Varikosel embolizsayonunu duyan varmı?

Varikosel embolizsayonunu duyan varmı?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Varikosele neden olan damarlara uygulanan ameliyatsiz tedavi yöntemi.

0|0
    0|0
    • Bilginiz var mı bu yöntemle ilgili?

• Biraz anlatırmısınız nasıl oluyor bilgi verebilirmisiniz ameliyatın nasıl yapıldığını değilde sonrasında ne olduğunu? birde dezavantajı nedir acaba nette bir doktor varikosel embolizasyonnu tercih etmeyin yazmıştıda :/

• kesin cozum olmayabiliyor. ameliyatsiz bir yontem 2 gun icinde ayaga kalkarsiniz. ama kesim cozum icin mikrocerrahi diyorlar.

Erkekler Ne Diyor 1

• Varikosel tamam da devami nedir cozemedim tani koyuldu ama ameliyati gereksiz gördüm ilerleyen zamanlarda sperm kalitesine ve sayisina gore karar verilecek bir durum bence evlenmeden bos yere bicak altina yatmamak gerek sonucta asiri derecede bir rahatsizligi yok evlenmeden veya evlendikten sonra bir sorun olmadan ameliyata gerek yok erkeklerin% 85 lik bir kisminda bu var ama hepsi ameliyat derecesinde degil

0|0
    0|0
    • ya bendede var 5 sene oldu yavaş yavaş ben farketmeden ilerledi şu an çok az sperm geliyor, embolizasyonda bu işin ameliyatsız çözümüymüş ama radyologlar yapıyormuş duyan var mı diye merak ettim

• 13 ameliyattt? Maşallah ya senle konuşmak iyi geldi kardeş ya ben hiç olmadım ondan tırsıyorm anesteziden kalkamayanlar filan.. ama yaptırcam artık kötüye doğru gitmesin bildiğin bir dr var mı yoksa netten filanmı araştırsam?

• Haci abi ameliyattan kalkamamak % 5 gibi bir risk o da pihti atmasina bagli yani bu da hemen hemen herkese olmuyo ameliyat esnasinda cok nadir gorulen bir komplikasyon insallah da basina gelmez.
      bildigim bir doktor yok ben bir muayene oldum tetkitler yapildi ama ameliyati reddettik doktorum da ayni gorusteydi hangi ildesin ve devlet hastanesi mi ozel hastanede mi ameliyat dusunuyon

Yükleniyor...