Bir yazı okudum Türk erkekleri evlenecekleri kişide ilk olarak bekaret arıyormuş

İlk önce bekaret ondan sonra güzel olması hamarat olması eğitim düzeyi diye gidiyor. 21. YY girdik halen bekaret. Çok sevdiğiniz kişinin sizden önce bişey yaşamış olması sizi ne derece yaralar dürüst cevaplar bekliyorm lütfen

0|1
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş yıl ile alakası var mı ?

Her sene yeni bir yıla girilir. 60 70 80 90 2020 ...

Sen zannediyorsun ki bekaret artık yıllar gectikce önemini yitiriyor?

Sen kocana karşı sorumlusun . kocan da sana.önüne gelenle birlikte olursan kimse seni almaz.

Ama su var. sen deli gibi sevdin birini ona guvendin adam seni terketti falan. sonrabekaretin de gitti. ayrı bir konu. fakat akıl kafanda durdugu sürece beynin olup düşünebildigin sürece bunun telafisinin olmadıgını da bildigin sürece asla bu yaptıgın olaya güvenme.

Ayrıca bakire olup herşeyi yapanlar da bakire degildir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• "21. yy a girdik" ne menem bi mazerettir?

Çağdaşlığı o*puluk sanmayı kim öğretti yahu? Bana bi adını versenize onun...

"Öncesi önemli değil" masalı yeni kızları "düşürmek için" uydurulmuş masaldır. Aynı "Ya zaten herkes yapıyor", "alt tarafı bir zar", "zar için mi sevileceksin"... masalları gibi... Kimze "zar" peşinde değil. Zarın olup olmaması önemli değil. Önemli olan dişinin ruhun kirlenmiş olması,.. Kocasını önceki erkeklerle karşılaştıracak olması. Adamın evliliğinde kendini güvende hissedemeyecek olması...

Ayrıca bir kişinin geçmişi ne ise geleceği de odur...

Öncesinde zina yapmış bir bayan, sinir ile kocasını çok kolay aldatabilir...

Ama zina yapmamış bir bayan ölse böyle bir intikam alma biçimi aklına bile gelmez...

Zinanın bir de farklı boyutu var. Bekaret bir kere gittimmi, kaybedecek bişey olmadı mı önüne gelenle.. Ne fark eder ki? Ha 1 ha 10.. Engel olacak olan mı var?

Ben kendime hakim olmuşsam üzerime saldıran kızlar varken (ki erkeğin dur demesi bayanın demesinden çok daha fazla zordur) eşim olacak kişiden de aynısını beklerim. Belki zorlama gibi görünebilir ama evlilikten önce yapılmış cinsel ilişkide kocanı aldatmaktır sonuçta.

"İnsanlar" bu güzel dünyayı eşleri ile keşfetmek ister. "Başkası o dünyada olmasın, girmesin" ister... Hayvan değiliz ki... Ha siz o size özel olan dünyada başkalarının da olmasını istiyorsanız zaten "swinger" de yaparsınız, grup sekse de dalarsınız, kameraya çekip internete de koyarsınız...

0|9
    3|1
  • 21. yy'mış be arkadaş bunun arkasına sığınılıp yapılmayan iş yok neymiş uzay çağıymış ben evleneceğim kızın geçmişine de geleceğine de dikkat ederim bırak bekareti yapılan diğer yanlışlar benim için önemlidir.Ben şimdi de aynı düşünüyorum 20 yıl sonra da aynı düşünürüm.Bu kadar özenti olmayın Avrupaya uyum sağlayacaz diye bir tarafımızı yırtıyoruz.

3|2
    0|0
  • bekaret benim için önemli neden çünkü ben öyle olmasını karşımdakinin ilki olmayı istiyorm..başkası farklı düşünüyomuş beni alakadar etmez herkesin görüşü farklıdır..ama şöle düşün bilmiyorum bi kadının bu konudaki düşüncesi yorumu nasıldır ama.benim evleneceğim kişi benim çok sevdiğim canımdan değerli kıymet verdiğim herşeyimi paylaşacağım biri olmasını diliyorum..ve o kişiyi bulursam ona benden önce birinin dokunduğunu bilmek benden önce o bedenine başkasının zevk için ona dokunduğunu bilmek beni delirtir kaldıramam...

0|1
    0|1
  • Evleneceğim kızın gelmişide geçmişide beni ilgilendirir.

21. yy masallarını okuyanları bilmem ben!

Eğer bir insan "21.yy a girdik halen bekaret" diyorsa ya bekaretini kaybetmiş kendini bu sözlerle teselli ediyordur yada hassasiyetlerini yitirmiş, geniş mezhepli biridir.

1|4
    2|0
  • Evlenecegım kızın "İLK" i olmayı istediğim için kesınlıkle kabul etmem.Ayrıca bunun 21. yy ıle ılgısı yok. Hem Delinmiş tefin üstünde calgı calınmaz;). Benım gorusum bu.

1|5
    3|0
  • Ben yaşamadığım için o da yaşamamış olsa iyi olur. Sonuçta bir ilki yaşayacağım kadın için ikinci üçüncü onuncu olmak istemem. Kaldı ki zaten bir kere yaptıysa birçok kez yapmıştır diye düşünürüm ama karşımdaki insan da önemli. Yani bahsettiğim bir zar değil. Bir hata yapmış diye de insandan vaz geçilmez sonuçta.

1|0
    0|0
  • İnsan olmalı.Yoksa bakire gelse bekareti gittikten sonrada yapar yapacağını...ki bakire kalınarakta bir çok şey yapılıyor!...

