Bakire değilsin.....

sevgilimle cinsel anlamda bişeyler yaşadık bi kaç kez. daha önceden ona ilk olduğunu ima etmiştim ve kolay bi şekilde de yaşamaya başlamadık benim için zor olmuştu ki bu açıdan baskı kurmadan her türlü desteğide sağlamıştı bana

fakat ben senin gibi tecrübeli değilim sözüne karşı hiç ilişkiye girmedin mi dedi daha sonrada bakire değilsin ya nasıl oldu ve sonuçta ilişkiye girmeden de bozula bilir onu sormak istedim dedi.. ısrarla nerden böyle bi kanıya vardığını sordum eliyle öyle hissetmiş:( böyle bşey mümkün mü?

en son seni seviyorum hiç bişey umrumda değil diyip yatıı :(

bu adam hakkında ne düşünmem gerekiyo bilmiyorum kafam çok karıştı..

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• salak ne diyeyim bazı insanlar bunu çok takar beni tanıdığım kızın geçmişi ilgilendirmez geleceği ilgilendirir diyen çok az bence 2 damla kan için sevmemeli insan güvendiği için sevmeli

0|0
    0|2
    • onu çok önemsemediğini biliyorum olayın üstünden bi kaç gün geçti ve yeni öğrendim ben bunu.. ama kafam hala karışık ilk olduğunu söylememe rağmen bunu sorması ağrıma gitti sanki.. üstelik şaşırmış olarak sordu..

• gözden geçirme aşamasındayım şuan zaten..

• neyse yardımcı olabildiysem ne mutlu bana en iyi cevap içinde teşekkür bu arada tanışmayıda isterdim aslında

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|0
    0|0
  • bakire değilmişsin galiba gerisini okumadım gerçekten ya sana hayatında iyi sanşlar dilemekten başka bişey gelmiyor elimden üzgünüm :(

0|0
    1|0
    • cevap yazarken soruyu tam okursanız iyi olur.. boş cevaplar atmazsınız en azından..

• şimdi okudumda bişeyler olmuşta çocuk üstüne kalma diye kıvırmaya çalışıyo galiba doğrumuyum

• yanlışsın okumadan geç bence sen..

• sen sadece onun için cinsel tercihsin iyice hevesini alıp senden uzaklaşacaktır kaçınılmaz anlıyormusun hata sende yatmıcaktın seninle evlenecek insanın suçu ne neyse olan olmuş ondan kurtulup hayatına baştan başla böyle gidersen çok üzülüceksin canım

0|1
    0|0
  • sktri bas...

0|1
    0|0
  • yol ver gitsin... kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ya ne bekaretinden bahsediyor bu adam...

bu yüzyılda adam akıllı bakire kız bulabilen mi varda bu bakire değilsin felan muhabbeti ediyor...

ne saçma sapan insanlar var ya..

0|0
    0|1
    • soruş tarzı yargılar gibi değildi ki garip bi şekilde şaşkındı hatta o konuyu kapatmaya çalıştı ben ısrarla sordum.. öyle olsa çoktan s.. çekmiştim zaten :(

• genede bence pek seni sevmiyor gibi geliyor bana sevgi göstererek elinde tutmaya çalışıyor, sen sevgili olarak görmekten yerine cinsel bir obje olarak kullandığını düşünüyorum..

• Bu arada şunu belirtmeliyim ki küçük bir olumsuz yorum yaptık diye eksi verenler kim bilmiyorum ama eksi vermenizdeki mantık nedir anlamış değilim zorunuz nedir?

• Klasik gerizekalı erkek. Bakire değilsen yatacak bakireysen yol verecek.

0|1
    0|0
  • adam motorrrr eliyle öğrenebilme özelliği varsa jinekolog olsun biliyor adam işi...

0|0
    0|0
    • katılıyorum elle o kadar kolay bir şekilde anlayabiliyorsa gitsin jinekolog olsun adam aşmış..

• ben daha soruyu anlamadım ya parmanımı şey etçekti napcaktı

0|0
    0|0
  • asla inanma sana zarf atıyor oldu bittiye getircek aaa öyleymişin dicek,evlenmeden yapma sakın

0|0
    0|0
  • Simdi uykum var.hatirlat yarin cevap vereyim

0|0
    0|0
  • nöy?

0|0
    0|0
  • Karşındaki adam agzını yokluyor. Ayrıca sen sadece cinselliginle onu kendine baglamışsın. bence yanlış kişi o

0|0
    0|0
  • Bu adam hakkında düşünmemen gerekiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne el varmış adamda ya bakıreysen patlatsaydın bı tane suratına ne biçim güven bu ya

0|0
    0|0
  • seni seviyor canım kafan karışmasın :)

1|0
    1|1
    • böyle diyen bi tek sensin :( neden böyle düşündüğünü sorabilir miyim?

• galiba soruyu yanlış anladım:DD

• içime su serptin valla :D

• at başından gitsin

0|0
    0|0
  • o mu karar vericek bakire olup olmadığına anlıyamadım ki yani sana inanmıyosa kendi bilir

0|0
    0|0
  • ağzını aramış.

0|0
    0|0
  • belki sevisirsin diye sansini denemis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...