D Bakirelik bu kadar önemli mi ?Beni rahatsız eder bakire olmadığını bilmek çünkü güvenemem.Daha kimseye körü körüne aşık olmadım olursam anca o zaman olur belki..

0|0
    0|0
  • bekaret önemliyse eğer, illa ki rus kızı ile evleneceksek, o zaman bakire bir rus kızı bulana kadar aramaya devam etmek gerekir...

0|2
    1|0
  • bakire rus kizi yokmu sanki bulsam su an bile gder nikahi basarim:)

0|0
    0|0
  • bakirelik konusuna girmiyorum bile ama bi rus hatunla evlenip her an tehlike yaşayamam :D

0|1
    0|0
  • Kültürel farklılıktan olmazsa evlenilir

0|0
    0|0
  • Evlenmem diyemem

0|0
    0|0
  • rusyanın köylerinde herhalde bakire vardır

0|0
    0|0
  • Bacak arasına bakmam öyle.Bakacak olsam da Rusyalı olup da bakire olan insanlar da var.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • her rus kızı bakıre degıl dıye bırsey yok

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak gibi olmasın ama hayır.

0|0
    0|0
  • offf kızlar artık şu aklınızdan zar,bakirelik,ilk gece,gay,oral gibi soruları silin.

0|0
    0|0
    • sadece bu sitede türk erkeklerinin bekarete önem verdiklerini okudum,lütfen yorum yapmış olmak için yorum yapmayın,sadece merak ettim bilgi almak istedim

• merak ettim ya bende yarı rusum ve bu sitede ruslarla olan sohbetler sinirimi bozdu ayrıca soru sormuş olmak için değil öyleyse cevap vermekle uğraşma o zaman !

• Valla ne tarafın rus orasını bilemem ama ruslarla ilgili kimsenin problemi yok.Sen kafanda kuruyorsun bence.Neyse ... saçma soru işte

• tabikide evlenirim en azından çocuklarım tatlı olur :D

0|0
    0|0
  • Türk yeter salla rusu :D

0|0
    0|0
  • bence türk kızları br numarada dünyada rus kızına ğerek yok :)

0|0
    0|0
  • güzellikten ziyade rus kadınları erkeklerine aşırı sadıktırlar ve çalışkandırlar.

0|0
    1|0
  • rustan bi salata olmaz benim midem kaldırmaz onların yaşantısını. en azından bizim kızlartımız biraz korkuyor toplum baskısından ama kim olursa olsun içinde saygı olsun kendine sevdiğine ailesine vs vs. :)

0|0
    0|0
  • Görüştüğüm biri yoksa. Temiz olduğundan eminsem hiç kaçırmam.

0|0
    0|0
  • önüne gelenle birlikte olan o iğrenc rus kızlarıyla evlenmem neden evleneyim?

ama temiz olanları vardır mutlaka. genelde rus kızları o..pudur.

0|0
    0|0
  • Evlenmek falan... Brrr...

0|1
    0|0
    • Not : Bekareti kafama takmıyorum. Soruyu okumadan cevap vermiştim. Ekleyeyim dedim.

Kızlar Ne Diyor 2

• kolay evlenmezler, oyle "rus kızları guzel" demeye benzemez evlilik, hatun annemi ozledim derse ne yapacaklar ? borumu bu -30 derece hava, sumukleri donar vallahi..yok olmaz bu is.

ayrıca itiraf ediyorum guzel hatun kisiler rusyadan degil ukraynadan cıkıyor

0|0
    0|0
    • Sarışın ve mavi gözlü oluyorlar. Tam tersi yok mu bunların? Üzeri -1 falan yapsakta siyah saçlı, siyah gözlü kadın bulsak olmuyor mu? =/

• Emin misin? :)

• sumuklerinin donacagına mı ? evet eminim :)

• bi çoğu evlenir , söz konusu rus olunca gerisi teferruat ;)

0|0
    0|1
    • Sen öyle san dostum :)

• bizim erkeklerimizin çoğunda rus olsunda çamurdan olsun mantığı olduğu için söyledim..İstisnalar var tabi kiiiii

• Sonuçta evlilikten bahsediyoruz.Bu basit birşey değil.Öyle Rus oldu İngiliz oldu ooohh denecek kadar basit bir olay mı?Boru mu evlilikten bahsediyoruz evlilikten.Hiçbirşeye benzemez.

Yükleniyor...