3|3
    0|2
  • cem yılmaz sıfır km porsche aldığı arabanın 3 km kullanıldığı farkederek arabayı almaktan vazgeçiyor bekaret böyle bişey, herşeyiyle aidiyet

0|3
    1|0
  • sevdim mi biter o kadar ...

ha bekaret kafamda bir soru işareti olarak durur ama

zamanla bunu aşacağıma inanıyorum O.o

1|0
    1|0
  • bakir olmayıpta bakire kız arayan erkekler namussuz şerefsiz o..çocuklarıdır.bakire olupta bu zihniyette bir erkekle evlenen kızında gururu o...pu olmuştur.

2|0
    0|0
  • Anlamadıgım nokta . zaman kavramının gereksız çarpıtıması. Her millet git gide özüne sahip çıkar biz burada neleri konuşuyoruz. Türk toplumu özünde Müslümandır gelenek görenekleri buna göredir ( zamanla hristiganlıgı musevılıgı vs gıbı dınlerı benım seyerek özluklerınden uzaklasanlar harıc) bekaret Bir TÜRK kızı VE TÜRK erkegi için aynı önemdedir. Lakin bulanık düşünceler ne dinimizi nede türklüğümüzü yaşamamıza engel olmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Benden önce biriyle yattıysa ben bunu öğrendiğim anda isterse onun aşkından ölüyüm bırakır giderim bu kadar basit.

2|1
    3|0
    • Diyelim ki istemeden oldu yani bekaretini kaptırmak istemiyordu ama zorla da olsa gitti ve çok pişman.Sonra sana aşık oldu ve sen de çok sevdin aşık oldun.O zaman da mı bırakıp gidersin kardeşim ?

• Zorla olduysa polise falan başvursaydı kardeşim.Bana bunu kanıtlarsa neden bırakıyım ama yalandan ibaretsede yüzüne tükürür giderim

• bende şunu anlamıyorum.. 21. yy olunca ne oluyo

0|2
    0|0
  • Eğer öyle birşey olmuş olsa sürekli onunla sevişirken aklıma gelir. Ama kesinlikle öyle bi kızla evlenmem. Allah korusun. Allah yazdıysa bozsun. Ölene kadar bekar kalırım daha iyi valla

1|1
    1|0
  • 21 yüzyıla girdik diye bekaretlerinizi birine sonrasında her önünüze çıkana vereceginiz anlamınamı geliyor anlamadımki...

0|2
    0|0
  • yaw bı yemek yapaydı iyiydi..

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünüyorsam yaralar.

0|1
    0|0
  • Bu herkesin inancı ile ilgilidir (ego tatmini sapık bünye beni ilgilendirmez istisnadır) Beş bin yılında yaşasak da kimsenin tercihleri kimseyi ilgilendirmez..

0|0
    0|0
  • hacı 5000 yıllık gelenek 21. yy da mı değişecek :D sen yaptığın için boyle diyorsun yapmayıp bekleyenler enayi mi elbet bir sebebi var.

1|0
    0|0
  • 21. yy ile ne ilgisi var?

0|1
    0|0
  • cok yaralardi bni ve bn ewlenmk istmzdim .s

0|0
    0|0
  • Çok önemli.

0|0
    0|0
  • seks konusunda değişen yok öncedende cinsel organların temesı ile seks oluyordu 21.yy geldik hala aynı yolla yapıyoruz:) nekadar sevsemde bakire değilse evlenme olasılığın çok zor ama imkansız değil evlensemde günün biriinde mutlaka aklıma gelir bende üzülürüm onuda özerim hoş olmaz

0|0
    0|0
  • ben açık ve net konuşmak istiyorum zamanında bir cahillik yapmıştır bekaretini kaybetmiştir ama eğer bu kişi insan gibi insansa ve benide aldatmayacağına güvendirirse onu seve seve alırım bu sorun olmaz yeterki bir birimize sahip çıkalım

4|2
    0|3
  • 22 ye girsek yine bekaret ben elalemin siktiği kızı önüme gtirsinler istemem

1|5
    5|1
  • şöyle düşün,bakir bir erkek bakire istemek hakkıdır bence yok erkek bakir değilse artık kaderine razı olsun ama genelde olmaz buda bir gerçek

1|0
    0|0
  • Evleniceğim ve ileride dudaklarını öpeceğim kişinin ağzına başkasının penisinin girip çıkmış olması beni yaralar ve istemem

0|2
    1|0
  • Yaralamaz.

1|1
    0|2
    • benimle evlenir misin:)))

• Sapığım ben annem, benle olmaz. Eli yüzü düzgün birisi bul sen.

• :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah tatlım ben de sürekli bunu diyorum ya odun kafalı erkeklere. Hem aman bakire olsun, tecrübesiz olsun derler, öyle kızlarla evlenmek isterler. Evlendikten sonra da "karım iyi sevişemiyor, seks bilmiyor, yatakta şöyle kötü böyle kötü" derler ve kendilerinde hak görüp dışarda "tecrübeli" kadınlarla yatarlar.

O yüzden ben diyorum ki: "Ben illa bakire kız isterim diyen erkeklerden uzak durun. Onlarla evlenmeyin. Çünkü evlendikten sonra sizden bıkıp tecrübeli kadın peşinde koşmaya başlayacaklarına kalıbımı basarım.

5|1
    1|5
  • ben kız olduğum halde evlenceğim adamın ilki olmak istyosam erkekleri düşünemiyoum. bunun yılla ilgsi yok isterse 1000 asır geçsin yinede fikrim değişmicek. bi kocamı hakederek evlenmek o gelinliği hakederek gymek var bde irli bi şeklde gymek var. ben sadece kocamın helali olmak isterim. tabi herkesin görüşü farklı..

0|3
    2|0
  • eğer ilk bekarete baksalardı, ilişki yasamıs kızlar evde kalırdı

0|0
    2|7
Yükleniyor...