Nişanlım bana yalan mı atıyor yoksa gerçekmi (cinsellik)?

biz bu yazın evlenicez son zamanları artık yakışmaya başladıkk kendisi hep bana geç boşaldığınıı sölüodu ama üstümde sürtünürken normal boşalıyor zamanında anlıcanızz bende dedim bak geç boşalmıosunn dedim o senin içinde olunca öyle olmucak dedi ne farklılığı var kii içinde olunca nie geç boşalcakk

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• olduğu kişiliği değilde hayal ettiği , olmasını isyediklerini ifade etmiş demekki. Sürtünerek penisin sadece bir kısmı uyarılır. Fakat vajina içerisinde baş kısmındaki hemen hemen tüm sinirler uyarılır buda daha erken boşalmasına sebep olabilir.

0|0
    0|0
    • ama onda daha geç boşaldığını sölüooo yani cinsel ilşkisi önceki yaşantısında olmuşş ondan bilipte söledi

• Olabilirde fiziksel olarak değilde zihinsel olarak heyecan yapıp orgazma ulaşıyordur.

Erkekler Ne Diyor 13

• Düzenli seks hayatınız başladığında normale döner merak etme. Dönmezsede erken boşalmanın tedavisi var, tedavi olur.

0|0
    0|0
  • sıkıntılı bir durum.. muhtemelen daha da erken boşalacaktır... Aşilamayacak birsey degil.. tavsiyem ya ayrıl.. ya da bu konuda asla baskı yapma.. anormal birsey varmış gibi davranma.. yoksa asla işin içinden çıkamazsın...

0|0
    0|0
  • Düzenli seks hayatı olmayan adamın geç boşalması zaten çok zordur.

0|0
    0|0
  • o seni kandırıyor icine girsin hemen salacak bebeleri

0|0
    0|0
  • Kandırmış

0|0
    0|0
  • bence atmış. İçinde daha çabuk boşalır.

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
  • İşin zor :Ssss

0|0
    0|0
  • tam tersi olur içindeyken daha çabuk boşalır :)

0|0
    0|0
  • Yalan

0|0
    0|0
  • asıl içinde olunca daha erken bosalacak

0|0
    0|0
  • Sallıyo işte , sürtünerek boşalan adam , içine girmeden , görür görmez boşalır.

0|0
    0|0
  • Aslında farkediyoda niye taktın ki bu konuyu zamanında boşalıyomuş çocukun ne günahı var?

0|0
    0|0
    • neyi fark ediyorr...

• vajinada daha kolay boşalır bide kasarsan kendini 1 dk sürmez...

Kızlar Ne Diyor 1

• ne kadar şehvet varsa o kadar erken boşaalır erkrkler ya saçmalamış..

0|0
    0|0
Yükleniyor...